Určeno k archivaci -Všeob. dotazy 12/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Beznoska, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jak můžu někomu poslat superkrmivo nebo prkna? Můžu to poslat i někomu jinému než sousedovi?
     
  2. Ahoj Prepperka
    prkna jsou součástí "bedny s nářadím", kterou lze posílat jako denní dárek sousedům nebo přátelům. SuperKrmivo dostanou tví sousedé jako dárek pokud ty zakoupíš příslušný balík SK (počet zaslaných SK-dárků se liši podle velikosti tebou zakoupených balíků SK).
    Ano, denní dárky nebo produkty můžeš posílat nejen svým sousedům, které máš v pravé liště, ale i přátelům, které najdeš na poště v liště "přátelé".
    Popis ve FAQ - Seznam přátel (a další následující popisy) ;) :)
    Přeji fajn hru
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Měla jsem na mysli posílání SK jako dárek. Dostala jsem je tak od své mentorky, tak jsem myslela že to jde i mezi sousedy. Ale asi je to jen součást možností mentora. A prkna jsem myslela samotná, ale to tedy asi taky nejde, takže ta bedýnka mi bude muset stačit. :)
     
  4. Prepperka
    ano, samotné SK může posílat pouze mentor svým žáčkům (pokud dosáhli příslušný level) a nebo je lze získat již popsaným způsobem. A ne, samotná prkna opravdu posílat nelze. :)
    Přeji fajn hru
     
  5. silák0303

    silák0303 Zelenáč fóra

    ahojky prosím mě se neotevřel bonus dárek od santy díky za řešení
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj silák0303,
    zkontroluj si, zda máš za celý týden otevřeny všechny dárky ( není u nich modré plus) [​IMG] , pokud ano kontaktuj herní podporu. Jestliže jsi ale nějaký dárek neotevřel, pak jej můžeš dootevřít za floreny a bonusový dárek otevřít půjde.
    Přeji fajn hru
     
  7. jitule

    jitule Pisálek fóra

    Mám dotaz jak získám totem Tiki?Díky za odpověd
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. jitule

    jitule Pisálek fóra

    No jo ale já v dílnách vubec tukana nemám.V nabídce zvířat ano,
     
  10. Ahoj jitule
    výrobna Tiki totemu se dala získat pouze v akci "Blázni do zvířat"
    Popis výrobny - FAQ - (klikni)-> Tiki totem
    Stačilo kliknout na odkaz, který ti dala kolegyně soptí ;)
    přeji fajn hru
     
  11. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    Vím že to sem nepatří,ale chtěla bych se zeptat nešlo by udělat aby byly v kole štěstí šašci a rostlinky které nám chybí do stonku nebo kdyby se daly vyměnit je škoda nemít plný stonek já mám dvě farmy na jedné mi chybí tři rostlinky mám je na druhé farmně díky za odpověd
     
  12. Ahoj selene90
    dekorace z květinové a strašákovské série nikdy posílat nešly a celkem se dá předpokládat, že ani posílat nepůjdou.
    Lze jen doufat, že Realizační team hry Farmerama umožní někdy v budoucnu dekorace dodatečně dokoupit.
    Přeji fajn hru.
     
  13. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Chtěla bych se zeptat,zda ještě letos bude k prodeji v akci SH.Děkuji za odpověd a přeji všem hezké a klidné svátky.
     
  14. Ahoj mirbel46
    bohužel na tvou otázku nemohu odpovědět. Pokud Realizační tým hry Farmerama slevovou akci na SH uvede do hry, dozví se to hráči v oficiálním oznámení, je tedy nutné jej sledovat.
    Přeji fajn hru.
     
  15. Hona

    Hona Zelenáč fóra

    Mám dotaz ... jak získám, nebo udělám kaštanový řádek .. prosím ...
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Hona,

    kaštanový řádek se získat aktuálně nedá, byla to odměna v akci Dožínky 2014.
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zdravím, nebude tento rok vianočná výzdoba fóra?
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj iDavis,
    zatím nám nic o vánoční výzdobě fóra není známo.
    Přeji klidné svátky a fajn hru
     
    iDavis tohle ocenil(a).
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tohle bych dala do chyb v překladu, ale všechna témata tohoto ražení jsou pro mně zamčená.
    Předevčírem jsem si aktivovala runu na zvýšení efektivity hnoje a superhnojiva. Vypadá to, že čas se mi opravdu zkrátil, takže to funguje, ale v kombajnu i při kliknutí na jednotlivá pole se mi u hnoje zobrazuje stále jen 5% (místo 10%). U superhnojiva to mám správně na 60%. Jak říkám, zdá se mi, že ten problém je jen v textu u hnojiva.

    EDIT: Jj, nechtělo se mi kvůli tomu zakládat nové vlákno a "Chyby v českém překladu" jsou zamčené. Příště to dám do technických dotazů. ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/16
  20. Ahoj Prepperka
    díky za upozornění, podobná témata prosím příště do vlákna "Technické a platební dotazy".
    děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.