Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. withlove1970

    withlove1970 Zelenáč fóra

    ja mam level..76...tak naco mam aj ja vtaka kiwi?mal by byt len od levelu 95:cry:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Ahoj withlove1970
    a proč ty nářky? :) v inventáři klidně vydrží čekat. Jestli o ptáka kiwi nestojíš, máš šanci jej vyměnit při akci Obchoduj a Daruj - určitě se najde někdo, kdo ho rád vymění. A 76. level je celkem dost, takže dosažení levelu 95 můžeš pojmout jako dobrou motivaci abys mohla mlít krmení a chovat ptáka kiwi.
    P.S.: Upozorňují, že toto vlákno je určeno k dotazům ke hře, tvůj příspěvek patří svým obsahem spíše do vlákna "Debata o všem možném".
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Ahoj rolland64
    ano, je to zcela v mezích normálu. Je třeba vyčkat a mít trochu trpělivosti.
    Přeji hodně štěstí.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    chtěla bych se zeptat kdy mě vypadne vrtačka už mám zvěřinec skoro tři měsíce a pořád nic a píše se tam že to vypadne automaticky při slízení už mam i na bahama nějakou dobu a taky nic jak mám potom rozšiřovat
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj vanessa5
    vrtačka patří mezi velmi vzácný typ nářadí. Šanci na vyskočení zvyšuje počet umístěných Skladišť (tedy Arboreta, Zvěřince a Výrobny - a to jak pro farmu tak i pro Baha)
    O četnosti vypadávání vrtaček bylo zde na fóru napsáno již mnoho příspěvků - pokud se chceš seznámit s názory, tipy a zkušenostmi ostatních hráčů prosím pročti si například diskusi "Představujeme baha arboretum a zvěřinec"
    Nastavení četnosti a možnosti vypadnutí vrtačky má plně v rukou Realizační tým hry Farmerama.
    Přeji hodně štěstí a vrtaček
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je možné vyrábět strašikytku i v době, kdy není otevřený Hřbitov? Samozřejmě, když mám ve stodole dostatek surovin, to je mi jasné. Ale jestli i výroba není omezena jen na dobu trvání Děsivky?
    Děkuji.
     
  7. Ahoj kiki2305
    ano, Strašidelnou kytici lze vyrábět i když je Strašidelný hřbitov neaktivní. Jen recept na ní lze ale pořídil jen v Jackově obchodě, při Děsivé noci.
    Přeji hezkou hru
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Prima, děkuji - doufala jsem, že to tak bude :)
     
  9. kiki2305
    není zač.
    Hezký den
     
  10. Berticek54

    Berticek54 Zelenáč fóra

    +++ Odstraněna citace +++

    Po ukončení akce štěstí nelze na stonek dát druhý obrázek párty je zde poznámka není v inventáři, přesto mám akci dokončenou. Prosím poraďte. Berticek54
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Berticek54

    Pokud máš úkol splněn, tak dekoraci určitě máš, je však pravděpodobné, že jsi dekoraci umístil někde na plochu nebo ji použil do jiného řádku v nebi. Překontroluj tedy plochy, kde máš umístěné dekorace a také nebe, určitě tam dekorace Lektvarová párty bude.
    Pokud by jsi ji přesto nenašel budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření kam se dekorace zatoulala Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Berticek54

    Berticek54 Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace. Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji. *JÁ*


    ***odstraněna zbytečná citace***

    Moc děkuji pomohlo mi to, už jsem ji našla. Díky, díky... Berticek54
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat,jestli mi cukino-jablečný koláč přidá BZ i při sklizni děsivých rostlin. Předem díky za odpověď. Honza
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Ahoj honzik1987
    Ano, cukino.jablečný koláč přidá BZ při sklizni hrůzostrašných rostlin. Můžeš také použít pro navýšení zisku BZ z hrůzostrašných rostlin i produkt z Květináře - "hrobní květináč"
    Přeji hezkou hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. karolinka.kaja

    karolinka.kaja Pisálek fóra

    Vytočila jsem si na kole štěstí 200% BZ na 24 hodin. Chtěla bych vědět, jestli se to vztahuje i na strašidelné rostliny. Kája
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Ahoj karolinka.kaja
    ano, bonus z Kola štěstí bude fungovat i pro Strašidelný hřbitov a hrůzostrašné rostliny.
    Hezký den
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zdravím.
    Mám dotaz ohledně chlívků a výroben.
    Dá se někde sehnat seznam chlívků a výroben které k sobě patří ?
    Už začínám ztrácet přehled jaký chlívek patří ke konkrétní výrobně a v liště je to hledání na několik hodin.

    Pokud to nikde není, bylo by dobré udělat v FAQ malý přehled.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný

    Ano dá se sehnat a kdyby jsi se kouknul do FAQ tak by jsi to určitě našel
    Osobně tedy nemám problém přiřadit jednotlivé výrobny k danému zvířeti.
    Zde najdeš tento přehled

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já to hledal asi půl hodiny a nic jsem nenašel.
    Dík.
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  20. daajen

    daajen Aktivní autor

    Jak funguje produkt zázračná tinktura? Informační tabulka uvádí: rychlejší produkce obilí, bonus 4%. Zaaktivuji, zasadím pšenici (v secí tabulce uvedeno obilí), ale čas se mi nesníží. Pořád mám 10 minut. Přitom 4 % z 10 minut je minus 1,6. Neměla bych jí mít hotovou tedy za 8,4 minuty?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.