Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Tribeca*Borghski, 2/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To nejde, ležím . Díííky moc:)
     
    bačkora85, babička-květa a pezt tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chci se zeptat, už nějakou dobu se mi po spuštění hry otevře místo mapy plocha, ze které jsem hru zavírala. V nastavení mám zatrženo, že chci mapu. Mám premium, tudíž pokud nechci sklidit stromy třeba kvůli padátkům v akci, musím si dávat pozor, odkud hru zavírám. Je to systémová chyba?
    Hraji v Edge.
    Děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01

    A děje se to i v jiném prohlížeči, nezkoušela jsi ? A je to pořád nebo náhodně ? Na mobilu nebo na počítači ?
    Já hraji také v Edge, teď jem to zkoušel na počítači, a funguje to standartně.
     
    cool_b. a ašada01 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ašado, to máš jedno, že ti to přeskočí na hlavní louku, stejnak i když jsi na mapě, tak se hlavní louka sklidí od stromů
     
    ašada01 tohle ocenil(a).
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Petz
    Dělá to na počítači, mobil a jiný prohlížeč vyzkouším zítra.

    evoku57
    Proto na hlavní nemám stromy. Jde o to, když farmu zavřu z lesní mýtiny (se stromy), při dalším přihlášrní se mi otevře lesní mýtina a sklidí se.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01

    Mobil zkoušet nemusíš, mě šlo o to jestli se to děje primárně na počítači.
    Poprosil jsem kolegy na podpoře, aby ti pročistili herní účet. Tak zkus a uvidíš.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.