Určeno k archivaci - všeob. dotazy 8/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivet165 - pomocníci se po restartu aktivují sami. Restartuj hru (zavři a znovu otevři prohlížeč) a pak by čas pomocníků měl být navýšen o nakoupenou dobu.

    Přeji hezký den a fajn hru
     
  2. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    dotaz dělám akci hystorky ze stájí a nak mi to nejde nevím čom je problém melu ve mlejné a nevím jak to otevřít jestli mužete mi poradit tak bych byla rada děkují moc
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DračiHanka

    A není si lepší přečíst si alespoň jednou FAQ k akci než začneš něco mlít a potom nevíš co máš dělat?
    Zde FAQ k akci Historky ze stáje na Madagaskaru
    U každého zvířátka si vybereš položku dle svého uvážení a tu dodáš a řídíš se třeba tím čeho máš nejvíce ve stodole nebo kolik máš padátek popřípadě umletých předmětů, je potřeba vždy naplnit tu lištu u každého zvířátka.

    Fajn hru pezt
     
  4. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    dobrý den ,v družstvu je úkol fontána s ovocným punčem 4 kde je odměna +200% bonusové bz ke sklizni L co znamená L?
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ovecka63 - označení S nebo L je podle slotu do kterého bonus lze umístit. L = zlatý slot, S = stříbrný slot Přehled bonusů nalezneš >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  6. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj koupila jsem si v rama obchodě 4 morčata a 4 chobonice. V inventáři mám pouze 3 morčata a 3 chobotnice. Prosím o radu, co mám udělat. Děkuji za odpověď.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zuzka43

    To je zajímavé jak se ti podařilo koupit 4 chobotnice a 4 morčata, když je lze koupit pouze po dvou kusech.

    [​IMG]

    Takže jsi koupila po 2 kusech a ten jeden jsi měla odjinud.
    Pokud máš nějaké nejasnosti můžeš kontaktovat herní podporu na prověření. Jak kontaktovat herní podporu
     
  8. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    děkuji
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ovecka63 - nemáš za do

    Přeji hezký den a fajn hru
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rammstein2

    RT se asi nějak nedaří první zářijový den a má to nějaké mouchy. Vznesli jsme dotaz co se stalo, zatím čekáme na odpověď.

    Fajn hru pezt

    EDIT: restartuj hru už by to mělo běžet ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
  11. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Ahoj, při prohlížení FAQ Stromy jsem narazil na překlep. Chtěl jsem napsat jen moderátorům, ale nevím, jak se to dělá a zda to vůbec jde??
    [​IMG]
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Plinto

    Nevím co myslíš napsat přímo moderátorům, nicméně podobné překlepy a jiné chybky které se vloudí do FAQ můžeš napsat v tomto vlákně, které je k tomu určené. Doplnění k tématům ve F.A.Q.
    Děkujeme za upozornění, opravím ;)

    Fajn hru pezt
     
    Plinto tohle ocenil(a).
  13. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Ahoj pezt
    Díky. Toho vlákna jsem si nevšiml ;) . Taktéž přeji fajn hru :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.