Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lubin1234

    Chyba zřejmě nebude u tebe občas se mi to také stává, nějak to nevyžaduji, tak jsem to neřešil.
    Nicméně to nechám prověřit nebo se na to pozeptám;)

    Hezkou hru přeji

    EDIT : Info okno o dokončené výrobě se objeví pouze tehdy pokud jsi v době dokončení výroby na farmě. Pokud se ale výroba dokončí v době kdy je farma vypnutá, tak následně se info okno neobjeví
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
    lubin1234 tohle ocenil(a).
  2. vierka199

    vierka199 Pisálek fóra

    Ahoj,kúpila som si za žetony cez Renzov jarmok novú parcelu v remeselníckej štvrti a nejde mi aktivovať, nevie niekto poradiť? Ďakujem
     
  3. Ahoj vierka199
    pokud jsi licenci získala dnes, jako první krok prosím restartuj hru. Po restartu klikni v Řemeslnické čtvrti na vybrané řemeslo. Hra tě nasměruje do Družstva ve městě a budeš muset splnit úkoly, aby sis mohla postavit vybranou provozovnu.
    Přeji hodně štěstí
     
  4. vierka199

    vierka199 Pisálek fóra

    Ďakujem pekne, podarilo sa.
     
  5. vierka199
    rádo se stalo :)
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj modíci.
    Měla bych takový dotaz,kdyby mi to mohl některý z Vás objasnit,byla bych moc ráda a předem děkuji za odpověď.
    Včera jsem si vytočila na kole 100% do stodoly.Ono to u akčních rostlinek neplatí? Ten rozdíl je docela v tom množství znát. Dávám příklad:[​IMG] [​IMG]
    Tak jaké je k tomu to vysvětlení?:(;)
     
  7. Ahoj marketka47
    bonus +100% do stodoly platí i pro akční plodiny. Podle screenů bych si tipla, že máš puštěný Strašákovský řádek jeho bonus funguje na zeleninu (+1 ks plodiny z pole)
    EDIT: odstraněn chybný výpočet
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/8/16
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    marketka47: Ahoj, máš to vše v pořádku .... 100% platí i u akčních rostlinek. Jen trochu poupravím ty počty od *JÁ*.... omluva ,-) Pěstuješ na polích 1x1... z pole máš 2ks k tomu +2 (100%) = 4ks + 2ks za MJS = 6ks. U té kukuřice máš +1 zelenina za řádek "strašáků"... "párty lístek 2".
     
  9. Casey27 - díky za opravu, máš samozřejmě pravdu. Omluva i pro marketka47
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji moc za vysvětlení-ten řádek mě ani nenapadl,jen odklikávám a proto mě ten rozdíl zarazil tak hezký den oběma :)
     
  11. janamachkova

    janamachkova Zelenáč fóra

    Ahojky mám problém na Baha z mlýnem už to trvá dlouho ,mohu jen mlít pro mravenečníka ,červená panda,plamenáky a tygry šipky nesvítí na přepnutí prosím o pomoc díky předem
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janamachkova

    Předpokládám, že tvůj problém spočívá v tom, že máš ve mlýně označenou kategorii krmiva "Speciální stáje"
    [​IMG]

    Je třeba tedy přepnout kategorii a to na "Všechno"
    [​IMG]

    Poté budeš moci mlít všechna dostupná krmiva pro bahamaramu.

    Hezkou hru přeji
     
  13. janamachkova

    janamachkova Zelenáč fóra

    Nené nic nejde jak jsem psala ani přepínač jako když to spalo a trvalo to už dlouho no a jukla jsem a už to jde ,díky
    asi jste to zkoušeli moc díky
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janamachkova

    Někdy stačí hru restartovat a pak jde všechno jak má;), hlavně že se to vyřešilo:)
     
  15. medas70

    medas70 Zelenáč fóra

    Dobry den,
    prosim o provereni funkcnosti Ohrady pro velbloudy(uz tyden delam velbloudy).Ta se tvari ze funguje, ale ve stodole nemam ani kus velblouda. Tim nefunguje ani Tovarna na koberce. Po dlouhe dobe jsem dal tovarnu na koberce na herni plochu "plantaz" abych doplnil zasobu a nejde spustit, protoze nema velboudy kteri nejsou ve stodole. Krmiva pro velbloudy mam 257ks.
    Diky za info zda neni ve hre sotek. Jsem na Baha v levelu 254 a na Farme 94.
    Medas70 (Jirka)
     
  16. Ahoj medas70
    žádná chyba, která by ovlivňovala chod "ohrada pro velbloudy" či výrobnu koberců hlášená není a z vlastní zkušenosti - mě velbloudi "fungují" - tedy připisují se do stodoly a to platí i o výrobně koberců. Prosím ujisti se, že hledáš opravdu správně - tedy ve Stodole- oddíl BAHA zvířata. Jestliže máš na ploše továrnu na koberce, je pravděpodobné, že všichni velbloudi, které získáš z ohrady se spotřebují právě v továrně na koberce. Je tedy nutné vyndat na plochu více ohrad pro velbloudy.
    Zkus udělat (klikni)-> "Vše pro bezproblémový chod hry", vyčistit data Flash Playera přes (klikni)-> webové rozhraní, případně spustit hru v jiném prohlížeči, než ve kterém jí běžně hraješ.
    Pokud ani jeden z kroků nepovede k nápravě, budeš muset kontaktovat herní podporu, aby zjistili, kde je chyba.
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu?"
    Přeji hodně štěstí a brzké vyřešení problému.
     
  17. nanynka67

    nanynka67 Zelenáč fóra

    Ahoj,odemkla jsem si na stromě moudrosti - runu zvěřinec.Chtěla bych poprosit o radu,kde ho najdu.Děkuji.
     
    evelýna59 a vilm4 tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nanynka67

    Zvěřinec najdeš v inventáři mezi ostatními chlévy a výrobnami.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. silvia4444

    silvia4444 Pisálek fóra

    Dobry..chcela by som sa spytat či ma cenu chovat vtaka kiwi..ked jeho cena sa pohybuje okolo 8,800....krmivo si kupim za 6alebo7,500..nakolko vavrin je dostupny vo vysokom leveli...neviem v ktorom....nedal by sa vavrin zaradit aj do nizsieho levelu?lebo je potom celkom zbytocne kiwi aj vlastnit...ja ich mam 5 a celkom zbytočne....dakujem pekny den :)
     
    vilm4 a withlove1970 tohle ocenili.
  20. Ahoj silvia4444
    rozhodnutí, zda chovat či nikoliv ptáka kiwi je samozřejmě jen na tobě. Rostlina vavřín je přístupná od 95 levelu a bohužel, změny složení krmiva jsou zcela v rukou Realizačního týmu hry Farmerama.
    Možná by stálo za to, popřemýšlet, zda zatím úkoly, ve kterých je pták kiwi potřeba. nenechat na dobu, kdy dosáhneš levelu 95 a budeš si moci krmivo pro něj namlít sama. ;) Případně mlít jen krmivo a za krejcary získané z prodeje potom nakoupit zvíře (ptáka kiwi) ;)
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.