Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 03/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Gousharan, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    no dobre a jak vis ze mas uplne vsechno? a ty by jsi mi treba prosim nemohl pomoc treba nejakou staj,vsak jsem kupovala za 300florenu stajbolu,dalo mi to hodne ale stejne me chybi dost ale ty mas vysoky level tak se ti nemuzu rovnat....o_O.treba dikobrazy,trolifanty a gekony ropuchy.ale to vsechno jsem zjistila ve mlyne ze nemam pro ne krmivo....farmarim iks let ale jaksi se mi nedari....
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
    pezt tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea

    Protože kdykoliv je nějaká novinka, tak ji získám, tak proto vím, že mám vše.

    EDIT: Když si písneš při OaD, tak bych něco mohl poslat.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
    enrikea tohle ocenil(a).
  3. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Ahoj, nebyl štětkovec jako novinka už minule ? Teď je v podivuhodných sazenicích zase


    tak to se vůbec nebude plést _!_!_!

    dík za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 17/3/22
    pezt tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ptakoun

    Minulé sazeničky byla novinka Strom štětkovec.
    Nyní je možno získat novinku Štětkovník.
    Jsou to dva rozdílné stromy.

    Fajn hru pezt

    EDIT: No nebude ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    enrikea
    Také mám všechno, myslím tím stromy, stáje, výrobny ..... ale jsem v lvl 241 a farma mě stojí i reálné peníze :sleepy:

    [​IMG] Zkouším vložit obrázek přes 1iq.cz a stále se nic nezobrazuje. Poradí mi prosím někdo ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/22
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj moncicak7070

    [​IMG]

    Normálně to funguje, asi tam dáváš špatný odkaz.
    Je potřeba ze stránky úložiště zkopírovat tento odkaz.

    Screenshot_1.png

    Ty jsi zřejmě vložila odkaz z adresního řádku, což je jasné že nefunguje.

    PS: netřeba odpovídat na již zodpovězený dotaz, zde není diskuse, děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070

    Ty jsi sem vložila tento odkaz

    Screenshot_1.png

    Ale správný odkaz má vypadat takto

    Screenshot_2.png

    Je potřeba vložit tento odkaz po nahrání obrázku

    Screenshot_3.png
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    pezt
    Takže, pokud jsem dobře pochopila, uprostřed odkazu jsem měla pouze "i" a ne "img" :( ? Ale odkaz jsem celý zkopírovala tak nevím proč to bylo špatně.

    Edit: Už je mi to asi jasné, dala jsem odkaz na printscreen a ne na Hotlink :cry:
     
    pezt tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070

    Ano přesně tak, je potřeba vkládat přímý odkaz (Hotlink)
    Pak bude vše ok
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahojky, chtěla jsem se zeptat, funguje okamžitá sklizeň chlévů i na obrovské stáje? (koňská, kozí) A předpokládám, že funguje i na chlévy, které mám ve zvěřincích, i když mají čas toho nejdelšího, ale raději mi to prosím také potvrďte či vyvraťte :)
     
  11. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja som mal okamžitý zber aktivovaný a čo som vyložil, to som zbieral. Neónové mi dávali 29, základné 17 zvierat.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12

    Ano okamžitý sběr funguje na cokoliv, tam je důležitý pouze bonus, délka nerozhoduje.

    Fajn hru pezt
     
    činčilka12 tohle ocenil(a).
  13. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji pezt! Tak to se do toho dnes pustím :) Mám pouze ten řádek, co dává bonus 5% na 30 minut, takže to bude pořádná honička :D Doufala jsem, že získám poslední Postřikovací umění, abych mohla do zlatých slotů dát bonus na zvířata, ale zvířat už mám příliš málo, tak už nemůžu dál čekat. Máte to někdo vyzkoušené? Kolikrát to na jedné ploše stihnete otočit za 30 minut?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12

    Když máš kombajn, tak to jde rychle, ale kolikrát to stihneš to opravdu netuším. Hlavně je potřeba mít dostatek krmiva.
    A hlavně se to dělá tehdy, když máš vytočené nějaké bonusy na kole štěstí a do diamantu, třeba ještě 200% plus do zlatého slotu bonus chovných výnosů. Jinak je to škoda.
     
    Richards76 a činčilka12 tohle ocenili.
  15. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak-tak, mne sa podarilo vytočiť bonus 200%, do diamantového 200%, do zlatého išlo 100% z chlievov, +4 z pestovateľa, to sa s kombajnom točilo :) . A ešte som aj slušné body z "postřikovacího umění" získal, cez 70mil/ks. Chovu zdar.
    A ešte nie som si istý, či sa nedajú chlievy nejakým bonusom aj o 10% skrátiť.
     
    činčilka12 tohle ocenil(a).
  16. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    @pezt Kombajn samozřejmě mám. Pro základní zvířectvo mám pár stovek kusů krmiv. Ostatní se pohybuje mezi 100-300. Zvěřince jsem si připravila tak, aby v nich byla zvířata s velmi blízkých počtem krmiv. Mám jednoho pěstitele a dekorka ze sezóny se teď chová jako další Pěstitel :) (proto i to rozhodnutí to udělat teď). Ve zlatých slotech budou produkty, ale do diamantového bych mohla dát bonus 100%, děkuji za připomenutí.
    Pokud zbyde čas, až dojde krmivo na farmě, přesunu se na baha, kde si také připravím jednu plochu


    @Richards76 https://board-cs.farmerama.com/threads/valentýn-10-2-16-2-diskuze.24802/page-2#post-513705 tady je návod, podle kterého se řídím, vysvětluje jaké bonusy fungují :)
     
    moncicak7070 a Richards76 tohle ocenili.
  17. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Dobrý večer,
    už dlouho si s tím lámu hlavu,ale byla jsem začátečník a snad nedělám chybu,že se obracím sem o radu,pomoc,vysvětlení :)
    Kdysi dávno byla akce kde za odměnu byla výroba Pinkie Pie koláče,vrazila jsem do toho i docela dost peněz a akci nakonec dokončila,jenže..výroba nikde.Dcera,která také hrála farmu,mi řekla,že to bude asi tím,že nemám potřebný level na pekaři,protože nikdy problém nebyl.
    Dávno už mám dosažené levly na všech výrobách,ale Pinkie stále vyrábět nelze.Prosím,kde se stala chyba?Váhala jsem tak dlouho,protože jsem nevěděla kam psát a bylo mi i trapné se o výrobu hlásit.Peníze jsem oželela,ale je mi líto,že jsem měla možnost,splnila akci a nemám nic.Třeba mi někdo z vás aspoň vysvětlí,proč čekám marně,děkuji a omlouvám se,pokud píši kam nemám :)Eva
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evishka7

    Bohužel takhle nedokáži říci jestli jsi akci v roce 2013 splnila. Záleží jestli jsi tedy v té době hrála.
    Můžeš se zkusit obrátit na herní podporu, a oni se pokusí prověřit jestli si recept získala nebo ne, ale nezaručuji jestli to u tak staré akce půjde. Ještě jsem se nesetkal s nikým kdo akci splnil a recept neměl.

    Fajn hru pezt
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. Evishka7

    Evishka7 Pisálek fóra

    Děkuji,
    nebyla to akce v roce 2013,ale měla to být akce po dubnu 2015,od té doby žádná taková nebyla,kde by byl Pinkie jako odměna.Dcera také nehrála v té době dlouho,možná jsme hrály o něj a přitom tam bylo jen něco podobného :sleepy:a já si celou dobu namlouvám,že jsem o něj přišla:music:Právě proto mě to leželo v hlavě,že jsem zatím vždy dostala vše co jsem splnila:)
    Děkuji moc a přeji hezkou hru :)Eva
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Evishka7

    Také si nepamatuji, jestli byla odměna na recept na Pinkie Pie koláč v jiné akci než My Little Pony a ta byla v roce 2013, takže nevím.
    Samozřejmě si nemůžu pamatovat vše.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.