Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem barca279, 22/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123
    Není zač, snad dobře poslouží, já využívám neustále ;)
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím a jsem tu zas,,je možný že má každý jiny balíček na stonek myslím v nabédce,děkuji

    [​IMG]
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, obecně platí, že pokud některý z řádků máš již na magickém stonku, tak se ti nabídka ke koupi neukáže. Takže někdo může mít ke koupi oba balíčky a někdo třeba zase žádný.

    Nabídka balíčků - řádků
    [​IMG]

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. mejdlo1

    mejdlo1 Zelenáč fóra

    zdravím, poradí mě někdo s Bahamou, odemkla jsem ji na stromě moudrosti a když na ni najedu ukážou se mě tam ukázky .Mám už tam zaseto i nějaké zvířata .Nemužu se tam dostat.Díky za radu
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mejdlo1, je třeba nechat ukázku přehrát celou. Poté již bude možné se na Bahamaramu dostat.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    Dobrý den mám novou platební kartu,při zadání údajů z této karty při platbě nelze operaci provést.Jak postupovat dál.Děkuji za odpověd.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mikeks, nejdříve se ujisti, že máš na kartě povolené platby na internetu, pak jestli jsi zadal všechny údaje z karty správně. Pokud by byl i nadále problém s platbou obrať se na herní podporu. Při kontaktování podpory zvol Obecné dotazy.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. katule1985

    katule1985 Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám otevřenou runu zvěřinec, ale nevím kde ji najdu. Poradí mi někdo prosím.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, prohlížela jsem si dekorace a chtěla jsem se zeptat, jestli mi unikl upgrade na 5hvězdičkové Pepíkovo bistro? Mám pouze 4hvězdičkové Pepíkovo bistro6.
    Vůbec nevím, kdy se dal získat? Děkuji za info.

    Edit:
    pezt:
    A to bylo za FM nebo za hotové? Protože všechny akce jsem dělala a za FM také kupuji... Jen pokud to bylo za keš, tak to nekupuji ;)

    Edit II:
    Už jsem našla - asi jsem nedodělala Veselé záplaty 2021! Děkuji za info.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/22
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1

    Pro získání 5hvězdičkového bistra bylo potřeba koupit ve farmářském obchodě, všechny upgrady a zbytek šel získat v akcích, je tedy možné že ti nějaký upgrade unikl v nějaké akci, kde se daly získat.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  15. -_marketa_-2

    -_marketa_-2 Zelenáč fóra

    Ahojky,chci se zeptat koupila jsem si za farmářské mince řadu na stonku Sezony I a nemám všechny dekorace do něj.Prosím kde se dali potřebné dekorace získat? Předem děkuji za radu.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -_marketa_-2, jedná se o dekorace-suvenýry ze sezón. V každé sezóně je jedna taková dekorace jako odměna. Doporučuji prohledat plochy i řádky v nebi, třeba tam některou z potřebných dekorací najdeš.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. -_marketa_-2

    -_marketa_-2 Zelenáč fóra

    Aha,tak já jsem ty sezony všechny nedělala,ale i tak děkuji za radu.Nevíš,jestli ty dekorky nepůjde získat i jinak?
    Takže ten řádek mě bude k ničemu,no co se dá dělat.Měla jsem si to zjistit před koupí.
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -_marketa_-2, informace o tom jestli bude možné dekorace dodatečně získat nemáme.
    Nemáš vůbec zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. m.pepina

    m.pepina Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám zlaté banány ale nemuhu odemykat sochy které jsou ještě zamčené, může mi někdo poradit?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj m.pepina

    Důležité je mít aktivovanou danou místnost, kde chceš sochy otevírat a také je potřeba mít aktivní sochy, které předcházejí dané soše. Chtělo by to spíše uvést konkrétní případ, která socha ti nejde odemknout.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.