Určeno k archivaci - všeob. dotazy 6/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vlasta.123, 31/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kyticka93

    Tak žádný řemeslný produkt bohužel nezvyšuje výnos s dílen.
    Zvýšení výnosu z dílen navyšuje domácí mazlíček Bouda zaníceného velikonočního zajíčka
    Ještě je 100% bonus dílenských výnosů do zlatého slotu a samozřejmě ještě bonus celkových výnosů 200%, přehled všech bonusů najdeš zde Neřemeslné bonusy umístitelné v bonusových slotech
    Potom jedině zkusit štěstí na kole štěstí, a vytočit si bonus +1

    Fajn hru pezt

    EDIT: jinak už si přesně nepamatuji, když jsem to plnil já, ale myslím si, že jsem měl polovinu, tu nechal dozrát aktivoval úkol, sklidil a potom dodělal zbytek.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/19
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Dobrý den mám dotaz už několikrát jsem získala KRÁLOVSKÉ ŽELÉ a nikde ho nemohu najít ani nevím k čemu slouží díky.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj brundík - vše o řemeslech i včetně kde najdeš řemeslné produkty >>KLIK ZDE<< Stačí si pročíst (zeleně podbarvené jsou odkazy, které tě zavedou ještě k dalším informacím).
    Konkrétně královské želé je meziprodukt, ze kterého se dále vyrábí další produkty. Tento produkt je až 5. stupně marmeládníka pokud tento stupeň ještě nemáš, nesmutni, protože získané produkty v zásobárně počkají do otevření tohoto stupně.

    Přeji hezký den a fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj law222

    Ano dekorace do řádku Děsivá noc 3 se dají koupit v Jackově obchodě.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Díky za vysvětlení pomohlo mi to.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj,
    mám takový hloupý dotaz a asi bych to měla vědět, ale ještě jsem to neřešila a nevím, pod čím to hledat.
    Když do větvičky ve stonku, kam je možné dát libovolnou dekoraci, něco umístím a pak to chci vyměnit za něco jiného, jde to? Totiž dala jsem teď do nového stonku Světelná stezka jako tu libovolnou dekoraci jednu zbytečnou a pak mě napadlo, že by se tam víc hodilo něco jiného. Ale nevím, jak je vyměnit - když není stonek komplet, tak je tam ta ikonka kladívka, ale teď už tam není a je tam zámeček.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 zámeček se ti ztratí, když je řádek ke sklizni, pak je možné dekorku vyměnit a následně řádek sklidit ;)
     
    Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305

    Přesně jak píše evoku57, je potřeba počkat až bude řádek opět připraven ke sklizni, čas do další sklizně se ti ukazuje pod jeho ikonou

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Děkuji :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. tada.k

    tada.k Pisálek fóra

    Ahoj, myslíte to vážně s těma reklama napravo od hlavní hrací stránky? Jestli jo, tak končím s touto hrou. Že mně obtěžují videa, která jsou na začátku vždy, tak to už jsem se s tím smířil, ale toto přímo ruší.:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tada.k

    Nevím co myslíš hlavní hrací stránkou, nicméně ve hře krom reklamy při spuštění hry, a to jen pro účty, na kterých se doposud nic nekoupilo, žádná reklama není a to bohužel ani v kině. Fórum je samostatné a oddělené od hry a provozovatel, se snaží také něco vydělat, nikdo nedělá nic zadarmo, ty také pokud chodíš do zaměstnání, to neděláš s dobré vůle a nic za to nechceš, ale za peníze. A jeden čtvereček si myslím není nic strašného, jsou jiné hry, kde je reklama daleko více agresivnější.
    Ale pokud ti vadí tento jeden čtvereček, je to tvé rozhodnutí.

    Fajn hru pezt
     
  13. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj,,na stonku mezi řádky je jeden řádek ,(fialový)a nevím kde na něj vzít dekorace, všechny akce jsem splnila a i úkol v družstvu a nikde jsem nenalezla takové dekorky co tam patří, co mám ještě udělat???
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys* - když mi napíšeš název řádku, tak se dopátráme, které dekorace tam jsou potřeba. Nebo koukni do našeho FAQ k řádkům v nebi.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napadá mne nový řádek z děsivky je fialový a tam se musí dokupovat dekorky u Jacka ;)

    Edit: tonys* tak to budou opravdu ty dekorace, co se kupují u Jacka za rostliny, plody a možná i zvířata
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ten řádek se jmenuje Řada na magickém stonku 3 ,,Děsivá noc,, ale já jsem se si to našla a bylo tam napsáno ,že musím dokončit 4. úkol z diamantu a já mám celý úkol hotový a přesto mě píši ,, tato dekorace není v tvém inventáři,,nejenom jedna ,ale u všech mě to píši,,
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Dekorace do řádku Děsivá noc 3 je potřeba koupit v Jackově obchodě pokud je nemáš.
    Úkol, kde byl tento řádek jako odměna, dekorace do něj nebyly.
    Nadpřirozená dodávka; To je jeskynní troll!; Mocný portrét; Skákající pavouk

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, dokončila jsem akci Světelná stezka a chtěla jsem ji aktivovat na řádku nebe. Píše mi to ale, že dekorace nejsou v mém inventáři a já je tam vidím. Jedná se o Světelnou stezku 1. Dík za radu nebo vysvětlení. Stezka 2 je osazená bez problému.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Jelikož dekorace poskytují krom BZ/TBZ ještě jiný bonus je třeba je někde umístit na plochu a bonus vyčerpat. Poté dekorace půjdou vložit do řádku.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím, dal som do diamantového slotu "Tropický koktejl" +3 pre všetky cintoríny pre iné rastliny, ale keď chcem sadiť iné rastliny, tak u všetkých rastlín mi ukazuje že sú to iba desivé produkty a +3 ks to nepridáva. Robím niečo zle?

    Edit: ďakujem za odpoveď, zbadal som to na Bahama že to pridalo tam
     
    Naposledy upraveno: 26/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.