Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 01/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b

    A zkoušela jsi ten prohlížeč ? tam to také nefunguje ?
    Není zač :)
    Ta výměna by určitě velice pomohla.
    Kdyby jsi byla z Prahy asi bych ti mohl s tím pomoci ;)
     
    cool_b. a Richards76 tohle ocenili.
  2. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, mal som problémy dodať produkty zákazníkovi v údolí, písalo chyba serveru. Hodil som to po nemecky a ľaľa, fungovalo. Hodím naspäť po slovensky a už funguje aj tu. Reštart ani F5 nefungoval.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Richards76

    Tohle se stává, pokud je zrovna doba, kdy se májí objevit nové zakázky, stačí chvíli počkat a otevřít mezitím jinou budovu a potom se tam vrátit a funguje to také ;)
     
  4. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Chtěla jsem se zeptat, kde najdu 3 nová zvířata?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jeslince

    Pokud máš dostatečný level, tak si jejich chlévy můžeš koupit ve farmářském obchodě na farmě.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  6. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    Ahoj mám na stromě moudrosti aktivovanou runu MUZEUM a v družstvu splněný úkol MUZEUM. Ale nemůžu to MUZEUM nikde najít. Děkuji
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BoXeRkA69, Muzeum nalezneš v inventáři u dekorací. Pro lepší vyhledání použij vyhledávací okénko. Úkol v Družstvu slouží k získání plánů na rozšíření Muzea.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    BoXeRkA69 tohle ocenil(a).
  8. alenal

    alenal Stálice fóra

    Už se to tu psalo mnohokrát, někomu to funguje a jinému ne. Po zavedení protěžového údolí jde farma hodně pomalu , časomíra se neposunuje,musím přepnout na jiné pole a zas zpátky , aby se mi ukázalo kdy můžu sklízet, často jsem na jiné ploše. Hraju pomalu od začátku farmy .ale teď mě to přestává bavit, to stálé odhlašování a přišhlašování.
     
    zdarsky79 a babička-květa tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alenal

    Na všem se pracuje, ale nejde to tak rychle, krom problému, že neběží čas dozrávání, žádné jiné problémy nemám, tak chyba notně nebude na straně RT.
     
    cool_b. a bačkora85 tohle ocenili.
  10. alenal

    alenal Stálice fóra

    Ohledně časomíry jsem napsala na podporu a bylo mi napsáno,že problém je v řešení , ale problémů je víc a jejich řešení potrvá,
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alenal

    Ano problém je v řešení, o problému se ví je předán k opravě, ale kdy se to podaří opravit v tuto chvíli nevíme.
    Nevím jaké další máš problémy s hrou.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  12. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím kde najdu do řádku závěrečnou stromovou zkoušku
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    Tuto dekoraci jsi mohl získat v prvním úkolu Krampusova dovolená, který byl 23.12. - 25.12.2022, pokud jsi tento úkol plnil.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  14. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    děkuji moc
     
  15. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Moc děkuji.:)
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mohu se zeptat?Když si dám vyhledat výběhy podle abecedy,tak písmeno Č je na předposlední stránce.Dále když si dám vyhledat dekorace podle počtu BZ,tak je vše zpřeházené,dále když dám vyhledat podle názvu,tak ten název tam pořád je dokud nerestartuju hru a mohla bych pokračovat,ztrácejí se mi stromy,ve stodole nepoznám,která položka mi chybí.
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22 - řazení v inventáři si bohužel žije vlastním životem. Několikrát na to bylo upozorněno.
    Co se týká ztrácejících se stromů na to je potřeba kontaktovat herní podporu s konkrétní věcí >>KLIK ZDE<<.
    Nulové položky se ve stodole nezobrazují nikomu, což není chyba, ale vlastnost hry.

    Přeji fajn hru
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. kajka5410

    kajka5410 Pisálek fóra

    chtěla bych se zeptat jestli má někdo taky problém v protěžovém ůdolí jako já.Nejdou mi sklidit stromy, takže se mi tam celá hra zastavila. Pc jsem vyčistila, hru aktualizovala, skáču z louky na ůdolí, ukoučuji a začínám hru a pořád stejné. Už mi to nejde víc jak den a přestává mě to bavit. poradí někdo jak na to?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajka5410

    Nejdou sklidit plody nebo nejdou pokácet, obojí ale znamená že máš plný skladovací prostor, buď pro plody nebo pro kmeny stromů.
    Takže je potřeba něco zpracovat.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.