Určeno k archivaci - všeob. dotazy 6/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem vlasta.123, 31/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vlasta.123

    vlasta.123 Pisálek fóra

    Ahoj,prosím na co mám umístit Dám na stromě uprage.díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vlasta.123,
    Zakoupíš ve Farmářském obchodě - ve Farmářských potřebách (symbol kombajnu) - záložka Sezónní zboží za 1 000 000 Kr.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    ahojky,
    mám dotaz pro méně chápavé:Mega balíček sklizně 2-ten bonus +3 na sklizeň všech rostlin platí i na akční nebo pouze na běžně pěstované.Díky za odpověď
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj raddre,
    podle testu bonus ke sklizni rostlin působí i na akční.
    Screenshot_3.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. vlasta.123

    vlasta.123 Pisálek fóra

    Díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. raddre

    raddre Baron fóra

    sopti: děkuji, přesně tohle jsem si chtěla přečíst:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    raddre to ti věřím, pěknou hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. KraskaNejkrasnejsi

    KraskaNejkrasnejsi Zelenáč fóra

    Ahojky, chtěla bych poradit kdy sbírat body z domu na stromě a z továrny. Vyhledala jsem si, že je to závislé na dekoracích, ale nějak tomu nerozumím. Dík za vysvětlení
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KraskaNejkrasnejsi

    Dům na stromě a Továrna, dokáží v závislosti na tom jaký mají upgrade, tak zvyšují procentuálně výnos ze sklizně u Domu na stromě u dekorací a u továrny ze sklizně všeho.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj dnes je požadováno v úkolu akce 3x dobrůtka,a já sklidím za den jen 2ks, kde mohu koupit nebo jinak získat tuto dobrůtku? děkuji,,,
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys* - pokud plníš poctivě akční úkoly měl/a bys mít 5 upgradů na dekoraci Pekařské příběhy a tím pádem tuto dekorku vytuněnou na Pekařské pověsti V . V tuto chvíli dekorace dává 2 dobrůtky. Pokud ne je ještě možnost dobrůtku získat zakoupením koše

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. tonys*

    tonys* Pilný autor

    děkuji za odpověď, ale moc jsi mě nepotěšila, pekařské pověsti V. budu sbírat až 16.30hod, tzn, že nedokončím úkol a ptám se co se stane ? budu na konci celé akce bez stonku, bude mít nedokončený úkol vliv na stonek????
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tonys* pokud se nepletu tak k získání stonku budeš potřebovat akorát padátka. Pokud půjdeš jen po stonku tak stačí 1. stříbrný, 2. stříbrný a 3. stříbrný a tam žádnou dobrůtku nepotřebuješ

    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný55x fajnová forma, 45x ruční šlehač16 000 TBZ, 15 000 Kr, 2x párty lístek, 1x zlatý banán
    3​
    Zlatý65x fajnová forma, 55x ruční šlehač17 000 TBZ, 16 000 Kr, 5x superkrmivo, 3x zlatý banán
    3​
    2.​
    Stříbrný65x fajnová forma, 55x ruční šlehač18 000 TBZ, 16 000 Kr, 5x Zuzino superhnojivo, 2x zlatý banán
    3​
    Zlatý75x fajnová forma, 65x ruční šlehač20 000 TBZ, 18 000 Kr, 1x bonusové BZ/TBZ ke sklizni L, 2x zlatý banán
    3​
    Diamantový95x fajnová forma, 85x ruční šlehač, 3x čokoládoidní dobrůtka25 000 TBZ, 22 000 Kr, 1x Podivuhodný bahama výběh "Kumasi", 1x Pekařská tajemství - upgrade, 2x zlatý banán
    3​
    3.​
    Stříbrný75x fajnová forma, 65x ruční šlehač500x Bahamarama level TBZ, 18 000 Kr, 1x zlatý banán, Řada na magickém stonku
    3​
    Zlatý95x fajnová forma, 85x ruční šlehač750x Bahamarama level TBZ, 22 000 Kr, 1x Dům na stromě - upgrade, 2x zlatý banán
    3​
    Diamantový155x fajnová forma, 135x ruční šlehač, 5x čokoládoidní dobrůtka1000x Bahamarama level TBZ, 35 000 Kr, 1x Pekařská tajemství - upgrade
    3​
    Přeji fajn hru

    EDIT: je možnost úkol s dobrůtkou dokončit za FL
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
    Honzulka05 a dingičko tohle ocenili.
  15. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    je možné do zverinca dávať aj napr.ružové stajne?
    Sused mi tvrdí, že áno, ale ja som aktivovala v zverinci už všetkých 8 slotov, volá sa Zverinec II a umožňuje mi vložiť len základne stajne. Vo farmárskej hale mám ukončené úlohy Zverinec I, II aj III. Nemal by sa ten môj zverinec tým pádom volať Zverinec III?
    Ak píšem do zlého vlákna, tak prepáčte. :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alderonka

    To, že jsi vložila základní chlév je správně, nyní je potřeba kliknout ve Zvěřinci na ten chlév, který tam máš vložený a otevře se inventář a pokud máš nějaký dostupný upgrade tak se tam výběrem na něj uloží.

    Fajn hru pezt
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    petz - ďakujem krásne, áno funguje to :)
    Prajem pohodovú nedeľu. :)

    EDIT: Ani nevieš ako veľmi si mi pomohol :) Ja som mala všade len základne stajne a produkcie a teraz som vďaka Tebe zistila, že nebolo potrebné mať všetkých 8 slotov, aj pri menej slotovom domčeku môžem zadať vyššie chlievy a výrobne. Takže hneď som upgradla všetky sloty. Ďakujeeem. :p
     
    Naposledy upraveno: 2/6/19
    Honzulka05 a pezt tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alderonka

    Není zač ;), hlavně že je vše v pořádku :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. kocourek49

    kocourek49 Pisálek fóra

    Zdravim, mám problém. Koupil sem delfíní bazén ale nikde jej nemohu najít- poradíte?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kocourek49 - delfíní bazének se uloží do inventáře na baha. Levá lišta>> ikona bedny>>ikona ovečky >> záložka všechno a do vyhledávacího pole zadej část názvu (třeba delfíní). Pokud tam není zkus restartovat hru (úplně shodit a znovu nalogovat). Pokud ani to nepomůže kontaktuj herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.