Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 06/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jana5252, 29/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pekař1972, úkoly v Družstvu slouží k získání plánů na upgrade skladiště Výrobny, nikoliv na její získání. Výrobnu lze získat na stromu moudrosti nebo nákupem v obchodě. Mrkni ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. jirbla

    jirbla Pisálek fóra

    Technický dotaz. Koupil jsem 300 florenů a + 20%. bylo mi ale připsáno jen 330 florenů a ne 360 jak je správně. Přece 20% z 300 je 360!!!
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jirbla, těch 20% bonus je zvýhodnění oproti nákupu, kdyby jsi kupoval Floreny samostatně (250+50). Při platbě kartou získáš ke 300 Florenům 10% navíc, což je 330. Vše je tedy v pořádku.

    upload_2022-6-12_10-54-9.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. kravinec

    kravinec Zelenáč fóra

    Ahoj, mám problém, splnila jsem dva úkoly dlouhodobé měla jsem získat celkem 90 florenů ale nic se mi nepřipsalo. prosím, kde je chyba, děkuji za vyřízení. kravinec
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  6. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    dobrý den od včerejška si chci koupit pernamentku zadám udaje přijde mi i sms na potvrzení taky tam vložím a nepříjde mi potvrzení že jsem to koupila může mi někdo napsat co dělám špatně? děkuji za odpověd
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mikeks

    A jakou platební metodu se snažíš použít ?
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  8. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    platba kartou přes internet
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mikeks

    Já teda když platím platební kartou, tak to po mě nevyžaduje žádné ověření, takže s tímhle nemám zkušenost. Jinde třeba ano, ale mám ověření přes aplikaci v telefonu.
    Nevím jakou používáš banku, nicméně ověření pouze přes SMS asi v tuto dobu nestačí, je potřeba zadat ještě nějaký např. ePIN, kterým potvrdíš tu platbu, jsou to pravidla, která platí asi více než rok. Ale to vše záleží na tvé bance jaká má pravidla nastavena.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  10. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    děkuji moc už je to v pořádku přeji krásný den
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mikeks

    Tak to je dobře, že už je to v pořádku

    Fajn hru pezt
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  12. petouzek3008

    petouzek3008 Zelenáč fóra

    Dobrý večer, nevím kde přesně se ptát, ale mám fakt velikou prosbu, ohledně strašidelného domu.. Všude je napsané, že to je od 2. lvl, i ty dekorace se mi tam ukážou, v tom skladě, ale mám to zakřížkované a nejde mi to "zasadit", tak bych se chtěla zeptat, kde je prosím problém?
    Mockrát děkuji ;)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. a petouzek3008 tohle ocenili.
  14. petouzek3008

    petouzek3008 Zelenáč fóra

    Už to vidím, děkuji moc. :)
    Taky přeji fajn hru
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Ahojky a chci se zeptat, chtěla jsem dát do Muzea dekorku 2x2, v liště ji najdu, ale v muzeum najít nejde, tak nevím proč.


    [​IMG]

    A ve FAO v přehledu dekorací je tento název jako dekorka 2x1, už je to starší a tak mě to zaskočilo :p


    [​IMG]


     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, to že nejde tato dekorace umístit do Muzea je chyba a je nahlášena k opravě.

    Ve FAQ jsem obrázky k dekoraci opravil, aby to sedělo :). Děkuji za info ;)



    ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to moc děkuji, váhala jsem napsat a už delší dobu u těch dvou dekorek přemýšlím, jak to teda je xD

     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak je to přesně takto 8). Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nevím, zda to sem patří, ale mám dotaz. Když najedu myší na stáj, strom, dekorku ..... neukáže se mi co to je, musím kliknout. Mám ještě jednu "poděděnou" farmu a tam je to v pořádku. Koukala jsem na nastavení a na obou farmách mám vše stejně -.-. Pokud dám kurzor na hnojiště, vodu, mlýn, stodolu ...... dobrý, ale to co je na polích se neukazuje. Asi mám něco špatně, ale za půl roku jsem nepřišla na to, čím to je :(. Díky za radu :inlove:
    A ještě toto ?????
    [​IMG]
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj moncicak7070, máš vypnuté "zobrazit info box při kliknutí"? Nezapomeň pokud budeš měnit volbu Uložit.

    To druhé vypadá na pomalejší odezvu internetu nebo PC. Zkoušel jsem a nic takového se mi ve hře neděje.


    upload_2022-6-16_20-27-42.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.