Určeno k archivaci - všeob. dotazy 8/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj pezt
    dasa1143 má stejný problém,jsem na jednu stranu ráda,jinak by jste mi asi nevěřili.
    GordonSargent není složité něco někde nakoupit,je složité pro mě pak dál pracovat s piny,jak už jsem psala když jsem začínala v roce 2015 tak jsem tento problém měla,proto jsem znovu nechtěla do toho jít,návod je dobrý nic bych na něm neměnila.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    My ti věříme, nicméně tvoje banka tě tak trochu vodí za nos. Problém mají oni a ne ty.
    Na platbě pomocí PSC opravdu nic není. A bývají s ní málo kdy problémy.
    Rozumím, že změna banky není nic co se dělá běžně, potom je platba pomocí PSC další nejlepší variantou.

    Fajn hru pezt
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj pezt,chtěla jsem teď zakoupit on-line platbou přes herní kupóny,bohužel ani zde není moje banka k dispozici a převod do jiné platí 1 až 2 dny.Takže když je nákup "pomocníci za polovic" o víkendu,nemám šancio_O
     
    Naposledy upraveno: 24/8/19
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    No bohužel, budeš muset mí třeba nějaké tickety PSC doma v rezervě. Jinou radu v tuto chvíli pro tebe nemám.
    Bohužel tvá banka nepatří k těm nejběžnějším a navíc jejich problémy se asi promítnou všude.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Hurá,vyřešeno:)Trvalo mi to,až si tento nákup osvojím,bude vše ok;)
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Měla jsem několik párty lístků,že si něco pěkného vytočím,nabídka je velmi bohatá až mě docela děsí,že bych si nějaké stáje vytočila,mám jich už z normálního kola 38 kousků.
    http://prntscr.com/oxcmdr
     
  7. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Už několikrát se mi stalo, že jsem dostal dárek od hráče,kterého nemám v přátelích, sousedech a ani jsem od něj nedostal žádnou zprávu. Nejedná se o jednoho hráče, nicky se různí. Nijak mne to neirituje, ale zajímá mne, jak je to možné.
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - sice nevím na co se ptáš, ale můžu tě ujistit, že toto už jsme reportovali (minulý týden opět a zase) a bylo nám řečeno, že se na to podívají. Nezbývá nám nic jiného než doufat, že už s tím něco udělají.
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    myrda - může se stát, že máš jedno volné místečko v sousedech - hráč ti pošle pozvánku, kterou následně zruší a tak se dostaneš do jeho přátel a on je schopný ti poslat dárek i když ti neposlal zprávu. (a ty ho nemáš ani v přátelích a ani v sousedech)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Jsem rád, že jsi vše pochopila a našla, tak snad ti to už půjde dobře.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jenom konstatování
     
  12. myrda

    myrda Perspektivní autor

    sopti: dík za info, to mne nenapadlo, že to jde takhle obejít.
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    myrda není zač ;) Někdy je lepší mít prostě sousedy zaplněné ;)
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22, tak příště konstatování poprosím do debatního, nebo do diskuze ke kolu štěstí ;)
    Téma zamykám.

    36678642-spooky-cartoon-key.jpg
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  15. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, hraji fontánu s ovocným punčem. Nemůžu najít kam se odevzdává, ani co vypadává. Moc děkuji za odpověď
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zorka341, momentálně nikam.
    3 část skončila 25.8. ve 22:00 (tam se dodávaly fajnové vidličky) a 4. část začne dnes 26.8. ve 14:00 - tam se bude pěstovat akční rostlina Kostka hnědého cukru (najdeš ji po spuštění akce na Bahamaramě). Více nalezneš ve FAQ k akci.
     
  17. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, mám už jednu berušku, a můžu si koupit ještě jednu. Mohou být dvě berušky na jedné ploše? Moc děkuji za odpověď.
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zuzka43 na jednom poli může být jen jeden mazlík stejného druhu. Výjimku tvoří jen Hřiště pro mazlíky.
     
  19. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Rozumím tomu dobře, když budu mít na hřišti pro mazlíky dvě berušky , tak to jde. Děkuji za odpověď
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zuzka43 ano rozumíš tomu naprosto správně. Hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.