Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 06/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 1/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj olééé50, v mlyne vyrob potrebný počet reflektorov a dodaj, dodáva sa striedavo, podrobný návod je tu, klikni Vysílá FARMERAMA
     
  2. olééé50

    olééé50 Zelenáč fóra

    ano,to už jsem udělala hned,ale já dodala kvítí-tam je fajfka a nesvítí hvězda. ta svítí u reflektorů,ale dodat vic nejde-nikam,,,,,,moc se omlouvám,já vyrobila mikrofony.už to snad pojede, děkuji
     
    Naposledy upraveno: 29/6/24
    Vanda tohle ocenil(a).
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    prosím, jak je to s modem dovolené? našla jsem ke koupi v Servisu, ale než odkliknu potřebuju vědět, od kdy platí okamžikem nákupu? a lze nastavit dobu trvání? Příklad: když odjedu 1.7. a vrátím se 8.7. tak jestli lze nastavit 2.7. - 7.7.? Díky
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - mód dovolené se aktivuje ihned nákupem. Nelze nastavit časové rozmezí. Více ZDE

    Přeji hezký den
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Farmářka_X díky za odpověď, ale hlavně mě zajímá jestli mod dovolené vyzvedne každodenní dárek?
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - mód dovolené dárky nevybírá

    Přeji hezký den
     
    albína1927 tohle ocenil(a).
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Farmářka_X aha, tak to je to to potom k ničemu, když za něj zaplatím tak jsem myslela, že to je k tomu, aby částečně nahradil to, že se nemůžu přihlásit. Je mi jasný, že se nebude sklízet a sázet, ale dárek by mohl. Tak toto nechám asi být to je škoda florenů.
     
    albína1927 tohle ocenil(a).
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - vím, že jsem tě moc nepotěšila, ale bohužel je to tak

    Přeji hezký den
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Co je tedy denní bonus za přihlášení ?!?
    [​IMG]
    Že by další z mnoha zavádějících informací ?!?
    Si myslím,že mód dovolené je už nějakej ten pátek úplně k ničemu a bylo by vhodné jej ze hry úplně odstranit!:p
     
    drahulína, albína1927 a bačkora85 tohle ocenili.
  10. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Zdravím. Zajímalo by mě, proč se bonusy vypínají po 23 hodinách. Když si vytočím 100% do stodoly v 11,25 hodin , tak by se měl vypnout následující den v 11,25 hodin. Také bedny nedávají to, co mají. Na stromě moudrosti aktivovány nejvyšší ceny , a ty se mi na trhu blokují. Proč ? Není to fér. Jsem farmář skoro od začátku a tohle mi vadí.
     
    drahulína, polacka a albína1927 tohle ocenili.
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ano informace je zavádějící a týká se čísílka u Kubíka upload_2024-6-30_10-53-39.png

    Ještěrka - pokud máš nějaké nesrovnalosti s bonusy tak kontaktuj herní podporu. Tady to opravdu nevyřešíme Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím Ještěrka ,

    nejedná se o blokaci cen.
    Základní ceny na tržišti ( to znamená ceny , které vidíš při vstupu do nabídky tržiště - uprostřed osnovy ,pod šipkou )
    se odvíjejí podle nabídky a poptávky.
    Je to úplně stejné jako v
    reálném životě . Jedná se o tzv. tržní ekonomiku .
    Čím je poptávka po určitém zboží vyšší, tím se i zvyšuje cena. Pokud poptávka není, cena zboží se snižuje.
    Pokud je na trhu vložena alespoň jedna nabídka , odvíjí se tzv. základní cena zboží od této nabídky.
    Pokud na trhu nějaké zboží chybí je jeho základní cena určena podle jeho protihodnoty.

    Tuto základní cenu můžeš následně zvýšit (ev. snížit) .
    Zvýšit ji můžeš o 50% , v případě , že máme aktivovanou runu Tržní vílu o 100%.
    Vyšší cenu tedy dát nemůžeme .

    Tato tržní ekonomika je popsaná i zde :
    Tržiště a prodej zboží
     
    Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.