Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 03/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Gousharan, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Ahoj Evishka7
    Je dekorka Zámek z oblaků, která dává Pinkie Pie koláč a ten jsme dostali z nějaké akce. Možná právě té z r.2015,
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ejitka

    Ano dekorace dává již zmiňovaný Pinkie pie koláč, nicméně ta byla taktéž z akce My Little Pony z roku 2013.
     
  3. muri1970

    muri1970 Pisálek fóra

    Dobrý den. dnes jsem si objednala narozeninový balíček. Měla jsem obdržet 400 hnojiv, ale neobdržela jsem je.
    Muri1970
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj muri1970

    Nevím co znamená, že jsi si objednala narozeninový balíček. Pokud jsi si koupila nějaký balíček a něco neobdržela zde na fóru, ale musíš se obrátit na herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  5. enrikea

    enrikea Perspektivní autor

    zdravim,kde sezenu veverku v krabici?chybi mi na magickem stonku...ostatni mam i dvakrat,vubec netusim kde jsem k nim prisla:music:

    zdravim farmari,jak zjistim jestli mam nejaky strom nebo staj anebo v parku urcity predmet aniz bych musela poctive prohledavat uplne kazdou vec?napriklad na magickem stonku mi chybi nejaka vec,kliknu na ni a rekne mi ze tato dekorace neni v tem inventari,a ted co? prohledavat kazde policko?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/22
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea

    Teď už bohužel vytočit na kole nejde, počkat ne výprodej, jestli bude v prodeji.

    Poctivě musíš prohledat všechny plochy, kde máš dekorace, nebo řádky v nebi.
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den, jak pro koho. Opět mi nejdou otvírat bedny a nejde mi ani dát vyrobit krmivo ve mlýně. Musím se odhlásit, pak opět otevřu jednu bednu a tak pořád dokola. Prosím ,zabývá se někdo těmito problémy??? Dobře víte, kolik beden vypadává ze stonku. Děkuji a budu se těšit, že se to zlepší, než mne to opravdu otráví a přestanu hrát.-.--.--.-
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50

    Žádné podobné problémy hlášeny nemáme. Bedny jdou otevírat normálně, a mlít krmivo také.
    Hraješ v samostatném klientovi nebo v prohlížeči, když v prohlížeči tak v jakém ?
    Internet je stabilní ?
     
  9. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Také přeji pěkný den. Mohl by mi někdo poradit? Psala jsem na podporu, vyplnila jsem formulář, ale bohužel nešel odeslat, jelikož mi tam chybí postranní lištička. Jinak všude na farmě postranní lištu na posouvání mám. To je jeden problém a druhý je, že jsem si včera vyrobila v dílně 2x továrnu na flabella a nikde je nemám. Psala jsem i email Farmeramě a nikde žádná reakce, děkuji.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Zřejmě hraješ v klientovi a formulář pro kontakt s podporou se ti otevře ve výchozím prohlížeči, který máš v systému nastavený. Zřejmě máš v prohlížeči nastaveno zvětšení tudíž nevidíš tlačítko pro odeslání. Stačí zmáčknout klávesu CTRL a kolečkem myši zmenšit obraz tím se ti zviditelní vše ve formuláři.
    Tady na fóru nemám jak prověřit co se ti stalo z vyrobenými výrobnami, to ti prověří jen podpora.
    Snad už se to podaří formulář odeslat.
     
  11. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    pezt, děkuji ti za radu, to mě nenapadlo. Přeji krásný slunný den.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Není zač hlavně že se povede to odeslat.

    Fajn hru pezt
     
  13. eliška1111

    eliška1111 Zelenáč fóra

    moc prosím nejde nám farma přes klienta musíme chodit přes internet ,nejde mě ,dceři a ani synovi ,děkuji Eliška
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. Nedík

    Nedík Pisálek fóra

    Tak to se jim opravdu povedlo. Nemůžu se vůbec dostat na farmu. V klientu se seknu na 46% a když to zapnu přes prohlížeč mám jen černo a černo a nikde nic... Fak super...
     
    gabča7070 a drahulína tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Nedík

    Máš černou obrazovku a nebo je farma černobílá ?
     
    gabča7070 tohle ocenil(a).
  17. Nedík

    Nedík Pisálek fóra

    Mám rámeček a uvnitř černo...

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/4/22
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nedík

    Jaký operační systém používáš ? Windows 10 nebo jiný ?
    Máš operační systém aktualizovaný včetně všech volitelných aktualizací ?
    Doporučil bych také doinstalovat pokud nemáš nebo aktualizovat Microsoft visual C++, soubor pro stáhnutí najdeš na této stránce
    U klienta došlo k aktualizaci 30.3, pokud bude zlobit doporučil bych odinstalaci a stáhnutí nové verze.
     
  19. Nedík

    Nedík Pisálek fóra

    Používán win 7 a aktualizace operačního sytému...
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nedík

    I Windows 7 tam bude mít nyní nějaké aktualizace, včetně volitelných, zkontroluj a aktualizuj.
    A nainstaluj si ten zmiňovaný program.
    Vyzkoušej to v prohlížeči Edge, ten si můžeš stáhnout zde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.