Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/06/07/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. curinky

    curinky Zelenáč fóra

    Ahojky, nejde mi aktivovat oblast majáku na stromě moudrosti. Hvězdiček mám 411. V čem je problém ? Díky za odpověď
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    "Farmářka_X, smoulinek má pravdu. Při přechodu z plochy na jinou plochu, na strom moudrosti a podobně se plocha načítá pomalu, ovečky vesele poskakují. Zpomalení trvá cca několik dní.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno, také bych se přidala k smoulinek123 a polacka .... je pravdou, že cca několik dní jsou některé přechody na plochu zpomalenější, mě se například pomaleji načítá, když chci přejít do nebe (to trvá nejdéle), ale i na ostatních plochách. Není to úplné drama, ale oproti předešlým dnům je to znát ;):(. Hru mám jinak hratelnou ;).
    Podotknu, že tento problém mám pouze u Farmeramy. Jinak mi notebook běží, jako namydlený blesk.
    Fajn hru a hezký pátek všem
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj curinky - Runy které jsou před runou majáku máš odemčené? Runy se musí otvírat postupně a nelze je přeskakovat.


    ---------------------
    Ahoj polacka, Bačkora85 - nikterak nezpochybňuji, že se vám hra zpomalila. Snažíme se přijít na to kde je chybka. Vaše připomínky předám dál a uvidíme jestli někdo něco vymyslí

    Přeji fajn hru
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno Farmářka_X ... děkuji ;):)
    Také přeji fajn hru
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, Bačkora85, Lenka123, smoulinek123 můžete mi někdo koho se týká zpomalení hry napsat jakého máte poskytovatele internetu?

    Přeji fajn hru
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj Farmářka_X ... mám poskytovatele internetu, který už xx let poskytuje své služby v místě mého bydliště (místní firma) ... po celou řadu let bez problémů. Asi ho zde nebudu jmenovat, pokud to bude ale nutné, mohu kdyžtak někam tobě do zprávy ;).


    Edit
    : ještě bych ale dodala ... co jsem si tady ráno postěžovala, tak teď v průběhu po obědě do teď to jede tak jako obvykle. Jako kdyby nic ;). Nevím kde byla zrada, tak snad už to vydrží. Uvidím.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/23
    polacka tohle ocenil(a).
  8. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, poradíte mi prosím někdo, ze které sazeničky je Oliva svaté Heleny a zda se dá koupit? děkuju
     
    nisolinka tohle ocenil(a).
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj Farmářka, internet mám profi připojení a počítač nový cca jeden měsíc. Proto můžu posuzovat, jak hra jede. Ale taky se mi zdá, že se to o trošku zlepšilo. Uvidíme ráno. Jak tady někdo zmínil, nejhorší je přechod na větev, výběr na trhu taky nic moc. Plocha s dekorkama taky nic moc. Prostě se dlouho načítá plocha zaplněná. Dokonce část plochy s dekorkama se načte rychle, ale pár dekorek ne a ne a jenom kytičky.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Přeji všem příjemný večer, prověřovala jsem připojení a včera byl opravdu problém s načítáním hry všech poskytovatelů navázaných na poskytovatele O2 (spousta místních firem využívá jejich trasování (jsou na ně napojení) a dneska už to běželo bez problémů. V jiných herních lokalitách vůbec žádný problém nezaznamenali, takže pravděpodobně byl problém někde na "trase" ze serverů O2 na servery hry. To se může stát, i když ostatní stránky se v internetu načítají rychle, tak některé "tzv. trasy" můžou být přetížené nebo nedostupné. Budu s vámi situaci sledovat. Pravděpodobně již O2 sjednalo nápravu. :) Aspoň doufejme. Stát se to prostě může.
    Všem díky za poskytnuté informace Danda
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj Farmářka_X a danda-vnovis ...moc vám děkuji za ochotu a snahu s řešením našeho problému ;):).
    Dnes ráno běží opět vše, tak jak má, alespoň u mě ;). Tak doufejme, že to bude ok.
    A jak píšeš danda-vnovis ... stát se to prostě může ;), svět se nezbořil :).
    Přeji hezký víkend a fajn hru :)
     
  12. čiperka66

    čiperka66 Zelenáč fóra

    ahoj spoluhrac mi poslal prsteny a ja nevim jak se k nim dostat pry jsem dostala nabidku ale nevim kde ji hledat proto nemuzu odpovedet dekuji
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čiperka66 - vše o svatbě nalezneš >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde se dostat na farmu, hlásí to error
     
    vrtulnice tohle ocenil(a).
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 ano, víme o tom.
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Farma se rozjela, ale nejde přejít z plochy na plochu
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57 - zatím nemáme informace, že by byla hra opět funkční, takže je možné, že se přihlásíš, ale herní funkce ještě nemusí být obnoveny

    Přeji fajn hru
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  18. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Kolem 10 hod zde bylo psáno předpokládaný čas obnovení hry za 1,5 hod.Asi se zastavil i čas !? né jen hra.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    I na můj vkus je 5,5 hodiny trochu dlouho a stále se nic neděje?
     
    spuntka, drahulína a sejda621 tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína kde byl uveden tento čas?

    evoku57 bohužel nezbývá, než vyčkat delší dobu. :(
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.