Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 5/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem stefanier, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vavovi

    Děkujeme za postřeh, o problému se již ví je nahlášen k opravě, objevuje se to v celé škále herních prvků. Vypadly překlady globálně.
    Sekce k hlášení podobných problémů je Technické a platební dotazy, tak příště můžeš tam;)

    Hezkou hru pezt
     
    vavovi tohle ocenil(a).
  2. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Ahojky všem.
    Mám dotaz na funkci hodin. Při žádném úkolu není možná žádná prodleva, nepočká se ani vteřina. Ale obráceně je to asi jedno !
    Včera jsem posílal podle serverového času poslední dárek ve 23.58 hodin. K mému překvapení mi zmizely všechny dárky na druhý den.
    Jak je to možné ??? Děkuji za odpověď.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonda2022

    Zde na fóru toto nedokážeme prověřit, budeš se muset obrátit na herní podporu, tam ti poví kdy jsi jednotlivé dárky posílal, popřípadě co se stalo. Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  4. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    Ahoj mohu se zeptat dnes mi nejde přihlásit přes GOOGLE CHROME hlásí mi to "Plugin Adobe Flash Player spustíte kliknutím pravým tlačítkem" když to udělám tak se nic neděje. Neví prosím někdo co stím můžu dělat už jsem zkoušela nastavení. Ale pořád mi to nejde. Už nevím. Napadlo mně jestli není nějaká nová verze.
    Díky moc za radu Grace
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Grace007

    Nejprve zkontroluj aktuálnost prohlížeče. A poté zkontroluj nastavení pluginu flash player v nastavení prohlížeče. návod nalezneš v tomto vlákně Deaktivovaný flash player v prohlížeči Google chrome
    Nebo také můžeš povolit pomocí ikony která se to objeví v adresním řádku, že byly zablokovány některé pluginy na této stránce

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  6. evita555

    evita555 Zelenáč fóra

    Ahoj, chcem sa spýtať, kedy bude možné získať farmárske mince, ktoré môžem minúť v Rama-obchode?
     
  7. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    Tak nastavení mám v pořádku a prohlížeč by měl být taky aktuální.
    Na internet explorer mně to normálně pustí.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evita555

    Bohužel RT své plány do budoucna nezveřejňuje a kdy bude další akce a bude možnost získat Farmářské mince v tuto chvíli nevíme.

    Hezkou hru pezt


    Grace007

    A jak se to projevuje objeví se nějaká hláška nebo bílá obrazovka ? Nějaký screen by se hodil.
     
  9. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    screen mi se nejde dát tak možná to dělám špatně zas nejsem počítačovej technik.
    Je to jako když se normálně přihlašuju tak ten rámeček, ale uvnitř je to bílý a je tam puzlík a u něho napsáno Plugin Adobe Flash Player spustíte kliknutím pravým tlačítkem.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Grace007

    Pokud stránka vypadá takto

    [​IMG]

    Je třeba kliknou v bíle ploše pravým tlačítkem myši a otevře se nabídka kdy povolíš spuštění pluginu

    [​IMG]

    Při příštím spuštění je možnost povolit spouštění pluginu FP pro web farmeramy pomocí této ikony

    [​IMG]

    Pokud by ti toto nefungovalo zcela korektně, doporučil bych vypnout hardwarovou akceleraci v nastavení prohlížeče.
    Jak se tam dostaneš : 3 tečky vpravo nahoře --> nastavení --> sjedeš dolů klikneš na "Zobrazit rozšířená nastavení" --> potom opět sjedeš úplně dolů a odháčkuješ okénko

    [​IMG]

    A restartuješ prohlížeč

    Nicméně to znamená, že máš v nastavení prohlížeče vypnuto spouštění pluginu FP

    [​IMG]

    V prvním příspěvku jsem ti dával návod jak se tam dostaneš a aktivuješ
     
    Tygřice1970 a Xenie6161 tohle ocenili.
  11. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    Ahojky moc děkuji za pomoc přesně takhle to vypadá, když dám pustit plugin tak se nic neděje. Vše jsem nastavila jak jsi napsal a stejně to nefunguje restartovala jsem stránky i celý počítač a nic.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Grace007

    Bohužel takhle na dálku se těžko radí, když nevím co jsi kde a jak udělala, protože mě z toho stále vychází že máš ten FP plugin neustále vypnutý.

    [​IMG]

    Zkus zvolit tuhle volbu a potom také kliknout na okénko hotovo.

    Když ani tak to nebude fungovat, doporučil bych prohlížeč Google chrome odinstalovat, nejlépe pomocí nějakého externího odinstalátoru, který odstraní všechny stopy prohlížeče v PC, osobně používám Revo Uninstaller (po nainstalování se otevře program, kde vybereš google chrome v horní liště vybereš volbu odinstalovat, proběhne odinstalace a poté se ti objeví možnost skenu tam zvol volbu pokročilý a spusť sken najde to nějaké složky a soubory ty označíš pomocí ikony vlevo dole a dáš vymazat poté ještě doběhnou nějaké zbytkové soubory, tak také vymazat, poté můžeš program vypnout a restartovat PC)
    Následně si můžeš prohlížeč znovu nainstalovat.
     
  13. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Ahoj pezt.
    Bohužel moji sousedé přišli o dárky. Herní podporu kontaktovat nebudu. V minulosti jsem se pokoušel 2x, bohužel bez odpovědi.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonda2022

    Pokud nechceš kontaktovat herní podporu, tak je to tvá volba. Nicméně si myslím, že podpora a konkrétně naše funguje dobře. Pokud máš problém s odpovědmi z podpory tak můžou chodit také do spam koše nebo kontakt probíhá na jiném emailu, než máš přiřazen k hernímu účtu. Zkontroluj jaký máš uveden email v nastavení herního účtu
     
  15. selkaž

    selkaž Zelenáč fóra

    prosím, od kterého LV můžu sázet na komfortním poli?
     
  16. Ahoj selkaž
    komfortní pole jsou dostupná od 60. levelu.
    Popis ve FAQ -(klikni)-> Lišta pro pole
     
  17. MarkétaMachallová

    MarkétaMachallová Zelenáč fóra

    Dobrý den prosím o radu už dlouho hledám na farme plod kaki vím že by měl být na baha ale nemůžu se dopátrát správného stromu
     
  18. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG]jedná se o stromek na Baha Tomel japonský
     
  19. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG] jedná se o plod stromu Tomel japonský a pěstuje se na Baha
     
  20. Ahoj Zrzka34
    dekorace Mystický fénix je z nové kolekce, takže bude patřit do řádku na Magickém stonku. Ten ještě není zaveden do hry, takže si dekoraci zatím můžeš dát buď do Parku nebo na Ostrov pokladů, případně na některou herní plochu a až se ti podaří (postupně) získat všechny dekorace z kolekce, umístíš je do řádku.
    Popis ve FAQ - (klikni)-> Mystický fénix
    Přeji fajn hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.