Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 01/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    Ahoj kdyz podrzim mys na poli u vody ukazuje mlf.tooltip.infobox.waterS a u hnoje mi to ukazuje mlf.tooltip.infobox.dungS a to same i uchlivku to je asi chyba hraji v chrome Google a v unity.Kdyz najedes na tu druhou kapku tak se vam to taky zobrazi?
     
    Naposledy upraveno: 11/1/23
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj notes72

    Nevím kde přesně to myslíš že se to ukazuje, ale tady se mě to ukazuje vše v pořádku

    Screenshot_1.png

    Zavři prohlížeč a zkus to znovu, popřípadě vyzkoušej jiný prohlížeč (Edge)
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dnes jsem postoupil do 239 lvl, sousedi posílali gratulace a až teď jsem si všiml že počítadlo stojí.

    [​IMG] [​IMG]

    Prohlížeč FF vyčištěn. Co s tím? Zkoušel jsem jiný prohlížeč a stejné, body se přičítají ale zobrazení levelu se nezměnilo.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Budeš se muset obrátit na herní podporu, oni ti pročistí účet a mělo by se to spravit.
     
    cool_b. a satelit tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    To jsem tušil. ;) Díky.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  6. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    chci se zeptat kde bych sehnala dřevnění kladiva schazí mi děkují za odpoved
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Dřevěné kladiva padají při sklizni, a nebo je můžeš získat z beden s nářadím, ale jedná se o vzácnější nářadí, tudíž jeho vypadávání je vzácnější. Také lze vyšlechtit bonus u rostlin ve skleníku, některé rostliny mají bonus na vyšší šanci na vypadnutí těchto kladiv, namátkou chřest, kosatec a laskavec, to potom kladiva docela padají při sklizni těchto rostlin.
     
    cool_b. a kamienka tohle ocenili.
  8. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, byla jsem nějaká marod, jenom jsem zasázela a sklidila a tak jsem Ti ani pořádně nepoděkovala za Tvé rady. Zatím jde všechno jako po másle. Ještě jednou díky
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  10. carcass90

    carcass90 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    nemohu najít odpověď na můj problém a proto bych se chtěl zeptat. Dlouho jsem nehrál a měl jsem ve stromech tajemnou sazeničku na BAHA. Zasadil jsem a vznikla z toho Ravenala XXL.
    Potřeboval jsem ji přemístit a po odstranění mám ve stromech pouze Ravenala XXL, takže nemohu již nikde zasadit.
    Stromy z tajemných sazenic se nesmí odstraňovat? Nikde jsem to nenašel a teď nevím kde sehnat základní Ravenalu :-(
    Předem děkuji za případnou odpověď :)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj carcass90, pokud odstraníš takto získaný strom z plochy, tak se v inventáři rozdělí na základ + upgrade. Pokud základní strom v inventáři nemáš, prosím kontaktuj herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  12. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    při plnění arboristy se mě ukázala nějaká figurka, nevím co to je a kde bych ji našel, díky
     
  13. carcass90

    carcass90 Zelenáč fóra

    Díky moc za rychlou odpověď :) Oprášil jsem po dlouhé době a znovu objevuji ;)
     
  14. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den prosím ,kde se dá pořídit vývrtkový sukulent?Předem děkuji za info
     
  15. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    chtěla bych se zeptat, jestli zvukové pozadí - podbarvení celého tropického ostrova (pralesa, křišťálových vodopádů a plantáže i ostrova trosečníků na dekorace) mám správně, když tam je slyšet zvuk sněhové vánice z hor, který silně překrývá zvuk tropických ptáků?
    Teda já do toho nechci štourat, ale tropy mi to nepřipomíná. To spíš Alpy. Podkres Alp neznám, protože nemám dostatek hvězd na otevření.
    Mám chybu v počítači já, a nebo je chyba ve hře - že se mi to míchá, jak se někdy stávalo se zobrazením ploch, když byly problémy ve hře? Hra a potom jednotlivé plochy se mi v poslední době načítávají strašně pomalu.
    Nebo je to tak správně a tento podkres tam je nastavený? Mně se zdá, že dřív tam byli jen ti ptáci a u vodopádů voda a nikoliv sněhová vánice, ale nejsem si jistá. Nějakou dobu jsem měla zvuk vypnutý. Možná se to stalo zavedením Alp do hry?

    dík za vysvětlení

    P.S. Šum moře to není. Možná někde v dalekém pozadí, ale překrývá to velmi hlasitý zvuk vichřice, takové té typické z hor, takže ostatní zvuky jsou skoro neslyšitelné. Proto jsem myslela, že mi to tam spadlo z Alp. Ale jak vidím níže, tak to není Alpama
     
    Naposledy upraveno: 14/1/23
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A není to šum moře?
    :D;)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950

    Vývrtkový sukulent je rostlina na bahamaramě a aby jsi mohla pěstovat tuto rostlinu je nejprve nutná aktivace ve 12 místnosti starověkého opičího chrámu za 62 zlatých banánů.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Řekl bych, že je to jak píše hráč Jonsdorf zvuk moře a větru, ale ten nemá nic společného z faremní zimou, ten zní úplně jinak a alpy momentálně žádný zvuk nemají.
     
    cool_b. a bačkora85 tohle ocenili.
  18. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím co znamená v údolí na výrobních místech mě vylézá červený kolečko a udáním dnů a pak vlevo zdroj : zvířata, nebo produkt z dílny, díky
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469 - červené kolečko s počtem dnů je informace jak dlouho bude výrobní slot otevřený.
    Vlevo u zdroje běží časomíra a tak ukazuje jak dlouho se bude ještě čerpat z daného zdroje. Po vypršení časomíry se zdroj přepne
    upload_2023-1-13_15-44-23.png

    32 hodin budeme ze stodoly sosat produkty a pak přejdeme na zvířata

    Přeji fajn hru
     
  20. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    moc děkuji a bojím se co se vše otevře v údolí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.