Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/06/07/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123 - na dnešní dárek je potřeba nějaký grif a najít správné místečko ke kliknutí. Zkoušela jsi jít na fórum přes tlačítko dole pod herním rámečkem? Někteří hráči psali, že to jde o trochu lépe.

    upload_2023-7-19_13-50-22.png

    Přeji fajn hru
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  2. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    ... kontaktní formulář odeslán. Děkuji.
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,nějak mě jde hra dost pomalu,špatně se to načítá,vše vyčištěné a reset taky nepomaha,není někde chyba na přímu,,děkuji
     
    janule40 tohle ocenil(a).
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123 - dle informace kolegů žádné problémy se zpomalením není. Co internetové připojení u tebe je OK?

    Přeji fajn hru
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Farmářka_X,internet jde jak má,zkušel jsem na jiné stránky a nato šup jsem tam byl.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj družstvo,
    tady najdeš návod určený přímo pro seznam.cz jak přidat důvěryhodné adresy tzv. whitelist
    https://www.whitelist.guide/seznam/

    Myslím si, že by se to mohlo hodit i některým dalším uživatelům. Ještě doplním, že problémy s newslettery řešili pouze někteří uživatelé u domény seznam.cz (jen seznam.cz, nikoliv post.cz, email.cz apod., které také patří seznamu), což je potřeba odlišit.
    V minulosti se vám též mohlo stát, že jste totiž klikni na zrušení zasílání viz screen a tím se to kompletně bloklo a zasílání newsletteru obnovit již nelze pro danou emailovou adresu.

    upload_2023-7-19_17-50-50.png

    Příjemnou hru a snad se ti podaří problém vyřešit
    Danda
     
  7. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    V minulé akci jsem získala strom Franklinie, chtěla jsem je přesadit, bohužel je už nemohu najít, nejsou v inventáři ani nikde zasazené,
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytička62 - zkus ještě jednou pohledat na plochách a nezapomeň i na případná arboreta. Pokud stromek nenajdeš zkus kontaktovat herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji fajn hru
     
  9. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    díky už jsem je našla
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytička62 - není za co. Hlavně že se stromek našel

    Přeji fajn hru
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, prostě me farma nejede jam má, mám se obrátit na podporu nebo kde je chyba.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123 - žádné zpomalení farmy zatím hlášené není. Nejspíše se jedná o nějakou chybku z tvé strany. Kolísající internetové připojení, nižší parametry PC...Také bys mohl zkusit jiný prohlížeč pokud hraješ přes prohlížeč. Pokud hraješ přes klienta zkus klienta odinstalovat a znovu nainstalovat. Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller

    Přeji fajn hru
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Farmářka_X,hrám přes prohlížeč ,zkusil jsem jiný a to samé, internet v pořádku,už včera to nešlo a dneska to samé,nu nedá se nic dělat jedtli se to nezlepší budu musek končit,páč někam se dostat je nemožné,podle mě mám vše v pořádku,nevím co kde je nebo blbne.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - můžeš zkusit kontaktovat herní podporu jestli by ti třeba účet nepročistili jestli to trochu nepomůže.
    Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji fajn hru
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - není za co

    Přeji fajn hru
     
  17. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Jj vy
    zkoušela jsem klikat po celém ocase až se to povedlo. Děkuji za ochotu a hezký den přeji
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123 - není za co. Jsem ráda, že se to povedlo

    Přeji fajn hru
     
  19. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj, m
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123 - můžeš zkusit co jsem poradila hráči smoulinek123. Jinou radu pro vás bohužel v tuto chvíli nemám. Na vaše účty nevidím a netuším co se tam děje.

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.