Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 5/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem stefanier, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    pezt--Děkuji za odpověď..
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Nevím jestli se to tu už někde neřešilo, ale co jsem pročítala, na tenhle problém jsem nenarazila. Jedná se o novou dekorku Mopslík v jeslích získanou za Top 200. Dala jsem ji na Ostrov pokladů a už 3x jsem ji sklízela. Ale nejde mi to pomocí kombajnu, ostatní se vždy sklidí, ale Mopslíka pak musím odkliknout ručně (ve všech 3 případech). Je to tak nastaveno nebo je to chyba?
     
    karbar tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    O chybu se nejedná a je to tak správně, že tuto dekoraci nelze sklidit kombajnem, neboť dává mimo BZ/TBZ také 40% bonus BZ/TBZ navíc ze sklizně. Takže to odpovídá funkci mazlíčka.
    Nejlepší je tuto dekoraci sklízet před sklizní, pro zvýšení bodového zisku ze sklizně.

    Hezkou hru pezt
     
    duna.duna1 a karbar tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    pezt děkuji za odpověď. Přiznám se ale, že tomu moc nerozumím. Jak jsou dekorky rozdělené na sklizně schopné kombajnem a neschopné. Dobře, u Mopslíka to chápu, jde o co nevýhodnější načasování kvůli BZ. Ale mazlíčci dávají třeba nářadí, kde bych sklizeň kombajnem brala, tam to nepotřebuji nijak časovat, naopak čím dřív, tím líp. A do stejné skupiny bych zase dle logiky zařadila dekorky které dávají třeba lístek na kolo štěstí, ale ty se kupodivu kombajnem sklidit dají? Přijde mi to nesystematické. Nebo v tom nějaký hlubší smysl je? Každopádně vím že vy modíci tyhle věci neurčujete, takže to není mířeno proti vám. Spíš hledám ten systém, jestli víš co určuje zda dekorka jde sklidit kombajnem či nikoli, budu moc ráda za osvětlení. :music:
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    Je to jednoduché. Jsou mazlíčci a ty kombajnem nelze sklidit, mezi ně patří Soví strom, Vraní strom, Domácí dráček, Domek pro drůbež (dává nářadí, tebou zmiňované) a další. Potom jsou dekorace, které dávají +%BZ bonus a ty také nelze sklidit kombajnem, mezi ně patří Rozbité světlo, Duhová kala, Mopslík v jeslích a další. A pak jsou dekorace i když dávají třeba hnůj nebo lístek a další věci, tak ty lze sklidit kombajnem tak jako zbývající dekorace.

    Hezkou hru pezt
     
  7. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    Ahoj mám dotaz, proč nemám možnost šlechtit anakondu a želvu? Vždyť je mám aktivované a na poli, dík za odpověď přeji pěknou sobotu
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    JarkaBurka02: nejspíše protože šlechtění u těchto zvířat nebylo do hry zatím zavedeno.
     
  9. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    dík za odpověď ,ale je to nepěkné dají obtížnou hru a nedovolí abychom si mohli dát na pole zvířata co udělají to do té soutěže , jasně chtějí na nás vytřískat peníze za nákup košíků a je jim jedno ze penzista na to nemá a také by rád vyhrál stáje co nemá
     
  10. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    zdravím chtěla bych se zeptat jestli se něco děje s trhem AV mám u všech jak zvířata plodiny atd jenom kusy malé čísla jenom v desítkách některý i menší zdá se mi to divný. restartovala i dala F5 a je to stejný.děkuji
     
  11. Ahoj babicka38
    prosím zkus ještě - (klikni)-> Odstranit data Flash Playera - přes webové rozhraní
    Zatím se pokusím zjistit, zda jde o chybu.
    Děkuji.
    EDIT: týká se tebou popsaný stav všech nabídek konkrétního zboží (např.: pšenice?) na všech stránkách? Prosím prolistuj nabídky, případně by se hodil obrázek (screen) tebou popisovaného problému.
     
  12. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    no tak jsem koukala teď že se to samo srovnalo snad je to už dobrý ale měla jsem u zvířat třeba jen 2 kusy někde jen 10 nebo kolem dvaceti tak snad to bbude dobrý, jinak screen neumím to mě nemá kdo naučit já jsem takový samouk ale moc děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.