Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem barca279, 22/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    deka43, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    mám prohlížeč Microsoft edge a chtěla jsem si farmu vyčistit.Ale když otevřu Aplikace,najedu na ikonku Farma,tak můžu jen "odstranit",ale kolonka upravit je šedá a nelze ji otevřít.Takže čištění nemůžu provést.
    Zkoušela jsem i Microsoft Edge chrome,ale tam po kliknutí na Historie nemám šipku,takže nabídku na další krok.
    nevím co s tím. Děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana151049

    Pokud nemáš web Farmeramy nainstalovaný jako aplikaci tak pro tebe platí čištění pro prohlížeč Edge.
    Bohužel vývojáři to v nastavení změnili, za to já nemohu, nemám čas vše sledovat, ale tady je návod.

    Otevřeš menu s třemi tečkami, klikneš na položku Historie.

    Screenshot_1.png

    V otevřeném přehledu klikneš opět na tři tečky a z nabídky vybereš Vymazat údaje o procházení.

    Screenshot_2.png

    A poslední krok je stejný, jaký je v návodu

    Screenshot_3.png

    Vybereš to co je potřeba a dáš Vymazat, nezapomenout zvolit volbu Za celou dobu.

    Co nejdříve připravím aktuální návod do Vše pro bezproblémový chod hry.

    Fajn hru pezt
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  4. _Sedmikráska_

    _Sedmikráska_ Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mi nejdou otevřít další produkty za zlaté banány. Mám otevřeny všechny,kromě tří a tím jsou křišťálové vodopády, bahavýrobna a bahazvěřinec. Jinak už mám všechny sošky odemčeny a na další mě to pořád nechce pustit. Musím splnit ještě i tyhle 3 sošky a nebo si musím koupit postup na další sošky? Děkuji za odpověď Sedmikráska
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj _Sedmikráska_

    Nějak nerozumím co máš odemčeno a co ne. Sochy Baha výrobna a baha zvěřinec, se mohou aktivovat ihned po aktivaci místnosti, socha Křišťálových vodopádů pro aktivaci potřebuje odemčenou bahamaramu popřípadě pokud se jedná o II tak je nutné mít aktivovanou I. Přehled jednotlivých místností najdeš v tomto vlákně Popis jednotlivých místností
    Najdeš tam i co je nutné mít co je potřeba mít aktivní
     
  6. _Sedmikráska_

    _Sedmikráska_ Zelenáč fóra

    Mám právě odemčeny místnosti 1-8, ale do 9 místnosti mě to nechce pustit. Pouze v 7 místnosti mi chybí baha zvěřinec a baha výrobna. Křišťálové vodopády mám otevřeny pouze 1, č.2 mi chybí. Jinak všechny sošky mám aktivovány a přece mě to do té 9 místnosti nepustí.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    _Sedmikráska_

    Tak jako ostatní místnosti, je potřeba 9 místnost také aktivovat a to 45 Zlatých banánů, poté tam půjdou aktivovat sochy.
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    pezt - mockrát díky,chvíli jsem se v tom plácala,ale povedlo se!Farma se neseká a kolo pěkně točí.To víš po sedmdesátce to nejde tak rychle jako vám ajťákům.Je ale smutné,že musí člověk pořád hledat kde se zeptat na problém.Na podpoře je to zbytečný,je vidět,že děvčata nerozumí problému,který jsem jim vypsala.Odkazovaly mě na to co jsem našla,ale můj problém jim nic neříkal.Mohly aspoň dát odkaz na techniky.Je to jen názor,ještě jednou dík.Po týdnu sekání zase pohoda.měj se
     
    Naposledy upraveno: 30/5/22
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049

    Není zač, hlavně že to funguje.
    Pokud je problém, tohoto rázu, můžeš se obrátit nejprve pro radu tady na fóru.

    Fajn hru pezt
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj pezt, mám dotaz: funguje ještě šlechtění? Šlechtím už 2-3 měsíce a .... nic. Šlechtím laskavec (zbývají mi dva), hvězdnici (rovněž dva), prokládám řeřichou. Dokonce jsem ze zoufalství dala už cca 5-7 největších skleníků laskavce s nejvyšší šancí a počtem vložených rostlin a niiiiic...
    Už fakt nevím, co pro to udělat víc... Děkuji za prověření skleníku ;)

    Edit:
    Y_n_O: přiznávám, že už mi to zvedá tlak :mad:
     
    Naposledy upraveno: 1/6/22
    Y_n_O a kaolín11 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, přidat se do týmu v Hamburku a přeprogramovat pravděpodobnost. xD Výhledově práce s výsledkem na "někdy příště" a "již brzy." Omlouvám se, neodolala jsem. ;)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1

    Fungovat by mělo, ale jak přinutit to aby ti padlo co potřebuješ, bohužel ovlivnit nejde. Když dlouho nic nešlo tak jsem si dal pauzu a nešlechtil nic. Podle mého nemá cenu prokládat šlechtění jedné plodin druhou, protože je to nastaveno pro každou rostlinu. takže to na výsledný efekt nemá vliv. Když to má padnout tak to padne. Já když šlechtím tak jen velké skleníky. Jinak já už nešlechtil ani nepamatuji :p

    Fajn hru pezt
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.