Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahojky mám aktivní stonek ..Temná mračna..kde dostanu bednu s hrůzostrašnými předměty ,co si ale pod tím mám představit? nikde v info se to nedozvím.děkuji
     
  2. Ahoj barney75
    ze Strašidelné bedny lze získat: (cituji z oficiálního popisu)
    * Kouzelná moc: jednorázový bonus 10000 BZ, 10000 kr., strašidelná bedna obsahující 1 ks náhodně vybrané položky ze Strašidelného hřbitova (rostliny, plody stromů, zvířata), další aktivace: 24:00 hod*
    Podrobný popis . (klikni)-> Temná mračna a Halloween 2016
    Přeji hezkou hru
    PS.: já v Strašidelné bedně našla 1ks kostního keře.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Adko*

    Adko* Pisálek fóra

    prečo má hra nezabezpečené pripojenie???
     
  4. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    Dobrý den prosím kde seženu Precizní věda a Mocný portrét ? Děkuji
     
  5. Ahoj Adko*
    nezabezpečené připojení hry a fóra je proto, že provozovatel hry toto nepoužívá.
    ************************
    Ahoj SPIN406
    dekorace do řádku Temná mračna - Precizní věda a Mocný portrét - získáš za dodané položky v Jackově obchodě.
    Dekoraci Dýňový tanec pak za splnění úkolu "Světluška" úkol č.: 4.(zlatý cíl)
    Hezkou hru
     
  6. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš.

    ***odstraněna zbytečná citace***

    Děkuji SPIN
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/10/16
  7. evik319

    evik319 Zelenáč fóra

    Prosím poradte mi jak mám deaktivovat ad blocker.Děkuju
     
  8. SPIN406
    Není zač.
    P.S.: Příště prosím buď odstraň citaci, nebo použij nový příspěvek a nebo u svého původního příspěvku použij funkci "Upravit"
    [​IMG]

    *************************************
    Ahoj evik319
    prosím nahlédni - (klikni)-> "Aktuální problémy ve hře"
    Jestliže se problém netýká Letního kina, tak potom svůj dotaz směřuj prosím do vlákna (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
    Přeji hezký den
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/10/16
  9. SEDLECKO

    SEDLECKO Zelenáč fóra

    Ahojky,koupila jsem si balíček,ale cukrátka ani obaly se i nepřipsaly,co s tím mám dělat?????? dík
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj SEDLECKO,

    koukala jsi, co jsi vlastně koupila? Obsah košíku je následující: Cukrátko = rostlina 100 Ks, obal na cukrovinky = padátko 20 ks a 75 ks superhnojiva.
     
  11. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Dekorace do stonku temná mračna získám když splním úkoly ale stonek si musím koupit. Nebo se dá získat nějak jinak? Doufám že jakmile RT uvidí jak se sypou penízky to nezavede do všech soutěží. Kdyby to bylo ukončeno stonkem tak je to super akce.
     
  12. Ahoj pompo68
    řádek na Magickém stonku "Temná mračna" (2 dekorace získáš u Jacka v obchodě, 1 dekoraci za splnění úkolu v Družstvu). řádek (balíček. který obsahuje řádek a dekorace) Halloween 2016 si můžeš zakoupit za Floreny.
    Z akce Hrůzostrašná noc je pro hráče v odměnách připraven také řádek - popis: *Kouzelná moc: 15000 BZ, 15000 TBZ, bonus, 3x volné zatočení, další aktivace 48:00 hod.*ten získáš za splnění akce.
    Zda si koupíš dva, výše vypsané řádky za Floreny je jen a jen na tvé volbě.
    Popis - (klikni)->Temná mračna a Halloween 2016
    Popis -(klikni)-> Hrůzostrašná noc
    Hráči mají tedy možnost získat celkem TŘI různé řádky na Magickém stonku.
    Přeji hezkou hru
     
  13. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    • Mimo téma. Pro diskusi prosím využívej vlákna k tomu určená. Děkuji. *JÁ*
    Tak akce byla o 1 den prodloužená a já už to vzdala, nasadila jsem jiné plodiny.:-(
     
  14. Stana67
    to je mi líto, nicméně, toto vlákno je určeno pro dotazy ke hře, ve tvém příspěvku žádný dotaz není. Svým obsahem patří do diskuse k akci - (klikni)-> Hrůzostrašná noc
    Přeji hezkou hru
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, může moje sousedka použít MJS-když jí ji pošlu jako dárek?- je 25lvl. Píše, že ji nemá v zásobárně Díky
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dasa1143,

    ano může, pokud ji v zásobárně nemá a měla by být, tak bude nejlepší když napíše na herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.