Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 04/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem artep2000, 3/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Farmu nezmenšuj. Zmenšuješ pouze ten formulář, který se ti otevře v prohlížeči. Nicméně pokud ti to nejde, vyzkoušej to ještě jinak. Otevři hru v prohlížeči a kontaktní formulář by měl potom mít standartní chování, tedy i posuvník .
     
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    pezt - tak jsem se v tom trochu pošťourala a konečně jsem našla to pravé ořechové. Formulář na podporu se povedl odeslat. Děkuji moc za radu.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123

    Není zač, hlavně že se povedlo ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroušek49

    Body se dále normálně přičítají. Můžeš si to v liště zkontrolovat.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroušek49

    Level 600 tam bude pořád, protože to je maximální možný, nicméně body se stále načítají, a kdyby náhodou došlo k rozšíření levelů tak potom třeba postoupíš automaticky na danou úroveň, do které by tě posunuly získané TBZ.
     
    Kudrnová a elbedna tohle ocenili.
  6. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Dobrý den. dnes se mi od rána ještě nepodařilo přihlásit na Farmu. Odinstalovala JSEM A ZNOVA NAINSTALOVALA ASI 5X. DOSTANU SE K 80 % A KONEČNÁ. Už mě to fakt nebaví, hraji skoro od začátku, ale co jste zavedli klienta tak je to hrůza.
     
  7. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahoj
    jde jednomu sousedovi poslat víc padátek než jedno za den za floreny? Protože za floreny se dá posílat víc dárků jednomu sousedovi za den.
    Děkuji za odpověď
     
  8. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahoj
    kde ve FaQ najdu
    Přehled jak působí různé podpůrné věci (různá hnojiva a superkrmiva) na růst a počty výnosů rostlin, stromů a zvířat?
    Díky
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Astrala

    Ano lze jednomu hráči poslat více dárků (padátek) za floreny za jeden den, než jen jeden.

    Fajn hru pezt
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek tohle ocenil(a).
  11. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Pezt díky.
    A jak se to dělá - jaký je postup? Já jsem v minulé akci chtěla poslat sousedovi za floreny další navíc a neměla jsem tam florenovou ikonu jak je to u dárků za floreny
    A když jsem chtěla např.dárek poslat znovu tomu samému sousedovi, napsalo to jen, že nelze poslat víc jak jeden dárek za den a nic o tom, že další dárek už bude za floreny
    Odkud se ten další dar posílá? Z pravé lišty jako obvykle, nebo z pošty?
    Díky za pomoc
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Astrala

    Nejprve musíš odeslat všechny volné dárky a poté se u dárků které lze posílat opakovaně objeví ikona s počtem florenů, za kolik se daný dárek dá poslat.
     
  13. Korinka76

    Korinka76 Pisálek fóra

    Již delší dobu hraji kromě mé hry ještě za dceru a teď se na její hře nedostanu na forum, je to zablokované kvůli porušení pravidel. Zajimalo by mě co jsem provedla když na forum jdu převážně kvůli akcím a příspěvky nebo dotazy skoro nedávám. Docela mě to naštvalo. Hrajeme obě skoro od začátku a nikdy žádný problém. Úplně mě to hru znechutilo
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Korinka76

    Protože porušuješ VOP, píšeš to dokonce i v tomto příspěvku, že sklízíš i za dceru, což je hrubé porušení VOP a to sdílení přihlašovacích údajů.
    Proto se pro příště zdrž podobných komentářů o tom, že někomu sklízíš.
    Děkuji

    Fajn hru pezt
     
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím chci se zeptat nebudu doma na pc potřebuji rozpěstovat. Dříve jsem používal na telefonu prohlížeč s javou. Teď jak je unity nevím zda je nějaký možnost rozpěstovat na telefonu ?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Nevím na co jsi používal dříve prohlížeč s javou, nicméně asi myslíš prohlížeč s Flash playerem.
    Ale v současnosti, lze používat téměř jakýkoliv prohlížeč, osobně mi nejvíce vyhovuje Edge, ale můžeš vyzkoušet i jiné prohlížeče, které budou tvému telefonu vyhovovat. Zde můžeš kouknout na rady a zkušenosti ST: Rady a zkušenosti s hrou na telefonech a tabletech
     
  17. IRCA-

    IRCA- Zelenáč fóra

    Ahoj chtěla bych se zeptat. Chybí mi některé dekorace a nevím kde bych je mohla sehnat. Chybí mi do stonku. Nejdou ani v obchodování a darování. Poradíte mi prosím. Chybí mi tyto dekorace - A JÉ JE! , PODZIMNÍ PIKNIK , VLAŠTOVKOVÁ ESA
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj IRCA-

    Jedná se o dekorace, které získáváš jako bonus za denní přihlášení. Ty bohužel vyměnit v OaD nelze. Bývají v nabídce v Rama obchodě si je koupit. Takže tam kukni a nebo sleduj, kdy bude změna nabídky v Rama obchodě.

    Fajn hru pezt
     
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    dobrý odpoledne chci se zeptat jaká je nejlepší kombinace pro snížení času u baharamy u plodiny lablab. Mám problém s vypadávatky. Mám 1/2 dne prodlevu.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19

    Tiki maska - Zrychlí baha produkci zeleniny o 20%
    Esence moudrosti - Zrychlí baha produkci zeleniny o 6%
    Léčebná mast - Zrychlí baha produkci zeleniny o 4%
    Pak samozřejmě superhnojivo v kombinaci s vánočkou a bílou nevinností, popřípadě řádky zvyšující účinnost superhnojiva.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.