Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem barca279, 22/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    • Multipost, pezt
    Mám na stonku SEZONA I ale nemám mrazivý, romantický, surfařský suvenýr a ještě sezonní ovoce - dá se to někde sehnat. Děkuji

    na baha je 600 konečná
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    Pokud jsi nesplnil sezóny ve kterých se dali tyto suvenýry získat tak momentálně nijak. A v tuto chvíli nevíme jestli bude možnost je nějak koupit.
    Třeba je máš položené někde na ploše nebo v jiném řádku.

    Nevím co znamená příspěvek "na baha je 600 konečná"
    Ale máš pravdu je to poslední level.
    Nicméně multipost zde není povolen.
     
  3. mamca44

    mamca44 Zelenáč fóra

    Ahoj,prosím z jakého podivuhodného výběhu se dá získat výběh pro pstruhy?:)
    Děkuji za odpověď.
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamca44, Jezírko pro pstruha duhového bylo možné získat v akcích. Mrkni ZDE. Pak je ještě možnost získání při akci Obchodování a Darování.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji a přeji hezký den
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    kde se prosím dají sehnat dekorace na stonek Sezony 1 koupený za 300 farmářských mincí
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj selene90

    Pokud jsi nesplnil sezóny ve kterých se dali tyto suvenýry získat tak momentálně nijak. A v tuto chvíli nevíme jestli bude možnost je nějak koupit.
    Třeba je máš položené někde na ploše nebo v jiném řádku.
     
  9. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    tak to mít dekorace nebudu nedělala jsem to nešel by stonek nějak zrušit-vymazat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    selene90

    To určitě ne. Informace jsou uvedeny co tam je potřeba.
    Třeba se v budoucnu budou dát koupit chybějící dekorace. Zkusíme se zmínit v reportu.

    Fajn hru pezt
     
  11. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    moc děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/22
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. boborina

    boborina Zelenáč fóra

    dobrý deň, prosím o radu... zakúpila som si sezónny rad zázračných výhonkov - mám všetkyi "suvenír bzučiacej včely" dá sa ešte získať?? ďakujem za odpoveď
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj boborina, suvenýry bylo možné získat jako odměny ze sezón 2021. O případné další možnosti získání nemáme informace. Dotazů na další možnost získání je hodně, takže budeme určitě reportovat ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    chci se zeptat kde bych sehnala scorpiona koukala sem všude ale nikde není děkují za odpověd
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941, základní stáj koupíš za krejcary ve Farmářském obchodě. Zvíře pak na trhu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Prosím o radu.
    V Rama obchodě, je teď možnost si za 150 rama mincí odemknout řadu na magickém stonku - Narozeninový dárek 1,2 nebo3. Nebo - Sezóny 1.
    Na těch stonkách mohu dát libovolnou dekoraci, nebo to musí být dekorace z nějaké konkrétní akce? Ať si to neaktivují zbytečně, když nemám ty potřebné dekorace.
    Děkuji
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Potřebovala bych poradit, jak vyhledat na své farmě jednu dekorku. Neexistuje nějaký zlepšovák? Prošla jsem všechna pole i přes 400 řádků na stonku a asi jsem ji někde přehlídla. Děkuji.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Omlouvám se, že se pletu moderátorům do řemesla, ale mám chvíli času...

    [Rosomák], Narozeninové řádky byly původně tady, jsou tam uvedené i potřebné dekorace (dárky za přihlášení 2021). Řádek k sezonám najdeš tady, rovněž tam máš uvedené potřebné dekorace (odměny z jednotlivých sezon 2021). Stačí to takhle?

    badaji, jedině napsat na podporu. Nenajdou ti přesné umístění, ale určí ti plochu, kde hledat. Případně napíší, že tu dekoraci opravdu nemáš.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  20. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Y_n_O
    Děkuji, stačí. :)
    Na farmu jsem se vrátila myslím po 5 nebo to bude více letechxD , tak hodně dekorací nemám.:p
     
    Naposledy upraveno: 10/5/22
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.