Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/06/07/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    6,5 hodiny a nic není už to rekord ?
    Farmářko DěkujixDxD
     
    Naposledy upraveno: 24/7/23
    spuntka tohle ocenil(a).
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petaM2001 - není to rekord. Jednou hra nešla 2 dny ;).

    Přeji hezký den
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Přihlásit do hry se můžu, ale nedostanu se na žádnou plochu. Co mě dostalo bylo to, že se mi vrací neprodané zboží z trhu. Tato část zřejmě funguje perfektně. Aby se zboží prodalo, když nikdo nemůže nakupovat.:mad:
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka - o několik příspěvků výše jsem hráčce odpovídala, že hra stále ještě není funkční a i kolega dával vyjádření ZDE. Zboží vložené na trhu se vrací po týdnu takže nefunkčnost hry za to opravdu nemůže. Prostě celý týden o tvé zboží nikdo neprojevil zájem

    Edit: já osobně za dané situace se na farmu ani nepokouším dostat z preventivních důvodů. Vyčkám si až na vyjádření, že farma je plně funkční a tím si ušetřím nervy, že mi něco nefunguje.

    Přeji hezký den
     
    Naposledy upraveno: 24/7/23
  5. Andulina100

    Andulina100 Pisálek fóra

    Zdravím, kdy začne farmerama fungovat????? Zkouším to každou chvíli a nic!!!!!
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Andulina100,

    v současné době nevíme, kdy bude hra dostupná. Věř, že jakmile se to dozvíme, tak vám hráčům dáme vědět.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. Andulina100

    Andulina100 Pisálek fóra

    tak jak to vypadá???? dnes už asi nic......
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.