Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 01/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evainfo, 26/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469

    Na výrobu odznaku arboristy 2 je potřeba krom plodů také 1x odznak arboristy 1, takže je to v pořádku.
    Je to vidět i při výrobě

    Screenshot_1.png
     
    cool_b. a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    srdečně děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Možna se už někdo ptal,kdy začne akce na pomocníky?
    Díky
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, pokud myslíš předplatné na měsíc, tak ta běží. Na slevu pomocníků za floreny, budeš muset vydržet.

    pomocnici.png


    Není zač ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky
    Šel sem nato jako obvykle přes boční lištu,tam to nebylo.Tak sem kliknul na plusko,tam toto
    https://1iq.cz/i/tgH6W/JYnx5.jpg
    Že mohu jít přes akční lištu mi nedošlo.
    Ještě jednou díky.;)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    mohl bych splnit úkol Pracovní výměna,kde je boster pro akční,jenže ten teď nepotřebuji protože akční mám hotové.Dilema mám s tím,zda boster bude hned aktivní nebo ho budu moci použít dle mé potřeby?
     
  9. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, prosím o radu, mám hotový stonek k aktuální akci na Bahamě, ale nejde mi umístit jednopolíčková dekorace do stonku, aktualizace proběhla, pc jsem vyčistila, jednopolíčkový dekorací, mám mraky, ale prostě se mi v nabídce neukáže ani jedna, děkuji
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dedek1947CSA - booster z tohoto úkolu se uloží do inventáře.
    ------------------------------------
    Ahoj dencice - dekorace 2x1 a 2x2 ti umístit jdou? Opravdu máš stonek aktivovaný?

    Přeji fajn hru
     
    dedek1947CSA tohle ocenil(a).
  11. dencice

    dencice Stálice fóra

    Jedna dekorace 1x1 ano,druhá ne, přitom v inventáři děkorace mám....ostatní dekorace umístit nebyl problém.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice - zde na fóru neprověříme co se děje zkus požádat herní podporu o prověření. Jak na to >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    dencice tohle ocenil(a).
  13. dencice

    dencice Stálice fóra

    Zdravím, ještě dotaz, pokud si potřebuju dát dohromady řádky v nebi,je možné je všechny najednou nějak dát pryč a pak znova nasazovat, děkuji za odpověď
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dencice

    Je potřeba kliknout na každou dekoraci a odstranit ji, hromadně to nelze.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Jako narozeninový dárek jsme dostali tři řádky v nebi. Vkládají se do nich dekorace za denní přihlášení. Za červenec mě chybí Tanec v rytmu , byla jsem 14 dní mimo ČR a farmu nehrála. Za říjen nemám Virtuální bojovník , prošmejdila jsem co se dalo, dekoraci bych měla mít ale nemam:( Je nebo bude možnost si je nějak dokoupit, neboť mi jsou darované řádky k ničemu:p
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tykadlo - starší dekorace z denního přihlášení byly postupně k zakoupení v Rama obchodě za Farmářské mince. Dá se předpokládat, že se tam časem objeví i novější dekorace.
    Co se týká té ztracené dekorace tak můžeš požádat herní podporu o prověření >>Herní podpora<<

    Přeji fajn hru
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  17. Francek82

    Francek82 Zelenáč fóra

    jsem dost špatná z nových her ,protože to se nedá vubec stihnout to dohrát a získat lepší ceny..dáte možnost v akci pouze na jednom místě pěstovat z akce věci.....proč??? At dávám všechny možnosti k urychlení hnojiva a hlídám hodiny kdy to bude vypěstované ,tak stejně se to nedá stihnout..nechápu proč se to nemůžeme pěstovat po celé farmě bud na Baharamě všude a nebo na louce a ostatních místech...štve mě to,že vypotřebuju plno urychleného hnojiva a ostatního a stejně se to nestihne ta hra dohrát ...a nebo když se nějaká hra povede dohrát tak v hlavní nabídce ceně člověk očekává za odměnu něco co se nedá hned tak sehnat ..a pak se vyhraje obyčejný strom ,který máme několikrát a stáje taky ..očekávám že tam bude stáj co s enedá koupit ..ale kdepak..zase jen blbej ovčín a nebo co si můžu pořídit za krejcary..ááchjo , to člověka otráví.. takých hodin strávených na dokončení a ono zato takový běžný věci
     
    drahulína a Richards76 tohle ocenili.
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Francek82 - všechny akce plánuje a propočítává RT, také určuje kde se bude pěstovat a jaké odměny lze získat. Je rozhodnutím každého hráče zda mu odměny za vynaloženou práci vyhovují. Pokud hráči odměny nevyhovují nemusí akci plnit. Nikdo mu pistoli u hlavy nedrží. Nicméně většina akcí je splnitelná některé snadno jiné s větším úsilím. Jinak zde na fóru je několik vláken, kde si hráči sdělují své poznatky ze hry a v akčních vláknech sdílejí své poznatky přímo z konkrétní akce.

    Přeji fajn hru
     
    Richards76 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.