Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 5/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem stefanier, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj MarkétaMachallová

    Strom Tomel japonský a jeho plod (kaki). Aktivace možnosti pěstování za 30 Zlatých banánů v 8. místnosti Starověkého opičího chrámu. Po aktivaci je třeba si stromek koupit ve Farmářském obchodě na BAHA (červený nákupní košík) a po té si můžeš plody buď napěstovat, nebo koupit na trhu.
    Popis ve FAQ - (klikni)-> Tomel japonský
     
  2. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Ahoj. Prosím, kde vezmu Ovocný automat - překvapení do stonku?
    V obchodě se koupit nedá... :sleepy:
     
  3. Ahoj sabma411
    tebou zmiňovanou dekoraci si můžeš pořídit v RAMAobchodě - viz obrázek.
    [​IMG]
    v záložce "Speciální". K nákupu budeš potřebovat požadovaný počet RAMAmincí.
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chci se zeptat, pokud použiji ampuli růstu na zkrácení doby zrání bahastromů, platí těch 10 procent na celou dobu zrání (třeba 12hod - tzn. zkrácení na 10,8 hod), nebo jen po dobu platnosti bonusu?
    Děkuji
     
  5. Ahoj ašada01
    produkt Ampule růstu musíš aktivovat před sklizní nebo před vysazením stromů a bonus platí po dobu zrání stromů na Baha.
    Přeji fajn hru.
     
  6. sarach

    sarach Zelenáč fóra

    Ahojte chcem sa spytat,kde ziskam strom HURMI KAKI.....Dakujem za odpoved.....
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sarach

    Hurmi kaki je plodem stromu Ebenovník rajčiakový, nejprve musíš tento strom odemknout ve Starověkém opičím chrámu za zlaté banány, poté si budeš moci strom koupit ve farmářském obchodě nebo plody na trhu

    Hezkou hru pezt
     
  8. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    mám dotaz, poradíte mi prosím přes jaký prohlížeč se mohu přihlásit na tabletu kde je operační systém ANDROID.
    Děkuji Blanka
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BlankaKorecka

    Příště pro podobný dotaz vyber sekci Technické a platební dotazy
    Prohlížeče na to aby farma na os Android fungoval nějaké jsou, zde na fóru máme návod pro dva tyto prohlížeče a to Photon Flash Player & Browser a Puffin Web Browser Free.
    Osobně mám dobré zkušenosti s Puffinem, tak bych nejprve doporučil vyzkoušet tento, ale samozřejmě každému může vyhovovat něco jiného.
    Návod najdeš v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android

    Hezkou hru pezt
     
  10. daled

    daled Pisálek fóra

    ahojky, chci se zeptat jak mám přihodit na stonek punkovou misi II?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj daled

    Je potřeba tyto dekorace nejprve složit Punková mise I.a II. a poté tuto složenou dekoraci vložit do řádku v nebi. To znamená položíš na plochu základní dekoraci a poté na ní upgrade, následně zbouráš a můžeš vložit do řádku, tohle platí pro všechny dekorace do řádku Punková mise

    Hezkou hru pezt
     
  12. ottawa1

    ottawa1 Zelenáč fóra

    Farma ..Ottawa1
    Z magického stonku mě zmizela řádka...nepřátel převzetí... jak ji mohu získat zpět. Díky
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Jaký že to vlastně dostanu bonus? ,-) Nějak se nám tam vetřela nula potvůrka ,-)

    [​IMG]
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ottawa1,
    zkus použít u řádků v nebi vyhledávání - přepni si na všechny kategorie, klikni na lupu a napiš začátek názvu. Řádek, pokud jsi ho získal se ti určitě nikam neztratil.
    [​IMG]
    ______________________________________________
    Casey27,
    no jo máš pravdu - předávám dál.

    Hezkou hru
     
  15. sarach

    sarach Zelenáč fóra

    Dakujem,velmi ste mi pomohli,nevedela som ako sa ten strom vola...
     
    pezt tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sarach

    Není zač :), hlavně že se našel :)
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky mam dotaz na radku v nebi /punkova mise/ mam jednu dekoraci ostatni mam ve stodole ale kdyz je chci umistit na radek v nebi pisemi to ze dekorace neni v mem inventari co stim
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    aah ok to jsem nevedela tak diky za info
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.