Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Tribeca*Borghski, 2/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski - já osobně dekorace které mám 1x do stonku nedávám. Na ploše je pak nějak dohledám. Lišta je bezedná

    Přeji fajn hru
     
    radyn.m, babička-květa a dinoalesi tohle ocenili.
  2. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahojte

    teď jsem začala skupovat malé islandské vulkány z Pirátské zátoky, pokud je to v nabídce - všimla jsem si že nějaký vulkán mám v řádcích - teda asi půjdou dát do řádků pokud tam půjde dát jakákoli dekorace 2x2 ? Doufám, že jo.
    Ale dekorky 2x1 asi jen z toho Jackova obchodu?- pokud budu mít dostatek zboží na koupi a nebudu potřebovat akutně koupit něco jiného..
    Dekorky 1x1 řeším hlavou Vilda - z dárků, jde poslat jako dárek od souseda.
    Vidím problém asi hlavně s dekoracemi typu 2x1. Dekorace které jdou sezónně poslat jako dárek od souseda bývají sice 2x1, ale do řádků mi zatím nikdy nešly dát - zkoušela jsem to
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tribeca*Borghski
    V nejhorším případě,lze zakoupit v krámu golfové hřiště.V dnešní době těch 500 tisíc není zas až tak moc.;)
     
    radyn.m, babička-květa a Richards76 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Nákup dekorací v pirátské zátoce už provádím nějaký ten rok a je to nejlepší. Nemůže se mi stát, že bych nějakou dekoraci hledal do řádku, který přidají do hry třeba po roce. Pravidlo je jednoduché, nedávat tam dekoraci, kterou mám jen jednou.
    Dekorky 1x1

    Screenshot_4.png

    Dekorky 2x1, tam jsem v minulosti na zisk BZ sbíral neonové koně a jiné tak toho mám naštěstí mnoho a jsou tam i jiné

    Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png

    Dekorky 2x2

    Screenshot_5.png Screenshot_6.png

    A myslím si že při OaD nebude problém nějaké dekorky sehnat
     
    radyn.m, cool_b. a kocieva tohle ocenili.
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Díky všem moc za rady
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  7. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, ja ešte dávam do riadkov aj spotrebované (+) dekorácie- Pogo show, Kúzelný klobúk a pod.
     
    kocieva a kamienka tohle ocenili.
  8. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Nebo poprosit sousedy, ať jako dárek posílají Nádhernou kytici.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  9. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    ahojky koukala sem na tv serial a zrovna ukazovaly zvířatko ocelot je to skutečně krásný zvířatko mám ho tam 2krat na baha sem štastná že ho mám děkují team farmoramě že ho tam daly
     
  10. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    nevím jak dal aktivovala sem vilu premium a nevím abych jí mohla dal prodloužit a nestratila sem sousedi co mám na liště a vyhody proto vám piši jak pokračovat děkují moc:cry:
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941, záleží jakou platební metodu jsi při platbě použila, pokud kreditní kartu, Paypal nebo Skrill, tak se ti bude prémium obnovovat automaticky dokud ho sama nezrušíš. Jestli jsi platila jinou metodou, tak po skončení platnosti když ho budeš chtít obnovit je nutné ho znovu zakoupit. Nicméně kdyby se ti nepodařilo včas prémium obnovit, tak sousedé se ti objeví zpět při dalším nákupu prémia. Vše o prémiu nalezneš >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj. Už 4 dny mám problém. Při přihlášení na Farmu se mi objevuje v pravé části místo česky tak anglicky.
    VPN mám Praha, Česká republika. V zahraničí jsem nikde nebyla a nehrála. Nedovedu si to vysvětlit. Poradíte proč se mi to mění ?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa

    A je nějaký důvod používat VPN ?
    Já ho také nepoužívám, a hra jede normálně, VPN akorát brzdí datový tok. To, že máš nastaveno ve VPN Prahu neznamená, že se to spojí přímo z Prahou, ale bude tam nějaká oklika, třeba přes Hanoj.
    Pokud to vyloženě nepotřebuješ to VPN, doporučuji to nepoužívat, potom se hra bude chovat standartně, tak jako že jsi v České republice.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  14. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    VPN používáme x let, je to dobrá ochrana a nikdy nebyl žádný problém až teď . Děkuji za vysvětlení.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa
    A já to nepoužívám, a také žiju ;). Nevím před čím tě to jako ochrání, před viry, malwarem a podobnými věcmi určitě ne. Na to slouží jiné nástroje a selský rozum.
     
  16. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Pezt. Děkuji
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  18. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Mám jeden dotaz.
    Šlo by požádat RT o přesun řádku "Děsivý krok v čase"II, z kategorie "ostatní", do kategorie: "rostlinné"?
    Za mne, je myslím hodnotnější možnost využití tohoto řádku na zkrácení děsivých rostlin, než možnost aktivace pro +50% BZ z úplňkových ziskových předmětů.
    První řádek na zkrácení rostlin je v kategorii "rostlinné" a hledat druhý jinde je tak nějak na houby ;).
    Teda, pokud by to neztěžovalo aktivaci řádků ostatním farmářům, bo nevím, kde jsou umístěny další na zkracování děsivých rostlin (osobně mám jen tyto dva řádky).
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m, bonus na BZ je tady u tohoto řádku ten hlavní. Určitě se dá tento řádek pohlídat a využít zkrácení na rostliny až když bude potřeba. Přeci jen děsivá noc není tak často.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    mám dotaz,ráno mi vyskočil z piccola -Jackův dárek- ale stále sklízím z pidi s MJS 4 ks,nebo je dekorka jenom na akční? pokud vím tak ne ,je na sklizen rostlin
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.