Určeno k archivaci - všeob. dotazy 9/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Nemusíš nic plnit znova. to co máš splněno zůstane splněno.

    Fajn hru pezt
     
  2. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Farmářka_X mám dotaz když za sebou 2 krát vytočím na kolotoči na 6 hodín více zisku pro tvá pole jak to že mi to dá jen 1 políčko navíc,dík za info.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1-

    Sice nejsem Farmářka_X, ale odpovím ti, když si vytočíš 2x +1 pro tvá pole tak budeš mít zisk +2 na 6 hodin.

    Fajn hru pezt
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) asi dostanu radu která je známá, no mě stále mate možnost dodávek dekorací do stonku, či na farmičku z lišty. Když dodávám náhodné (libovolné) dekorace do stonku z nějaké akce a když si dám do vyhledávače BZ, sjedu na konec lišty pro nejnižší hodnotu, no je tam hodně propletených dekorek s vysokým BZ a vlastně musím listy prohledávat zpětně. Není to od nejvyšších BZ po nejnižší, tak k čemu to je? Vím že se o tom už dříve psalo, ale systém nechápu a vybrat nejnižší, či nepotřebné dekorace je docela náročné v tom množství xD
    Zřejmě je to zavedený systém v liště, ale i tak děkuji za odpověď :p
     
    mariejosefa tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Bohužel systém řazení neznám, nicméně se na konci převážně objevují dekorace, které mají násobek levelu. Tudíž základní BZ této dekorky jsou nulové proto jsou na konci. Ostatní bohužel nedokáži posoudit.

    Fajn hru pezt
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Krásnou neděli přeji - mám dotaz. Vyšlo nám zde info a pěkně dlouhé s názvem - pozor, pozor. Ale anglicky neumím. Něco se bude dít 2.10., ale co, bůh ví.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/19
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Bohužel RT nebyl schopen i přes včasné odeslání linku na správné prolinkování na naše fórum, tak oznámení o dočasném odebrání zakázek z družstva přesměrovává na anglické fórum.
    Oznámení je zde Dočasné odebrání farmářských zakázek

    Fajn hru pezt
     
    Medvánek a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    pezt - děkuji a hezký zbytek krásné slunné neděle.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123

    Není zač;), tobě také hezký zbytek neděle :)
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Prosím ví někdo něco přesnějšího co se bude dít po Dočasném odebrání farmářských zakázek? Týká se to taky úkolů v družstvu? Nebo jen
    zákazníků Vilda Vodička a spol?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    pezt Díky. Jsem si to myslela, jen jsme se chtěla ujistit.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008

    Není zač ;), hlavně že je vše jasné:)
     
  14. Batory

    Batory Pilný autor

    otevřu farmu a prý-přečti si .Do háje tak to napište i Česky .Neumím řeči .Dříve se člověk učil Rusky a to jsem ještě moc zapoměla .Tak stejně vím prd-nevím čeho se to tedy týká.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Batory

    Stačí si přečíst pár příspěvků výše a dozvíš se o co se jedná.
    Tak ještě jednou, týká se to dočasného přerušení Farmářských zakázek, viz toto oznámení Dočasné odebrání farmářských zakázek

    Fajn hru pezt
     
  16. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, potřebuji do úkolu cukrové, jablko, ale nevím kde ho vzít. Moc děkuji za radu.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zuzka43

    Cukrové jablko je plodem stromu Anona šupinatá.
    Strom je nejprve nutno aktivovat ve Starověkém opičím chrámu za zlaté banány, poté si strom můžeš koupit ve farmářském obchodě, popřípadě plody koupit na trhu.

    Fajn hru pezt
     
  18. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    ahojky gorilka chtěla bych se poradit kdyby si koupiola za floreny vyrobnu a zvěřinec tak se mi to normálně otevře a nemusím dělat ukoli děkují za odpověd

    mám už arbaretum a chtěla bych tam dát více stromu ale jsou tam zámky co mám udělat abych to otevřela dík za odpověd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/19
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Předně, stačí napsat jeden příspěvek, stačí upravit ten předchozí.
    K tvé otázce, ano pokud si koupíš za floreny další skladiště, můžeš je hned posadit na plochu a využívat v základním provedení, pokud budeš chtít rozšířit pozice tak budeš potřebovat plány a to už se bez plnění úkolu neobejde.
    Vše o skladištích najdeš v tomto vlákně Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna

    Fajn hru pezt
     
  20. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    mam ten arboretum jak sem psala kdybych koupila ješte jeden za 299 florenu tak se nic neděje že bych měla dva a moc vám děkují za správu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.