Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem dencice, 26/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Džejninka73

    Zkus tuto stáj položit přímo na plochu, nepokládej ji na základní chlívek.
    Některé položky, které jsou vyhrané obsahují již základ, a při zbourání se rozloží na upgrade a základ, a při příštím pokládání už budeš postupovat normálně.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, nevím, jestli to patří sem anebo spíš do Zpětné vazby, ale mám dotaz na FAQ. Bylo by, prosím, možné zavést ve FAQ vlákno/téma/ oddíl (nevím, jak to správně nazvat) Přehled odznaků při šlechtění?
    Pokud to tam už někde je, určitě je to jako součást něčeho jiného a vyhledání se mi nedaří. Už jsem si to napsala i na lísteček, ale stále ho ztrácím, takže to musím vypisovat opakovaně. A prostě nejsem štonc si to pamatovat.:p

    Stačila by jen malá tabulička, nic pracného, hlavně ale aby ten název byl nějak jasně spojený s těmi odznaky a šlo to najít hned.

    Pěkně prosím, smutně koukám. :(;)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  3. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Nejde mi to, keď tam nemám základ napíše mi že upgrade nemôže byť umiestnený....
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Džejninka73

    Píšu, musíš tento upgrade položit přímo na plochu, nepokládej ho na základ.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj kiki2305

    Toto nelze nějak zakomponovat do FAQ, již jsme to tu řešili.
    Stačí si vytvořit v počítači vlastní pomůcku, jako třeba takovou Odznaky
     
    cool_b., smoulinek123 a Peto121 tohle ocenili.
  5. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    No veď píšem že mi to nejde, plocha prázdna, idem dať len upgrade a nedá sa mi to... Nejde mi to už dlho, len som myslela že je to nejaká chvíľková chýba teraz skúšam a stále to nejde takže nerozumiem kde je problém, skúšala som na všetkých plochach
     
    Naposledy upraveno: 10/8/22
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kiki2305 - je toho viac,treba len pohľadať. ;)

    [​IMG]
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Džejninka73

    Zkus se obrátit na herní podporu, oni zkusí prověřit kde je problém. Jak kontaktovat herní podporu

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj kaolín11 a Peto121

    Bohužel , každá lokace má své FAQ a tady to bohužel je koncipované jinak a zdvojeným příspěvkům se chceme za každou cenu vyhnout, už tak máme dvoj jazyčné FAQ, a jeho udržování stojí hodně času. A moderátoři se na to zrovna nehrnou. Takže asi tak.
    Zkusím ty odznaky přiřadit sem #1
    Ale další srandičky nečekejte ;)

    Fajn hru pezt
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - ja som tam dal foto,aby si to mohli stiahnuť,alebo napísať,takéto srandičky,to si nemusel ! 8);):p
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, to je naprosto skvělý :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  12. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    ještě k odznakům
    nejideálnější by bylo, kdyby přímo na odznacích se zobrazovala i loga jednotlivých kategorií,
    pěkně by se vyjímaly uprostřed toho odznaku
     
    Naposledy upraveno: 11/8/22
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,tak tomu říkám pomoc,,tožaj moc děkuji za tak krásnu tabulečku,je to parádní.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - teba je tu škoda! No ja by som si poradil aj bez tej tabuľky.:D
     
    dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak mělo by to být v obou částech FAQ.

    Peto121

    Děkuji ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pezt, ty bys měl být ve vládě. Pěkně bys jim to tam zaškatulkoval ocamcaď po camcaď a bylo by vymalováno :) Ne že bych tu tabulku potřebovala, ale jsi skvělý, že se snažíš každému vyjít vstříc. I věčným remcalům, jako je Kaolin, který telefon nedá z ruky a za počítač nevymění :)

    EDIT: abych dodržela téma a nebyla Off Topic.... Dělá se něco s tím zamrzlým Zuziným letadlem? Objevuje se mi to náhodně na všech plochách a pak musím restartovat, protože přes to letadlo nevidím. Druhé normálně lítá, ale to první zabere kus obrazovky...
     
    Naposledy upraveno: 10/8/22
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - no,tak s tým lietadlom mám ten istý problém už možno aj rok,pomáha len reštart.Deje sa mi to len pri zbere rúbaniska.Teraz už tú plochu zberám ako poslednú,aby mi to nezavadzalo.
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121 a Y_n_O, tato chyba je již nějaký čas nahlášena, tak třeba "již brzy" bude opravena ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, chci se zeptat, fachčí teploměr aktivity sousedů?
    Mám souseda, který má pořád zelený teploměr a už se víc jak měsíc nehlásí, i kdyby si aktivoval dovolenou, už by měla barva na teploměru padat.
    Díky



    petz
    moc díky, skvělé, ale jsi si vědom následků?!
     
    Naposledy upraveno: 10/8/22
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, ukazatel aktivity sousedů byl mimo provoz, ale už je to nějaký pátek. Tak to vypadá, že je stále nefunkční.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.