Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj radana77
    v podstatě opíšu text příspěvku mého kolegy,který je nad tvým a zabývá se stejným problémem. Nabídky vložené do "správy nabídek" se majiteli vrací do 24 hodin po skončení akce Obchoduj a daruj. Vyčkej prosím tedy do zítřejší 14. hodiny a po té zkontroluj svůj inventář.
    Přeji hodně štěstí
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dorotea14

    Nějak nerozumím tvé citaci vlastního příspěvku, a nevím co tím básník chtěl říci, takže tedy ocením tvůj příspěvek dle pravidel fóra.

    Hezkou hru pezt
     
  3. taiskav

    taiskav Rádoby autor

    kde mám hledat kubíka nevím kde jsou zprávy
     
  4. [​IMG] [​IMG] Ahoj taiskav
    Kubíka najdeš v levé liště, ikonka "Novinky" - je na ní "přilepený" žlutý lístek s vykříčníkem.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/10/16
  5. adik06

    adik06 Rádoby autor

    • Mimo téma. Toto vlákno je určeno pro dotazy ke hře. Své názory, přání a postřehy prosím směřuj do vláken k tomu určených. Děkuji. *JÁ*
    bože proč to pořád měníte ,zase změna Kubík - ( zlatá původní farmerama -změny většinou k horšímu jako v domě když plníme úkoly to je ted tak blbě nepřehledný )
     
    bill tohle ocenil(a).
  6. Ahoj adik06
    Kubíka najdeš v levé liště > ikona "novinky" -viz příspěvek nad tvým.
     
  7. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Přeji hezký sluníčkový den a mám takový dotaz, nevím jestli to sem patří, pokud ne, tak se předem omlouvám,
    ale přihlásila jsem se na forum a zjistila jsem, že tam mám výstrahu - zřejmě od modíka
    Tvůj příspěvek ve vláknu Tvorba podpisov - astrid888 byl přesunut do: Tvorba podpisov - astrid888.

    Pondělí v(e) 10:40 PM

    a přitom jsem tam nic nepsala a ani jsem na foru nebyla přihlášena ??
     
  8. Ahoj hel.cak
    ano, moderátor, který zodpovídá za zmíněné vlákno prováděl "úklid" a přesunul starší příspěvky do archivu. Zpráva tě tedy informuje, že tvůj příspěvek byl přesunut do archivu.
     
  9. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Děkuji za odpověď
     
  10. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáře,na magickém stonku je october 2016,předměty získám z kola "párty" štěstí? nějak mi tato akce ušla......:-(
     
  11. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Prosím chci se zeptat kde najdu sekci zpráv má tam být Kubík Kučeravý předem děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj il.ja

    Zprávy od Kubíka Kučeravého najdeš v levé liště pod ikonou novinky
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. KLISTE1969

    KLISTE1969 Pisálek fóra

    prosim kde najdu kubika v sekci zprav dekuji
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KLISTE1969

    Zprávy od Kubíka Kučeravého najdeš v levé liště pod ikonou novinky

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     


  16. ***určeno k archivaci***
     
  17. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, nemůžu nikde najít info k problému, tak píšu sem. Už druhý den mi nejde ovečka, která dává možnost točit kolem štěstí, pořád to píše, že je ve výstavbě. Kdy to začne zase fungovat, prosím? Děkuji.
     
  18. Ahoj Stana67
    přímo nad tvým příspěvkem kolega Pezt vložil návod i obrázkem - kde hledat ovečku Kubíka. Najdeš ho v levé liště, ikona ""Novinky".
    Přeji hezkou hru
     
  19. chameleon-10

    chameleon-10 Zelenáč fóra

    ahoj chtěla jssem se zeptat jak mám posílat dárky sousedum nikde nic nemužu najít díky
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj chameleon-10

    Dárky můžeš posílat z pravé lišty pomocí ikony dárku, nebo klikneš rovnou na souseda a klikneš na ikonu dárku a nebo přes poštu v záložce přátelé.
    Vše potřebné k zasílání dárku najdeš v tomto vlákně Zasílání dárků

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.