Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 02/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem mamufa, 3/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov

    To je fajn, že máš všechny dekorace, ale zde není diskuse.
    Co znamená že nejdou upgradovat. Pokud si aktivuješ Zvěřinec popřípadě si jej koupíš za floreny ve farmářském obchodě, tak máš základní Zvěřinec, pokud rozšíříš jednou máš z něj Zvěřinec I a pokud podruhé máš z něj Zvěřinec II, dále už to upgradovat nelze. Samozřejmě je důležité mít všechny potřebné předměty na jejich rozšíření, tedy stavební plány, vrtačky, prkna a dřevěné kladiva v potřebném množství.
    Vše o skladištích najdeš v tomto vlákně Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna
     
  2. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    petz
    omlouvám se a děkuji
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky mám dotaz dají se šlechtit rostliny z baharamy?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    nemůžu najít motýlí styl a stále mě nejde v KInu spustit film tak že se nedá hrát
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vanessa5, pokud se ti nedaří najít dekoraci potřebnou do řádku na stonku, tak jediná možnost je kontaktovat herní podporu a požádat o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    Použití Kina je závislé na zadavateli reklamy, pro náš region zatím žádný není, proto se kino nedá využít.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    dobrý den farmáři a farmářky, jak vám jde plnění úkolů? Mně se to moc nedaří - proč?? Protože nemám spoustu rostlin, stromů a zvířat.
    Nemám štěstí při získávání, dostanu barevné nebo co mám, popř, XL ...... . Kupuji florenty a při koupení - výběhů, stromů - zase nic. Proč se nedají koupit rovnou. Raději bych koupila nové zvíře, strom, rostliny, než měla zase zklamání - co se z "toho" vyklubalo.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -bobča-, konkrétní stromy i stáje a to i ty nejnovější se dají získat jako odměna z akcí, což si myslím je lepší než nákup za reálné peníze. Pokud se ti nepodaří je získat tam, tak pak je možnost při OaD. Možností je tedy více jak se k nim dopracovat.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ahojte,
    mám upgrady na sezónní poháry a nemůžu najít ty poháry. Ale proto sem nepíšu. Píšu proto, že se mi stala divná věc. Když jsem ty poháry nenašla na plochách, šla jsem hledat do nebe. Mám už víc než tři sta řádků, takže je to docela nimračka. Nicméně jsem se do toho pustila. A jak tak listuju těma řádkama, najednou se mi tam objevil bílý obdélníček, na něm hlava farmeramáckého strašáka a slova Farmerama unities, takový ten načítací "teploměr", který hodně rychle běžel a jak doběhl, tak mne to vykoplo ze hry. Co to sakra bylo? Je to normální?
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .evalumar. - přiznám se, že to co popisuješ se mi nestalo. Pomohlo by nám, kdybys napsala alespoň přibližnou dobu, kdy se ti to přihodilo (jestli ve hře nebyl náhodou nějaký výpadek) - popřípadě udělat screen toho co popisuješ (příště).
     
  11. jajafe45

    jajafe45 Pisálek fóra

    Neví někdo které zvířátko vyrábí PÁRTY PLACHTY?
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Dík za radu. ale když nemám některé rostliny, zvířata - tak nemůžu splnit úkol a odměna je ***


    ***I když vytečkovaná vulgarita tak je stále vulgaritou***

    ***Příspěvek jsem obnovil, abych netrpěl samomluvou***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/22
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -bobča-, o jakých rostlinách a zvířatech mluvíš? Rostliny se odemykají po dosažení určitého levelu nebo na Baha za Zlaté banány ve Starověkém opičím chrámu, to stejné je u zvířat mimo speciálních. A co trh? Tam se pokud máš rostliny i zvířata odemčené dají nakoupit.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Od kdy je na stromě moudrosti k vyzvednutí první ikonka za KR? ;) Bývalo tam 25 FL a teď jsem si na stromě všimla, že se to změnilo na KR, ještě že jsem začínala v dobrých dobách
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57, co já si tedy pamatuju, tak Floreny jsou hned další runa nad krejcary ;). Poslední příspěvek kde je vidět seznam run je z roku 2018 a Floreny jsou hned druhé ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to jsem si špatně pamatovala, myslela jsem, že se to změniloxD, díky moc za info, ale určitě mě omlouvá to, že už to hraji tak dlouho a zapomenu, co jsem vyzvedla
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ahoj sopti, stalo se to cca pět minut před tím, než jsem psala (ale tady je to, koukám, o hodinu pozadu). To odhaduji podle toho, že chvíli trvalo, než jsem se znovu přihlásila, nahodila si fórum a ušušnila ten příspěvek. Raději budu doufat, že se to nebude opakovat. O nějakém screenu si asi můžeme nechat zdát, to byl takový fofr, že bych asi nestihla zareagovat. Doufala jsem, že třeba budete mít nějaké poznatky o tom, co znamená to Farmerama unities, jestli je to něco neškodného nebo ne.
     
  19. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Ahoj, současně s minulou akcí (do 28.1. ) byla Narozeninová tombola (?)kde je možné vidět výsledky ?

    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 2/2/22
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj ptakoun,

    výsledky Kubíkové tomboly najdeš zde
     
    milena8111 tohle ocenil(a).