Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 01/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Ahoj,dělám úkoly v družstvu a nemůžu najít úkol,kde je jako odměna super obří strom z hnojivem.Ještě bych prosila poradit z kterého stromu lze získat mníšek tisu? Děkuji.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Děkuji moc,opravuji ten míšek tisu:D

    Ještě jednou se zeptám,kde mám prosím hledat Tis?Hledám po celé farmě ale nevidím.Dá se ještě někde získat?Děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/23
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MajkaH123 - nepiš prosím více příspěvků pod sebe. Zahlcuje to fórum. Pokud chceš něco doplnit použij funkci upravit. Příspěvky jsem ti sloučila.
    upload_2023-1-4_7-42-3.png

    Při kliknutí na zelené odkazy budeš přesměrována na stránky s podrobným popisem daného stromu, kde mimo jiné najdeš i jeho dostupnost. Tis v tuto chvíli nijak sehnat nelze. Můžeš počkat na akci Obchoduj a Daruj zda bude tento strom obchodovatelný. Jeho plody můžeš zkusit získat na trhu.

    Přeji fajn hru
     
    MajkaH123 tohle ocenil(a).
  5. izisa

    izisa Pisálek fóra

    Dobry den, hrala som hru frfľoš slavil sviatky, rad zazracných vyhonkov 2. V sviatocnom obchode som kupila sviatocnu hojdacku. Teda tovar je vypredaný , druhy krát ju kupit nemozem, ale pokial ju chcem umiestnit na zazracnom vyhonku, objavuje sa mi sprava , že tovar nemam v inventari. Preco? Podotykam, že to nie je prvy krat*
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj izisa - do stonku Frfľoš slávil sviatky - rad zázračných výhonkov 2 patří dekorace Sviatočná visiaca hojdačka a Sviatočná hojdačka. Ve Slavnostním obchodě byla k zakoupení Sviatočná šmýkačka.
    Dekoraci Sviatočná hojdačka lze získat v herním poli Cesta na Santovu skálu II. Celé FAQ k akci >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím. Mám dotaz. Šlo by opět umístit Přehled FAQ na první místo ve vlákně? Je před ním teď sedm odkazů na Protěžové údolí a to já teda zrovna nepotřebuju, když něco hledám.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O, jedná se o připnutá vlákna a třídění-zobrazení je závislé na datumu uveřejnění, novější se automaticky řadí nahoru, tedy Přehled FAQ je ve spodu. Zvolili jsme připnutí nových vláken k Protěžovému údolí z důvodu, že se jedná o novou lokaci, tak aby byla pro hráče ihned viditelná, když budou hledat ve FAQ a nedošlo k zamíchání mezi starší vlákna. Jedná se o dočasné řazení. Ale prozatím bude řazeno takto.





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 4/1/23
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dík, tak budu rolovat, no...
    EDIT: jste neskutečně zlatí :inlove:

    EDIT2: děkuji ještě jednou. Myslím si, že hlavní přehled je na prvním místě důležitější, než nová lokace. I pro nováčky, či navrátilce, kteří hledají poprve...
     
    Naposledy upraveno: 4/1/23
    bačkora85, pezt a Dave Lister tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač. Tak jsme upravili, aby bylo viditelné jako první ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  12. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, hotovo. Až bude čas, můžeme pokračovat. Díky
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  14. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, hotovo.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b

    Přejdi opět do Nastavení a v menu najdi položku síť a internet
    V otevřeném okně v levém menu najdi položku proxy server

    Screenshot_1.png

    Pokud to vypadá u tebe jinak, dej to do stavu jako to mám já.

    Dále bych chtěl aby jsi vyzkoušela prohlížeč Edge pro hru.

    Jinak pokud to nastavení změníš a provedla jsi instalaci programů tak restartuj svůj počítač, ať se všechny změny projeví.

    Až hru vyzkoušíš tak dej vědět jak to jde, když tak ještě přikročíme k jedné věci.

    Ještě bych potřeboval vědět jaký disk máš ve svém počítači, jestli HDD nebo SSD, to najdeš ve správci úloh - klikneš ve spodní liště pravý tlačítkem myši a zvolíš položku správce úloh, v otevřeném okně zvolíš záložku Výkon a tam zobrazený komponenty zajímá mě disk 0 (C) jaké má označení jestli SSD nebo HDD. Když máš otevřený ten správce úloh ještě koukni do záložky po spuštění a kouknout jestli tam není mnoho programů, které se spouštějí ze startem Windows (screen sem asi neumíš vložit, nebo ?)

    Screenshot_2.png
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  16. leonka41

    leonka41 Rádoby autor

    ahojky chtěla bych se zeptat proč nejde při akci obchoduj a daruj darovat nářadovy stromek chtěla sem ho darovat a nic prosím o dpověd díky
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj leonka41 - o tom s čím lze v akci Obchoduj a Daruj obchodovat rozhoduje RT hry. Proč některé věci nelze měnit či darovat nám RT nesděluje.

    Přeji fajn hru
     
  18. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, díky za Tvůj čas. Označení disku je HDD a v sekci "po spuštění" je 10 položek, ale nevím jak poznat, že se spouštějí se startem Windows. Jak se dostanu na prohlížeč Edge? Jenom jej nainstaluji?
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Hlavní problém bude ten disk HDD, ten je starý a pomalý a na dnešní dobu se na systém a aplikace nehodí. Výměnou za SSD by se ti počítač výrazně zrychlil a přestala by se ti sekat i hra. Kdyby jsi měla někoho kdo by ti to dokázal vyměnit, u zeleného mimozemšťana se dá sehnat okolo 500 Kč s kapacitou 256 GB, nevím jak by jsi potřebovala velký, ale myslím si že plně dostačující, a pokud tam je místo stávající disk by se dal použít na data.
    Prohlížeč Edge je součástí systému, takže stačí najít v nainstalovaných programech.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  20. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, moc Ti děkuji za ochotu i čas, který jsi mi věnoval. Poptám se vnoučat, zda by někdo nepomohl. Mám ještě jednu otázku, v údolí se nedostanu do tutoriálu. Nevím jestli je to jenom můj problém. Okno je zastřené a nereaguje. Jinak ještě jednou moc díky za vše.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.