Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj daajen
    produkt zkracuje o 4% z původního času (pšenice = 10 minut) po aktivaci "zázračné tinktury" se tedy zkrátí doba růstu na 9 minut a 36 vteřin. Zázračná tinktura zkrátí čas růstu o 24 vteřiny. To vše je počítáno bez vody.
     
  2. daajen

    daajen Aktivní autor

    *JÁ*
    Děkuji a rozumím, nevím jak jsem počítala. Ve vteřinách je to 24 a to není vidět, hmmm.

    Edit *JÁ*: mnoo řekla bych, že je škoda to vyrábět. Nu což, skřítci měli podobnou efektivitu, tak se není čemu divit...
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
  3. daajen
    není zač a opravdu bonus je... nevýrazný :D ;)
     
  4. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Chrám zásobený, úkoly splněny, má být nová větvička na stonku, ale kde ho najdu? Nemohu najít, poraďte!!!! dík
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj gosi62
    pokud jsi dodělal akci nyní, prosím restartuj hru a poté si na Magickém stonku naklikni kategorii "Všechno"
    [​IMG] a hledej tento řádek [​IMG]

    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahojky chci se zeptat k čemu je vlastně dílna na totemy tiki,myslel jsem že ten produkt bude na urychlení zeleniny na Baha? jako už nám dává nějakou dobu dekorace Music box..kolotoč..díky
     
  7. Ahoj barney75
    ne, produkt totem Tiki není to samé co Tiki maska z Music boxu.
    Ťiki totem je produkt z výrobny tukanů. Tato výrobna se dala získat při splnění 6. úkolu - ptáci v právě probíhající akci "Blázni do zvířat". Je to produkt. jako například hůlky z továrny na hůlky, bikiny - z butiku od opic. Protože je to nový produkt dá se s ním zatím jen obchodovat na trhu. Určitě se v budoucnu objeví nějaký úkol či akce ve které bude ku potřebě.
    Přeji hezkou hru.
     
  8. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Nevím,jestli jen u mě....koupila jsem(opakovaně)krmivo pro Tukany......a nemám ho.F5 několikrát.Tukany mám aktivované cca týden.Krmivo vyrábět nemůžu,nemám aktivovanou Mochyni ani Makadamii,ale už jsem na trhu kupovala...bez problémů.Díky.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj osel63

    To jestli máš aktivovanou Mochyni a Makadamii nemá vliv na to jestli můžeš koupit krmivo nebo ne.
    Osobně jsem teď zkoušel krmivo koupit a vše proběhlo v pořádku, tedy odečetli se krejcary a krmivo se přičetlo.
    Nejprve bych doporučil restartovat hru.
    Zkontroluj jestli opravdu kupuješ krmivo pro tukany (jestli náhodou nekupuješ samotného tukana) a jestli se ti po nákupu krmiva odečtou krejcary.
    Ještě jedna otázka, nesnažíš se náhodou nakrmit Dílnu na totemy Tiki, nezapomeň, že pro jeho nakrmení potřebuješ jedno krmivo + 3 tukany, je tedy možné, že ti chybí tukan a ne krmivo
    Když jsme u tukanů a jeho krmiva tak u mě na trhu cena krmiva převyšuje cenu samotného tukana, tudíž se ani nevyplatí kupovat krmivo, ale koupit rovnou tukana.

    Hezkou hru pezt
     
  10. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Tak už O.K....po několikátém restartu.Kupovala jsem krmivo(vím,že je dražší,než tukan sám).....dík moc.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    osel63

    Úplný restart prohlížeče je mnohdy lepší než F5, a také by občas neuškodilo udělat údržbu prohlížeče a popřípadě celého PC, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
     
  12. hanny.ska

    hanny.ska Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tahle informace, která byla včera dopoledne zveřejněna u sousedů na jejich oficiálních info stránkách bude platit i pro nás, nebo jen pro herní lokace, kde byla zveřejněna ?

    Dobrý den, Farmer,
    s další aktualizací dne 27. září 2016 - kolem 14.00 hod - horní hranice na každodenní bezplatná otočení, které mohou být shromážděny na farmě kola, se zvýšil z 5 na 10.
    Váš Farmerama -team
    SvenBömwöllen Včera v 10:00

    Zemědělci Welcome!
    Dnes, 27.09.2016, cca. Hod. 14:00 je plánováno změnit limit volných vstupenek, které je zemědělci Wheel of Fortune. Nyní můžete mít až pět takových průchodů, a po aktualizaci bude limit 10 kusů.

    S pozdravem,
    BA_Czerwona Včera v 10:00






     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Ahoj hanny.ska
    pro českou a slovenskou lokaci platí pouze ty informace, které se objeví v oficiálním oznámení. Nemohu se tedy vyjádřit k textu, který jsi okopírovala z cizojazyčného (jiného) fóra. Pokud se bude tato úprava týkat i CZ a SK lokace, zcela jistě se jí hráči včas dozví v oficiálním oznámení zde na našem fóru.
    Přeji hezkou hru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. hanny.ska

    hanny.ska Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. hanny.ska
    rádo se stalo. :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. jouza.01

    jouza.01 Zelenáč fóra

    dobré odpoledne ,opět nechápu proč dělají takové fóry při akci daruj prodej, mám 5 stromů co jsou nové a nemohu dát babičce ani jeden zrovna tak to bylo s Labutěmi, ať se jdou bodnout, my do toho můžeme strkat peníze a oni nám nic nedovolí ,babička má pouhý důchod vždy nakoupí sazenice a chlévy ale nikdy z pravidla nic nedostane a to se blíží ku stému LV
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jouza.01

    Bohužel provozovatel hry to takto nastavil je to jeho volba co se bude dát posílat a co nikoliv. Zpravidla platí, že novinky, které jsou ve hře méně jak 4 měsíce se nedají měnit. Nepíšeš o jaké stromy se jedná, ale třeba příští OaD to měnit půjde, stačí tedy být trpělivý a půjde.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    Ahojky nevím zda sem můj dotaz patří,ale chtěla jsem se zeptat proč jsou nyní krejcary uvedeny jen v milionech,kde není vidět zda tam přibývají malé částky jako to bylo doposud? Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anna32173

    Dnes proběhly úpravy a opravy a byla tam přidána i tato úprava krejcarového konta když najedeš myší na své konto tak se ti v tooltipu zobrazí celá částka tak jak to bylo doposud.
    Nicméně se mi tato úprava také moc nelíbí.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4, caddy-beru a Tinka128 tohle ocenili.
  20. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    moc děkuji za vyčerpávající odpověď ale najíždím myší jak se dá a kde nic tu nic,žádná jiná částka se nezobrazí,tak asi dělám něco špatně,
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.