Určeno k archivaci - všeob. dotazy 8/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    ahojky mám dotaz získala jsem dekoračku ze záplat Šmyk na floreny ale nikde ji nemohu najít prosila bych o radu děkuji
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - hledej v inventáři mezi dekoracemi (použij pole pro vyhledávání), pokud ji tam nenajdeš a jseš si jistá, žes ji nikde neumístila, napiš na herní podporu a ona prověří kde se dekorace zatoulala ;)
     
  3. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    sopti děkuji za radu a pomoc je to vyřešeno díky
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173, jsem ráda, že se dekorace našla ;) Hezkou hru
     
  5. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    zdravím chtěla bych se zeptat jak farmařský exspes akce bude někdy ještě šlechtění stromku jako to bylo přetím chtěla bych superhnojivo stromovy je moc krásný mám jen 1 moc bi mě to potěšílo kdyby to zase bylo:p
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    nemužu se dočkat kdy bude šlechtění papoušku děkují za odpověd
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941 - přesné datum ještě nevíme, ale tím, že už teď můžeme koupit oranžové stáje a změnila se grafika, tak můžeme usuzovat, že "již brzy" ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, technická část je zamknutá, tak píši sem.a prosím o radu. Hraji na My internet browser, kde je to rychlejší a dnes jsem si stáhla novější verzi. Bohužel se mi farmička neotevře a už jsem tam prohlédla kde co :(

    [​IMG]


    sopti děkuji, je to tato verze ... chtěla jsem se vrátit ke své staré, ale mě to počítač odmítl jako spam

    [​IMG] .. [​IMG]

    Napíšeš mi prosím, kterou verzi sis stáhla? :p

    zkoušela jsem i tuto, ale při instalaci mě to zakřičelo taky spamem


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo kouknu a hned ti dám vědět. (nemám prohlížeč nainstalovaný, takže si jej musím nainstalovat)

    EDIT: můžeš mi napsat jakou verzi máš? Po nainstalování mi totiž farma jede bez problémů

    EDIT1: Mám verzi 6.0.1 pro 64-bit (volila jsem podle požadavků PC)
    Screenshot_1.png
    Stahovala jsem na stahuj.cz

    EDIT2: Nechám tě v rukou pezta, který je technicky zdatnější než já a spolu to určitě doladíte k tvé spokojenosti
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Verze 3 je stará verze.
    Funkční by měla být verze 6.0.1.
    Bohužel provozovatelé stránek, ze kterých se to stahuje cpou do instalaček různé další "vychytávky", které by jsi měla mít, ale není tomu tak, tak prohlížeče a potažmo antiviry hlásí, že je to potencionálně nechtěná aplikace. Při instalaci stačí zrušit zaškrtnutí u tohoto toolbaru a bude to vše ok.

    [​IMG]

    EDIT: tady tento prohlížeč už nebude nikdy aktualizován, protože vývojáři už na něm přestali pracovat
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. michal25b

    michal25b Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám problém s nástrojovou lištou. Nemohu opakovaně používat tlačítko k přesunu předmětů. Musím se vždy vrátit a kliknout znova. Vždy po přesunu pole, stromu nebo dekorky se mi ztratí tlačítko. Nikde v nastavení jsem chybu nenašel . Nevím si rady. Dík za pomoc.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    sopti a pezt vám oběma moc děkuji ;) tak jsem to znovu stáhla a u té lištičky jsem to fakt neměla odflaknuté. Farmička je už domovskou stránkou a šlape to jako hodiny :D když ona mě farmička na browseru běží nejrychleji, oproti jiným prohlížečům, co jsem zkoušela :p tak přeji hezký den.
     
    spuntka a sopti tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj michal25b

    Zřejmě jsi si hrál v nastavení hry a aktivoval možnost Alternativní způsob úprav, tuhle tu možnost vypni a nezapomeň uložit a bude vše ok.

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    evainfo

    Není zač ;), hlavně že vše funguje :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz. V práci hraju přes telefon na Puffinu. Čistím paměť, data; nestačí, zpomaluje se to; existuje podobná možnost, jako u jiných prohlížečů, čistit přes webové rozhraní? Našla jsem cosik, ale bylo to španělsky a technické termíny se s translátorem moc nekamarádí...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Tak čistí se přímo v prohlížeči a potom můžeš přímo v nastavení systému v aplikacích.
    Prohlížeč:
    [​IMG] [​IMG]

    Systém - aplikace

    [​IMG]

    Pokud tohle nestačí, potom je možnost Puffin odinstalovat restartovat telefon a znovu nainstalovat.
    Osobně jsem ho ještě nečistil a žádné problémy nezaznamenávám.
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji, začalo mi to dělat ty problémy po nějakých automatických aktualizacích kdovíčeho. Tak jsem zastavila nepotřebné aplikace, podle tvého návodu odklikala a moc děkuji. Nebyl problém v prohlížeči, opět mezi židlí a tentokrát ne klávesnicí, ale telefonem... Holt stárnu a blbnu :D
     
    Honzulka05 a mituli tohle ocenili.
  18. michal25b

    michal25b Zelenáč fóra

    Ahoj pezt, dík za radu, už je to dobře.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Není zač ;), ano, někdy běh aplikací na pozadí může brzdit celý telefon, tak snad to bude už lepší;)

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    michal25b

    Není zač ;), hlavně že je vše v pořádku :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. ivet165

    ivet165 Zelenáč fóra

    Koupila jsem si balíček pomocníků. Jak ho mám aktivovat?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.