Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem mamufa, 3/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antellope, jedná se o řádky z akce Tvůj narozeninový dárek. Info o řádcích najdeš ZDE.
    Dekorace v RAMA obchodě jsou za denní přihlášení z roku 2020 a do těchto řádků nepatří.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim farmare,z Valentynskeho kalendare jsem dostala mraveniste ale nemuzu ho postavit,nemam zakladni staj.jen žlutou a oranzovou.poradite mi?
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj enrikea, v tuto chvíli jedině jestli máš v inventáři Bednu s havětí. Pak počkat na akci Obchodování a darování a pokusit se sehnat Mraveniště při ní.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. 1bezinka1

    1bezinka1 Pisálek fóra

    Dobrý den, nevím, jestli jsem na správném místě, ale nedaří se mi najít odpověď na můj problém. K plnění úkolů potřebuji m.j. i falešné kníry. Umístila jsem si na plochu výrobnu, osadila ji potřebným a čekala jsem, že sklidím co jsem si "zasadila". Po několika hodinách jsem skutečně sklidila, ovšem další várka see nekoná, systém mi hlásí, že výroba je pozastavena a také nedostatek krmiva. Krmiva i potřebných kukaček mám dostatečné množství, ttak nechápu, co dělám špatně, nebo kde je chyba. Poradí mi někdo? Děkuji
     
  5. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj 1bezinka1,
    poriadne skontroluj či máš dostatok krmiva a hlavne kukučiek (ideálne v stodole v príslušnej sekcii),
    Knírový salón potrebuje na štart 8ks kukučiek.
    upload_2022-2-15_12-28-51.png
    Ak to všetko máš a napriek tomu salón nezačne vyrábať, potom sa obráť na hernú podporu TU a popíš tam svoj problém.

    Prajem peknú hru ...
     
  6. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Dobrý den prosím o vysvětlení co znamenají bonusy L a S nebo diamant zlato stříbro nekolikrát jsem použila bonus +3
    při sklizni na všech herních polích ale nikdy mi to nic nedává děkuji za vysvětlení
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj _mysak_ záleží jaké bonusy máš na mysli. Existují bonusy, které se umísťují do zlatých nebo stříbrných slotů a existují také bonusy, které ti nezabírají žádný slot. Přehled bonusů, které nezabírají slot najdeš ZDE. Bonusy do slotů najdeš TADY.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  8. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Tak jsem to prostudovala a moc Ti děkuji za odpověď
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    mám dotaz
    u sousedů mají už od včera nabídku -štěbetající výběhy za 166,-kč
    proč se u mě tato nabídka nezobrazuje?
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj wallik68 - jedná se o individuální nabídky, které se zobrazují jen na některých herních účtech
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    aha ok díky za info škoda jo
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 nemáš zač
    :( já ji taky nemám
     
  13. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    dobrý večer zdravím a chci se zeptat ve víkendové akci je odměna v té první (minulý týden) Načechraná panda a v tento týden je odměna Tajemný chameleon obě akce mám hotové ale ty odměny nemám . můžete mi poradit kde je najít nebo jak to je ? děkuji
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj babicka38 jestli obě akce máš tak v dekoracích na farmě musí být.
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babicka38 - přesně jak píše smoulinek123 - pokud jsi odměny získala, tak je najdeš buď v inventáři (symbol vázičky), popřípadě sis je mohla dát někam na plochu či do nějakého řádku v nebi. Pokud je nikde nenajde, tak napiš na herní podporu a oni prověří zda jsi dekorace opravdu získala.
     
  16. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj Sopti a Smoulinku moc děkuji za radu už jsem je našla já je hledala mezi šlechtěnci a jít mezi dekorky mě nenapadlo moc děkuji
     
    elbedna a smoulinek123 tohle ocenili.
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babicka38 - super, že se podařilo najít
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj,měla bych na Vás otázku,prosím co je to za strom,který chce ovoce tamarilo
    na krmení pro strašilku? Nemohu ho nikde najít,chtěla jsem ho koupit a v nabídce ho nemám,děkuji za odpověď,asi už blbnu
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/2/22
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    marketka47, je to Rajčenka, určitě ji na Baha dávno máš. Taky občas nechápu, proč se ovoce nejmenuje podle stromu, na kterém vyroste. Třeba Kaki. Plodí ho Tomel japonský :)

    EDIT: už vidím, když jsi přidala další obrázky, kde je chyba; musíš označit i druhou ikonu pro Baha, pak se Ti na trhu objeví :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
    elbedna a Dave Lister tohle ocenili.
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji,mám jich 15,také mi to bylo divné,že když to krmení pro strašilku mám,najednou na to nemám,ale v obchodě se mi ty 2 neukazují ani pod jedním domkem a plodinou.Tak by mi to nenapadlo.