Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 01/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Richards76, ano ta také dává hvězdičku. Asi to nebude komplet, spíše je to takový nástřel. Bude třeba i více možností.
    Díky, doplnil jsem. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Richards76, kaolín11 a bačkora85 tohle ocenili.
  2. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    prosím,
    kde získám plod mombínu
    děkuji
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hubas1 - plod mombínu dává strom Mombín sladký v tuto chvíli nejde nijak sehnat, ale můžeš zkusit v akci Obchoduj a Daruj zda bude obchodovatelný nebo zkusit nějaké plody ulovit na trhu

    Přeji fajn hru
     
  4. -jahůdka70-

    -jahůdka70- Pisálek fóra

    ZDRAVÍM , PORADÍTE ? KDE NAJÍT BONUSOVÝ KÓD, TO JE DENNÍ ?
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -jahůdka70- tak prvně bych poprosila abys nepoužívala Caps Lock při psaní zde na fóru. Psaní velkými písmeny je považováno za křik a my zde na sebe přece nekřičíme.

    Bonusové kódy a jejich platnost jsou zveřejňovány v oficiálních oznámeních. Momentálně je k dispozici tento >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  6. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Kde sa dá kúpiť jaskyňa pre wendigo.
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj luba9 - Jeskyně wendiga momentálně nijak sehnat nejde. Zatím se dala sehnat pouze splněním akce Blázni do zvířat. Můžeš zkusit počkat na akci Obchoduj a Daruj zda bude tato stáj obchodovatelná

    Přeji fajn hru
     
  8. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj, chci se zeptat, koupila jsem stonek v obchodě v akci ,,kostky,, ale nikde ho nemůžu najít poradíš mě kde ho mm hledat, nebo jsem něco špatně pochopila ,,děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Tak buď můžeš použít vyhledávač, a nebo se kouknout do kategorie Neúplné řady
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  10. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj.Psala jsem15.12 dotaz zda je možno opravit stále bezdůvodně vyjíždějící můj erb do plochy z levé lišty.Bylo mi odpovězeno že by to mělo jí opravit a že si to PEZT založí do ticketu.Čekám na opravu a stále se nic neděje.Může mi prosím někdo dát vědět proč to tak je?Děkuji.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Jelikož byly svátky, tak se na opravách, nevýznamného charakteru nepracovalo.
    Ticket jsem založil, ale teprve dnes byl předán DEV a ti se na to kouknou, takže je potřeba ještě chvíli počkat.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  12. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, zajímalo by mě, kdy se konečně něco stane s Protěžovým údolím. Nemohu se vrátit zpět na Farmu, nestaší už ani F5, ale musím vždy zavřít a znova se přihlásit. Aby skoro po měsíčním zavedení do hry se nic nezměnilo se mi nelíbí. Údolí prostě nefunguje, hra je pomalá a seká se. Hraji ji skoro od začátku, ale toto nemá obdoby. To se RT doopravdy nepovedlo a vývojáři by se měli chytit za nos a hodně, ale hodně rychle svůj prohřešek napravit. Začíná mi docházet trpělivost a věřím že nejsem sama. Tak už něco dělejte.
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Já nevím, mě to funguje normálně, tak to bude chyba asi někde jinde, nejspíše ve slabším hardware tvého zařízení, nebo chybějících aktualizacích apod.
    Já nic dělat nemůžu, a určitě pracují na optimalizaci ;)
    [​IMG]
     
    cool_b., sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj babiadaniel25b, také se přidávám k pezt .... hra mi funguje, žádný problém nemám ;). Pěkný den :)
     
    sovicka64 a pezt tohle ocenili.
  15. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, dobře, když vezmu v potaz, že nemám nejnovější PC, tak ale přeci nemohu kupovat nový když se na Farmě něco přidá. Fakt není možné abych vždy, když chci opustit údolí, vypínala a znova startovala Farmu. Jedině mě napadají aktualizace, ale nevím jak na ně. Tak mi prosím poraďte. Díky
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b

    Nevím co myslíš, že nemáš nejnovější, ale na mém cca 13 let starém NTB to funguje normálně. Samozřejmě mám teď i novější NTB.
    Nevím co používáš za zařízení, jestli je to NTB nebo stolní PC.
    Jaký operační systém je na tvém zařízení Windows 10 nebo jiný ?
    Hraješ v klientu nebo v prohlížeči, pokud v prohlížeči tak v jakém ?
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  17. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    přestalo mě fungovat skladiště v údolí, nemůžu odebrat plodiny a tím pádem nemůžu sklízet další plody
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469 - teď jsem ve skladišti dělala "pořádek" a vše funguje. Zkus prosím restartovat hru - úplně vypnout a znova nalogovat.

    EDIT: dostala jsem informaci, že skladiště je opravdu rozbité a na nápravě se pracuje.

    Přeji fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 3/1/23
  19. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím pezt, hraji na stolním PC, v klientu a Windows 10.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b

    Nejprve bych teda doporučil, aktualizace Windows
    Klikneš na nabídku start - klikneš na ikonu nastavení a v otevřeném okně najdeš položku Aktualizace a zabezpečení a buď nainstalovat dostupné aktualizace i volitelné nebo zkusit kliknout na vyhledat aktualizace.
    Pak budeme pokračovat.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.