Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 05/06/07/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    michalka59

    Džinova truhla se otevírá automaticky, takže s těmi odměnami tam bylo i to co jsi získala z truhly.
     
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak to jsem nevěděla moc ti děkuji za odpověď
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. Katerinka

    Katerinka Pisálek fóra

    Mám dotaz.. přes jaký prohlížeč na androidu, měla jsem puffin, bohužel už nefunguje.Prý je hacklý nebo co. Vyzkoušela už jsem jich dost s flashem,ale buď to spadne nebo sekne.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. Katerinka

    Katerinka Pisálek fóra

    Díky za radu, vyzkouším, uvidíme . ...
     
  7. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, nerozumím požadavku Alice Kamzíkové "7", kde požaduje NAVÝŠIT KAPACITU ODSTRANĚNÍM NĚJAKÉHO PŘEDMĚTU, NEBO JEHO POUŽITÍ V KONVENTORU, O JAKOU KATEGORII SE VLASTNĚ JEDNÁ, nemohu na to přijít. Díky za radu a trpělivost.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Je potřeba navýšit limit jakéhokoliv skladu.
     
  9. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, dík za radu.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj,nemůžu nějak u Alice Kamzíkové 4 splnit úkol 6 x kvalitní humus. Vyrobila jsem ho už mnohokrát, když kliknu na konvertovat, ukáže se mi v konvertoru řezivo. Nějak tomu nerozumím. Děkuji za radu.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Helena1313

    A víš že kvalitní humus je ten co má na nádobě 2 hvězdičky ?
     
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak to jsem nevěděla. Děkuji za radu.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313
    Tak snad vidíš název, co máš vyrobit ;)

    Není zač :)
     
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt-ahoj a dobrý večer ,prosím co mám udělat aby jsem mohla bonusové kody vkládat zkopírováním,už delší dobu je musím vkládat ručně,prostě jinak mi nejdou vložit a ten z mailu mi nejde zadat ani ručně,píše mi to,že neexistuje,děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Je to naprosto běžná věc, která se normálně dělá
    Podržíš levé tlačítko myši a přejedeš po textu, který chceš zkopírovat, poté pustíš tlačítko a klikneš pravým tlačítkem do označeného textu objeví se nabídka, kde klikneš na volbu kopírovat

    Screenshot_1.png

    Poté přejdeš na farmu a otevřeš okénko pro vložení bonusového kódu, tam klikneš na tuto ikonu a dojde k automatickému vložení zkopírovaného textu.

    Screenshot_2.png

    A poté pouze potvrdíš.
    Kód je potřeba vkládat bez té hvězdičky, je to tu pokaždé.
     
    dasa1143 a marketka47 tohle ocenili.
  17. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,toto já chápu,dělám to běžně u jiných věcí,jen u toho bonusového kodu mi to asi už pomalu rok nefunguje,nejde tam kopírováním vložit,nic se neukáže,musím to tam vkládat ručně,i tenkod teď z najlu tam ručně vložím,to mi napíše jen nefunngují nějak ty čtverečky ani šipka a když se to nějakou náhodou povede,tak to napíše že kod neexistuje,já myslela jestli se něco musí nastavit vedle v nastavení,jestli něco zaškrtnout,povolit a děkuji,že jsi se ozval,jsem otrava,vím a mimochodem to volání nefunguje stále,tak jsem se na to vybodla Lída

    Tak to neřeš a dobrou noc přeji
     
    Naposledy upraveno: 14/7/23
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,ahoj,já se z toho mého PC jednou zblázním,tak dnes se mi podařil ten kod vložit přes Ctrl+c+v
    a přitom jsem to zkoušela i včera a nereagovalo to,no hlavně že tam je a jakým způsobem řešit nebudu,ono se to vždy nějak povede,tak hezkou hru;)
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47 - nezkopíruješ třeba mezeru před nebo za kódem? Na to je potřeba dávat pozor. Také pokud kopíruješ z e-mailu tak kopírovat bez hvězdičky na konci

    Přeji fajn hru
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Farmářka_X,děkuji,né na to dávám pozor,ale ono mi to dělá už déle,prostě přes kopírování myši mi to žádný kod neukáže,ani jindy,musím ho zadávat ručně,ale jinde to normálně funguje,já myslela jestli to třeba nemám někde v nastavení jak je vedle blbě zaškrtnuté nebo nemám.Prostě mi asi něco chybí,když to instaloval,nevěděl,že hraji tuto hru a co potřebuji,tak se na to vybodneme jako jinde.:)Ono se to nezblázníxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.