Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 07/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem samec, 25/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj _mysak_

    Splněním úkolu nezískáš budovu zvěřince, ale pouze plány na jeho rozšíření. Zvěřinec si můžeš pořídit za hvězdičky na stromě moudrosti, ostatní se kupují ve farmářském obchodě za floreny.
    Vše o skladištích najdeš v tomto vlákně Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna, Muzeum
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  2. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Tak moc děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/22
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Nezapomněl jsem na tebe, jen komunikace trošku složitější.
    O chybu se údajně nejedná, buď se budeš smířit s malým ziskem bodů z hlavní louky, nebo si budeš vypínat automatickou sklizeň. Což je, ale zřejmě nesmysl, když si to platíš.
    Lepší odpověď pro tebe v tuto chvíli nemám.
    Uvidím jestli se s tím bude něco ještě dít.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Hezký den :) tento problém jsem taky řešila, když jdu z mapy na hlavní, mám už sklizené obr i jiné stromky a bez pařezů je jejich zrání dlouhé. Teď jdu z mapy hned do mazlíkárny prvně sklidit pařezy, pak mazlíky, sklidím celou farmu a nakonec jdu na hlavní louku. Stromky jsou sice sklizené, ale čas je zkrácený, u dekorek taky a BZ se připíše v pořádku. Zřejmě je to jen moment a stačí jen najetí myší na hlavní louku, aby se to sklidilo, jiné plochy to nedělají.




     
  6. culík

    culík Pisálek fóra

    Zdravím, poradí někdo prosím, mám v dekoraci trojitý dortík a nikam nelze umístit ...díky
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj culík, dekorace trojitý dortík jde umístit do Strašidelného domu a do nebe - viz naše FAQ (na zelené klikni)
     
  8. culík

    culík Pisálek fóra

    děkuji
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Dobrý den, mám dotaz ohledně dárků pro sousedy. Do včerejšího jsem měla několik roků možnost rozdávat 15 ks dárků. Dneska již se to změnilo na 7 ks. Co se stalo?? Děkuji za odpověď.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jemima62

    Možnost posílat 15 dárků sousedům mají hráči, kteří mají koupené prémium. Zřejmě jsi ukončila automatické prodlužování prémia, nebo nastaly nějaké jiné skutečnosti, nedostatek finančních prostředků u platební metody, skončená platnost platební karty.
    Vše o prémiu najdeš tomto vlákně Popis prémia
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  12. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Co se týká platební karty - tak tam je vše v pořádku, nedávno jsem nakupovala, prostředků je dost, a před chvilkou mi zmizelo i hnojivo i voda. Jdu to prostudovat. A jak dlouho platí prémium - protože těch sousedů, a dárků a další - mám již několik let. Proto se divím, že to všechno naráz zmizelo, a žádné třeba upozornění.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/22
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky,potřebuji poradit,když najedu myší na pole,stromy,předměty na ploše,neukazuje mi to dobu,čas sklizně.
    musím kliknout aby se mi ukázal čas a to není rozumné,třeba u Jacka u stodoly mlýna popisky ukazuje. Prosím co mám aktivovat,aby se to ukazovalo jako dřív,než mi vyměnili celý disk,takže jsem musela plno věcí dohledávat,abych se vůbec v tom PC vyznala,nechtějte měnit celou jednotku.Děkuji za snahu a snad mě někdo pochopí,co potřebuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jemima62

    Prémium platí 30 dní, pokud máš uloženou platební kartu a nakupovala si s ní prémium tak by mělo docházet k automatickému obnovení. pokud si ovšem třeba neměnila platební kartu. Nebo omylem nevymazala automatické obnovování.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj marketka47

    To nemá nic společného s výměnou disku, tyto informace jsou uloženy v nastavení hry a asi jsi to změnila
    Tyto dvě položky v nastavení by měly být takto

    Screenshot_1.png
     
    cool_b. a marketka47 tohle ocenili.
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt, Hurá,děkuji moc a moc.Ano měnila jsem tam co šlo a co jsem myslela,že by mi pomohlo a netrefila ani jednou to podstatnýxD takže ještě jednou díky
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Není zač, hlavně že je vše v pořádku ;)
     
    cool_b. a marketka47 tohle ocenili.
  17. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se dá zvěřinec pořídit vícekrát nebo jen jednou? Nebo není někde nějaká tajná plocha, kde bych mohla dát ty zvířata xDxD
    Mám výběhy na divoké louce a lesní mýtině a mám je už plné, k tomu jeden zvěřinec, kde mi chybí otevřít ještě jedno rozšíření.( Upřímně, jsem si myslela, že do zvěřince půjde dát alespoň 20 výběhů:music:) Ještě nemám pořízené všechny výrobny a už to nemám kde dávat.
    Hlavní louku mám jen na pěstování plodin a je to malá plocha:(

    Děkuji
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rosomák], Zvěřinců lze pořídit 7ks. Jeden je na stromě moudrosti za hvězdičky a další ve farmářském obchodě za Floreny. Platí však omezení 5ks na jednu plochu, takže pokud budeš mít všechny, tak ty další 2 ks musíš umístit jinam.

    Speciální plocha jen na stáje není ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Dave Lister, moc děkuji za odpověď.
    Zvěřinec ze stromu moudrostí už mám. Tak to je supr, že jdou ještě dokoupit, ale 299 florenů, je pro mne moc :p

    Budu muset číhat na výhodné balíčky na koupě florenů, jak bylo třeba teď za 166kč - 850 florenů. :D
    Díky.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/22
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [Rosomák], není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách