Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem dencice, 26/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    v prohlížeči
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/22
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    akyraa

    Vidím, že to v prohlížeči Firefox funguje, to je dobře.
    Dotaz na který odpovídáš byl položen jinému hráči na něco jiného.
    Kdyby třeba Google prohlížeč stávkoval delší dobu tak se ozvi a zkusíme s tím něco udělat, pokud umíž vkládat na fórum obrázky bude to úplně nejlepší.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  3. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    mě to hází tuto hlášku : Your browser does not support WebGL.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    akyraa

    Zkontroluj, jestli máš v prohlížeči aktivovanou hardwarovou akceleraci, tu najdeš pod třemi tečkami - nastavení - a v levé nabídce vyber položku systém, tam bude možnost zapnout nebo vypnout hardwarovou akceleraci.
    Dále zkontroluj a aktualizuj ovladače grafické karty, potažmo všechny aktualizace.
     
  5. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Petz opraveno, on se mi aktualizoval seznam a nějak zapoměl připojit návod na aktivaci nových blbostí, ale nakonec vyřešeno a vše funguje :)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    akyraa

    Nějak nevím co má společného nějaká aktualizace seznamu s funkčností prohlížeče, ale hlavně že to už funguje ;)
    Není zač :)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  7. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    celý to blokli:)
    pomohla synchronizačka
     
  8. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Má někdo problém s turbomlýnem? V liště mi ukazuje, že do konce platnosti zbývá cca 14,46 hodin. Když zadám mletí SK, čas je 9 hodin. Můžete prosím poradit?
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ojfp., pokud ti zbývá přes 14 hodin Turbomlýnu, tak musí být čas Superkrmiva bez jiných bonusů 4,5 hodiny. Pokud ale je třeba ve mlýně zadané mletí na delší čas než než je těch 14 hodin, tak další mletí již zkrácené není. Pokud by tomu tak nebylo prosím kontaktuj herní podporu a požádej o prověření účtu.

    Jak kontaktovat herní podporu


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Dave Lister děkuji za odpověď. Samozřejmě, že chyba je na mé straně. Je to přesně, jak píšeš. Nikdy jsem si toho nevšimla:p. Teď si to určitě budu pamatovat! Moc děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Děkuji za odpověď. Byla to porucha na internetu, špatný přenos dat v kanálu. Po restartu modemu se to rozeběhlo.Pěkný večer a ještě jednou děkuji.;););)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50
    Není zač, hlavně že je vše v pořádku ;)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ojfp., není vůbec zač. Tak to jsem rád že mletí funguje jak má. 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    ojfp. tohle ocenil(a).
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Prosím vás mám takový dotaz: Mám plus 2 pro tvá pole a kolem jsem netočila, který řádek nebo snad dekorka to dává. Všimla jsem si toho až teď zbývají asi 3hod. a nevím kde jsem k tomu přišla, snažila jsem se to najít, ale nějak ne a ne to dohledat.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivetakuc, zapnuté bonusy najdeš v levé bonusové liště. +2 dává dekorace Jackův dárek (+)

    lista.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Zapnutý bonus jsem našla, ale stále nevím kde jsem ho vzala který řádek ho dává nebo něco jiného. Kdybych uměla tu ikonu vyfotit tak ti ji ukážu, ale co ukazuješ ty ta to není.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vypadá ta ikona v bonusové liště nějak takto?
    darek2.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Možná je to tomu podobné. jestli je to Jackův dárek a dává + 2 z polí tak by to mohlo být ono.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak se jedná o dekoraci Jackův dárek (+). Jedná se o super dekoraci, která se právě využívá při akcích, ale určitě bych ji nesklízel neplánovaně. Má totiž omezený počet bonusu +2. Takže používat s rozvahou. Mrkni jestli ji někde na plochách najdeš.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Moc děkuji za radu tak tu mám teprve od včerejška po otevření zázračné bedny, určitě ji budu využívat z rozvahou. Já myslela, že dává bonus pro dekorace tak jsem ji odklikla a pak se divím.
     
    bačkora85 a Dave Lister tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.