Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem mamufa, 3/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    veverka25, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. petinka

    petinka Pisálek fóra

    Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit: umístila jsem na herní ploše některé předměty nahoru a teď mi nejdou sklidit, protože mi přes ně vyskakuje okénko, o který předmět se jedná. Budu moc ráda za vaše rady co s tím :)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petinka

    Lze to pokud si v nastavení hry zapneš tuto volbu

    nastavení.png

    A poté nezapomenout uložit.
    Je lepší si tam na ty místa položit něco většího než velikost 1x1

    Fajn hru pezt
     
  4. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Prosím, kde získam dekorku párty lístok Rad zázračných výhonkov 9 Mazaný ako lišiak. dakujem
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamanka21211, dekorace bude dostupná na Kole štěstí od zítra 25.2. Viz oznámení ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Dakujem za odpoved.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  7. dědeček46

    dědeček46 Zelenáč fóra

    Splnil jsem 1. kapelu a přešel na stavění u 2 kapely, ukázala se postavená socha růžová,klikl jsem na zelené tlačítko - plus a z kamenů jsem určil k postavení druhé sochy - purpurový. Vráceno na stranu stavby 2 kapely a zde opět jenom zelené tlačítko bez možnosti dodávat kámen. Po opětovné zkoušce se to znova opakuje a já nemohu ve stavění sochy pokračovat. Děkuji.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dědeček46, je nutné mít dostatečné množství předmětů, které je potřeba dodat. Poznáš to tak že počet-číslice musí být zelené. Pokud jsou bílé, tak to znamená, že nemáš potřebné množství na dodání a není možné stavět nebo pokračovat v plnění akce.


    upload_2022-2-26_12-31-38.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. macek1968

    macek1968 Zelenáč fóra

    jak mám do sochy přidat lebku?
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj macek1968

    Cukrovou lebku musíš nejdříve umlít ve mlýně a až bude potřeba ji dodat tak ji tam pomocí plus dodáš.