Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Tribeca*Borghski, 2/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68

    Když ti ráno vyskočil, tak si jej ještě nemohla sklidit, aby se aktivoval bonus, který poskytuje, musíš si počkat až na zítra a sklidit jej. Potom bude fungovat ;)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ok dík
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  4. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    ahojky mám dotaz chtěla bych koupit pomocníky přes paysafe a rovněž pernamentku na sezonu a vůbec to nejde může někdo pomoci do konce nabídky děkuji za pomoc
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anna32173, zkus popsat co ti konkrétně nejde? Neobjeví se možnost zadání pinu nebo vůbec nemáš možnost nákupu přes Paysafecard?


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    potřebuji poradit,nebyla jsem přihlášená celý den a při dnešním přihlášení na mě vyběhne tato hláška,před 14 dny jsem si měnila heslo vždy po vyměnění hláška se nezobrazuje,ale asi tak po týdnu je zpět,chci se zeptat to mi na tu farmu někdo chodí a prolomí docela silné heslo?
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tvá relace vypršela... Musíš se znova nalogovat, nikdo Ti na farmu nechodí, jen systém Ti připomíná, že se musíš znovu přihlásit ;)
     
    pezt a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Tohle se stává, když otevřeš prohlížeč nebo kartu z farmou a hned se nepřihlásíš a jdeš se podívat někde jinde a po chvíli se tam vrátíš, a chceš se přihlásit. tak se objeví toto, je to bezpečnostní pravidlo, které brání neoprávněnému přihlášení.
     
    cool_b. a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji pezt
     
    pezt tohle ocenil(a).
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nejde mi sklidit tulidomek ani po restartu. Nevím proč.
    Další restart a už je to v pohodě;)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  11. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Prosím Vás. Teraz je riadok na dekorky 1x1. Je rozdiel či tam dosadím Vilsona alebo huby ktoré majú vysokú hodnotu? Len či je iná hodnota riadku pri zbere ?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ankajanko1

    To jakou dekoraci vložíš do řádku nemá vliv na výsledný bodový zisk z řádku, bonus je daný a nijak nejde ovlivnit, dej tam takové dekorace, které se ti na nic nehodí.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    kde se prosím dají sehnat zahradnické nůžky pro modřín ? děkuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    Vypadávají při sklizni od 16 levelu.
    Nemůžeš počítat, že ti hned vypadnou když tam postoupíš, je potřeba chvíli počkat až nějaké napadají.
     
    šebejda a cool_b. tohle ocenili.
  15. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Aoj.Poradí mi někdo?Hledám ve stodole-Bahama -strom Cicimek čínský který pěstuji několik let ale ve stodole nemám ani jeden kus.Kde jsou ???
     
  16. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    dobře děkuji
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Plodem Stromu Cicimek čínský je Čínská datle, a tu ve stodole nemáš ?

    Jaroslav469

    Není zač ;)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. z nejakej debnicky mi vypadol Super-mamuti strom (SH) no a ja som si nepozrela co za bednu otvaram (otvarala som vsetky a len som bezmyslienkovite klikala). no a moja otazka je, co to bolo za bednu a odkial ju mam? to pada z nejakej stonky, ci to bolo za odmenu v nejakej akcii? to mam za to, ze nesledujem ani odmeny, ani na co klikam :D :D :D
    dakujem :)
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. a PampusikLenusik tohle ocenili.
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Dakujem petz :) uz som mala lvl 200, tak to bude ono :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.