Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 03/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Gousharan, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968, akce Pomocníci předplatné bývá pravidelně na přelomu měsíce a někdy i v jeho průběhu. Poloviční cena pomocníci je nepravidelná akce a kdy znovu bude o tom nemáme informace. Je třeba sledovat akční vlákno kde se s předstihem o akcích dozvíš.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Jeviska

    Jeviska Zelenáč fóra

     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jeviska

    Odměna v 39 levelu sezóny je skutečně Výběh pro dikobrazy, ale dostaneš ho jen tehdy pokud máš zakoupenou permanentku.
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,nevím jestli to už tu bylo a opitám se,nedá se nějak do zpráv na fare(holubem) místo psaní třeba vložit text,když něco zkopírují třebas aj tu nějaké přání nebo já nevím co a chcu ho tam vložit jak to mám udělat,dříve to šlo ale ted to nejde aspon mě a nebo su blbé jak daleko nevidím.Snad mě pochopí te,,děkuji.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    V žádném prohlížeči vložení textu do faremní pošty nefunguje. Nicméně v samostatném klientovi to funguje bez problémů. Zkopíruješ nějaký text a pomocí CTRL+V je vložíš do pošty

    Fajn hru pezt
     
    akytička tohle ocenil(a).
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den a chci se zeptat, nejde dát dekorku Skořápka venuše do strašidelného domu - je přeškrtnutá, ale ve FAO dát jde. Možná se o tom při akci mluvilo, ale už si to nepamatuji :p děkuji


    [​IMG] [​IMG]
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    V podkladech, které jsme dostali bylo uvedeno, že tam lze umístit, ale abych pravdu řekl, nevím jestli jsem to tehdy zkoušel nebo ne. Každopádně si myslím, že tam asi nepatří a to co je ve hře je správně. Ve FAQ to opravíme.
    Tady screen to co bylo v podkladech, že nekecám

    Screenshot_1.png

    Screenshot_2.png

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj smoulinek123

    Není zač;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám dokončená arboreta 1-4 ale nejdou mi dát na plochu. Na stromě moudrosti jsem nic neotevřeného nenašla-mimo run které nechci-.CO S TÍM? Děkuji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Mám dokončená arboreta 1 - 4, to znamená že máš dokončené úkoly v družstvu ?
    Ale dokončené úkoly nemají nic společného s umístěním arboret na plochu, tam se získávají pouze plány na jejich rozšíření.
    A co znamená že nejdou umístit na plochu, jsou přešrtlé v inventáři ?
    Pokud ano, je třeba aktivovat runu na stromě moudrosti.

    Screenshot_1.png

    Nebo jestli máš na ploše již 5 arboret 6 tam umístit nelze, na jedné ploše lze mít max. 5 ks od každého skladiště.
    Popřípadě pokud se jedná o bahamaramu, je potřeba aktivovat příslušnou sochu ve starověkém opičím chrámu.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Odemknuté runy mám, na ploše mám jenom 1 ale v inventáři se mi vůbec neukážou .Aha takže mám jenom plány a nevím co s nima dělat. Zbytečně jsem včera dodala tolik zvířat a nářadí a stromů. :oops:
    Hledám a hledám a nic.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/22
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Další arboreta, lze pouze koupit ve farmářském obchodě za floreny
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak na co jsou ty ůkoly v družstvu. Hraju už asi 10 let a najednou nic nevím
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Úkoly jsou pro získání plánů na jejich rozšíření, hráči co si koupí arboreta ve farmářském obchodě, by je chtěli rozšířit a proto jsou tam ty úkoly. Tak je to se všemi skladišti. Po jednom kuse, lze získat aktivací run potažmo aktivací soch, ostatní skladiště lze zakoupit ve farmářském obchodě, vše je ve FAQ Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně jsem to-snad- pochopila. Nepřeji ti víc takových hráčů, taky musíš mít příšernou trpělivost. Tohle už je podruhé.
    Děkuji moc:D
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143

    Není zač, hlavně že už je to jasné ;)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  17. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim.....sezona cukrove lebky skoncila,,,a ja ji nedokoncila za chvili bude pokracovani,zeptam se....tam kde jsem skoncila tak potom budu pokracovat nebo zase pujdu od znovu? chybely mi dve hodiny na dokonceni.mrzelo me to,,,rada bych ten strom....
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj enrikea

    Žádné pokračování není, sezóna prostě skončila.
    Brzy začne nová sezóna, ale tam budou jiné odměny, začíná se zase od začátku.

    Fajn hru pezt
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  19. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim.mela bych otazecku,jsem sice level 99 o ne dlouho bude stovecka:pale chtela bych vedet kolik staji a stromu jak na baha tak normalne.by melo byt na farme...tak kolik mi jich vlastne chybi.predbezne zjistuju ale je to narocne.vidim ze nemam mravence a sokoly....a spoustu jinych.a skemrat po sousedech,,,,ach jo...:eek:tak se zeptam..kdo ma uplne vsechny staje....stromy...?o_O
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea

    Např. já mám ze stromů, chlévů a výroben vše. A myslím si že hodně hráčů to má také. Samozřejmě ne všichni mají vše, ale dá se to získat při OaD. Vše najdeš v našem FAQ.
     
    moncicak7070 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.