Určeno k archivaci -Všeob. dotazy 12/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Beznoska, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    Jen doplním kolegyni, tento tooltip, který se týká hnoje a jeho účinku (5%), není z technického hlediska možné opravit.

    Hezkou hru pezt
     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    pezt - nevím co přesně znamená slovo tooltip, jestli je to jen "nástroj" nebo jeho "popis". Takže opravit nejde ten popis 10% nebo že to ani to navýšení na poli nedává? (ať tak nebo tak, pro mně se tím nic nemění, jen jsem hodně zvědavá :p)

    Edit: Díky za vysvětlení, hlavně že to funguje jak má. :)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/16
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka

    Tooltip je to okno, které se ti objeví po najetí myší na určitý herní prvek, viz. tooltip u hnoje
    [​IMG]
    Účinek hnoje (10%) po aktivaci runy na stromě moudrosti funguje zcela korektně, pouze info v tomto tooltipu nelze upravit
     
    danda-vnovis a Apachie1 tohle ocenili.
  4. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den,prosím mám dotaz,ztratilo se mě losí podium ??
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950,
    pokud jsi si jistá, že jej nemáš nikde na ploše, že jsi jej nevyměnila při akci OaD (nikomu jej nedarovala), tak prosím kontaktuj herní podporu, která jediná může prověřit tvůj účet.
    Přeji fajn hru
     
  6. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    díky za odpověď
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. Kačí2

    Kačí2 Pisálek fóra

    Nevím, jestli jsem tu správně, ale snad se to farmy týká. Dají se někam do stonku umístit "ptáci"??? Mám ptačí chaloupku, hrad, maják, pagodu a plážovou chýši a nevím, jestli je to jen dekorace nebo dekorky do řádku. Řádek jsem neobjevila. A ještě prosím, kde zjistím jaké plody dávají stromy na farmě a ostrově. Když zadám název stromu, tak se objeví cokoliv jiného, jen né tohle...

    Jo, tak plody stromů, už jsem objevila...omluva
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
  9. Ahoj Kačí2
    ano, dekorace z ptačí kolekce patří do konkrétního řádku na Magickém stonku. Zvol si na Magickém stonku kategorii "Všechny" a za pomocí šipek listuj, dokud nenajdeš příslušný řádek - viz obrázky.
    [​IMG] [​IMG]

    Názvy stromů a jejich plodů najdeš ve FAQ níže klikni na odkaz. Pár tipů: maté = plod cesmíny paraguayské, kaki = plod tomel japonský. kešu oříšek = ledvinovník západní
    FAQ (klikni)-> Plody stromů
    Přeji fajn hru
     
  10. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Aháááá, děkuji, já neměla zapnuté všechny---no chybami se člověk učí, díky
     
  11. -Ivanička- ; Kačí2
    není zač.
     
  12. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Když dodám do živoucí legendy všechny trofeje tak je aktivovaná nebo ne protože u ostatních je napsáno aktivováno a tam ne.Děkuji za odpověď nebo vysvětlení.
     
  13. Ahoj pompo68
    maximální možný dosažitelný účinek runy "Živoucí legendy" je 30/30. Takže po té, co splníš všechny úkoly k této runě, vložíš získané upgrady a dostaneš se na popsaný stav, je runa splněna.
    Přeji fajn hru
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Konečně se zadařilo získat ptačí plážovou chýši a zaktivovat nebe, co prosím obsahuje bedna s ptáky? Jakými a kde je najdu? to samé už mám jinde a jsou tam myslím zvířata, taky nevím jaký a kde je najdu. Děkuji za odpověď.:)
     
    -lenka1606- tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bessinka

    Všechny podobné bedny najdeš v inventáři pod ikonou vázičky, záložka spotřební zboží
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    Bessinka, -lenka1606- a Apachie1 tohle ocenili.
  16. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Děkuji, jen nevím co tam bude za ptáky, ale snad na to přijdu. Přeji Krásný Nový rok. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/16
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bessinka

    Není zač ;)
    Stačí kliknout na "použít" a dozvíš se to;)
     
  18. nyvltova13

    nyvltova13 Pisálek fóra

    pezt

    ahoj nejde mi dát na základní husí chlívek orandžový proč?
     
  19. Ahoj nyvltova13
    zkus prosím ručně položit první oranžový upgrade hus přímo na plochu - bez základního chlívku. První oranžový upgrade bude patrně z odměny a obsahuje už i základní chlívek. Další oranžové vylepšení by měly jít dát na základ.
    Přeji hodně štěstí
     
  20. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky mám smůlu dnes jsem chtěla vše doházet neboť mě včera chybělo asi 70 vypadávátek a dnes jich vypadlo dost,ale celkem jich mám 1950 a né 1800 nikam jsem je nedávala a prostě zmizeli tak teď babo raď jednou se mi to stalo na druhé farmě a podpora neuznala,že jsem je měla,tak nevím co dál poraďte prosím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.