Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem mamufa, 3/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DAnezka

    DAnezka Zelenáč fóra

    Ahoj nevyskakují mi šunčíci

     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DAnezka, je třeba v okně s akcí zatrhnout políčko pro zobrazení Šunčíka ;).
    upload_2022-2-5_11-19-59.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, koukám na nabídku "Sytě modré nabídky" kde je slušné FL a jiné, ale poslední nabídka s řádkem ukazuje 80% BZ/TBZ zřejmě na vše, protože není popisek na konkrétní věc co BZ/TBZ dává ...


    [​IMG]



    u nákupu je ale psané "ze všech sklizní a chovů" to znamená ze všech sklizní čeho? Je to sklizeň na vše (BZ/TBZ, chlívky, stromky)+ tulidomky? a proč to není v tom řádku uvedené? ... jen by bylo fajn mít konkrétní nabídku čeho se přesně týká :p


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/2/22
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo, ano je to ze sklizně všech předmětů co poskytují BZ/TBZ a šlechtění. V popisu řádku to upravím, ať je to jasnější. I když takto už to bylo psáno mnohokrát a nikdo nic nenamítal ;)


    Takto je to přímo u řádku ve hře.
    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 5/2/22
    smoulinek123 a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dave Lister děkuji :) to pro mě vyznělo, že buď mi to už tak nemyslí, nebo se zabývám něčím, co nemá jasný smysl kupovat, každopádně mezery u těchto transakcí mám, jako asi každý xD :p ano, bylo to zřejmě psáno mnohokrát, ale snad pro ty reální platby se o to nikdo tolik nezajímal, no teď budou alespoň ostatní vědět, jak to je správně ;)

     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Dobrý den. Pokud to sem nepatří, velmi se omlouvám. Má otázka zní : Proč mi trh blokuje ceny ?
     
  7. DAnezka

    DAnezka Zelenáč fóra

    díky moc
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo, pokud jsou řádky na určité věci (stromy, dekorace atd.), tak je to napsáno, tady je to vždy ze všeho. Ale jak píšeš aspoň je v tom jasno :). Není zač ;)


    Ahoj Ještěrka, na trhu máme rozpětí ceny za kterou lze položku prodat/koupit. Výše ceny se upravuje podle toho jak se položka prodává. Každých 15 minut se průměrná cena vypočítává podle prodeje. Pak je runa na Stromu moudrosti Tržní vila kde je možné zvýšit prodejní cenu.


    DAnezka, není zač ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 a evainfo tohle ocenili.
  9. Kozlik

    Kozlik Zelenáč fóra

    Dobrý den,prosím od kterého levlu se dá pěstovat kapradí?
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Apachie1 a Dave Lister tohle ocenili.
  11. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Dobrý den,

    1. má nějaký význam, že je v bonusové liště vidět obrázek některého bonusu šedě-tedy černobíle a některého barevně ( v části nekonzumních bonusů)

    2. Když otevřu bednu bonusů- zaktivuje se mi daný bonus hned, nebo se objeví v seznamu bonusů a zaktivuje se až já budu chtít?

    3. Aktivovaný bonus pro sklizeň z bedny se objeví v konzumním seznamu bonusů? Teda můžu např zaktivovat 200% sklizně(když je u toho napsaný diamantový bonus), když už mám diamantový slot obsazený mrkvojablečnou směsí?
    Nebo jsou konzumní bonusy (které jsou omezené počtem slotů ) tedy omezení počtu slotů jen pro bonusy z marmelád, pečiv a jiných řemeslných výrobků?

    Díky za odpověď
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antellope,

    1, Pokud je bonus šedivý, tak to znamená, že jeho základní doba účinku brzy vyprší. Nově aktivovaný bonus je barevný. Je to takový vizuální ukazatel platnosti bonusu pro lepší orientaci. Když najedeš myší na daný bonus, tak se ti ukáže čas, který zbývá do konce platnosti bonusu.
    upload_2022-2-6_10-20-41.png

    2, Bonusy z Bedny s bonusy se vždy uloží do inventáře, takže je pak na tobě kdy si je aktivuješ.

    3, Vždy můžeš použít tolik bonusů co je slotů, tedy pokud máš diamantový slot obsazený a chceš použít jiný do stejného slotu, tak musíš běžící bonus v diamantu zrušit a zapnout jiný.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Kozlik

    Kozlik Zelenáč fóra

    Jsem 94 lv a v semenářském obchodě to nemůžu koupit,protože se mě to tam vůbec nezobrazuje
    a
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kozlik, rostlina Kapradí nelze v semenářství zakoupit. Lze koupit na trhu a pak vypěstovat.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  15. Kozlik

    Kozlik Zelenáč fóra

    Díky moc,už mám zakoupeno
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kozlik, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj od včerejška mi nejde otevřít farma na Microsoftu Edge Nevím proč
    Kliient jede normálně ale mám jej od začátku jako za mírnou mlhou

    DÍKY MOC. Vymazala jsem historii a farma jede ale já historii mažu průběžně-asi málo-:p;)
     
    Naposledy upraveno: 7/2/22
  18. bibinka1157

    bibinka1157 Zelenáč fóra

    Hezký den můžete mě poradit jak odstranit pole jen pro dekoraci??? díky :)
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    dasa1143, a v jiném prohlížeči třeba Google Chrome nebo Firefox ti hra funguje?
    Vyzkoušej prohlížeč Edge pročistit podle tohoto návodu. ZDE.
    Také bych doporučil odinstalování a novou instalaci klienta nějakým externím programem. Návod najdeš. ZDE.



    bibinka1157, pole ale i jakýkoliv jiný předmět odstraníš pomocí levé nástrojové lišty.
    upload_2022-2-7_15-26-0.png

    EDIT: Pokud ti jde o rozšíření Parku pro umístění dekorací, tak mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 7/2/22
    moncicak7070 a dasa1143 tohle ocenili.
  20. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Dobrý den,

    v Rama obchodě jdou koupit 3 řádky Narozeninový dárek 1,2,3. Nemůžu o nich nikde najít info a to ani ve FAQ, co do nich patří za dekorace. Ani v nebi nejdou najít. Takže nevím, jestli se vyplatí je koupit, když nevím co do nich přesně dát. Jestli do nich patří ty předražené dekorace nalevo od řádků v Rama obchodě?

    Děkuji předem za vysvětlení