Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj dasa1143
    v 17. levelu lze MJS použít (nelze jí koupit na trhu) Sousedce bych doporučila použít klávesu F5 případně funkci prohlížeče "obnovení stránky" (kruhová šipka v levém rohu nástrojové lišty většiny prohlížečů). Dárek se může zdržet, chce to trošku trpělivosti.
    Pokud by ale MJS nedorazila, bude se muset sousedka obrátit na herní podporu.
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky ale mrkvovku jsem jí poslala ve středu a tvrdí, že klikla na stodolu a na zásobárnu a nemůže nic dělat, když může dárek použít, tak už se s ní domluvím. Díky, nevěděla jsem, jestli musí mit na mrkvovku nějakej lvl.
     
  3. dasa1143
    tak pokud MJS nedorazila od středy opravdu nezbude, než se obrátit na herní podporu. Jen se zkuste dopátrat zda sousedka jí už (omylem či neznalosti) použila.
    Přeji hodně štěstí
     
  4. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    mám v časomíře strombolu na 8945 hodin. co to znamená.
     
  5. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    ahoj, taky hledám, co to je. Také se mi ukazuje Strombola - výprodej.
     
  6. cipísek53 a jitikw
    ahoj, jde o chybu ve hře. Děkuji za zprávu.
    EDIT - Chyba opravena - restartujte hru prosím.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/10/16
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    koupil jsem temná mračna ale nikde je nemohu najít abych je umístil na stonek, poradí mě někdo ?
     
  8. Ahoj Jaroslav469
    bohužel, je zřejmé, že jsi nevěnoval pozornost oficiálnímu popisu.
    Po zakoupení balíčku "Temná mračna" dostaneš:
    1. Řádek Temná mračna (Kouzelná moc: jednorázový bonus 10000 BZ, 10000 kr., strašidelná bedna obsahující 1 ks náhodně vybrané položky ze Strašidelného hřbitova (rostliny, plody stromů, zvířata), další aktivace: 24:00 hod.)
    2.Temné světluščí doupě
    3. Strašidelně temné světluščí doupě
    4. Jabloň temné královny XL

    Dekorace, které jsou potřebné do řádku Temná mračna jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl)
    Takže nyní při běžící akci "Děsivá noc" máš šanci si dekorace získat v Jackově obchodě.
    Přeji hodně štěstí
     
    bobule74 a vilm4 tohle ocenili.
  9. mssitno

    mssitno Zelenáč fóra

    děkuji, to mě nedošlo
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Kde najdu dekoraci do stonku Dýňový tanec? V jackově obchodě není.Díky za odpověď
     
  12. Ahoj maxikov
    dekoraci Dýňový tanec najdeš v úkolu "Světluška" úkol 4. zlatý.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Ahoj tondak1985
    nějak nerozumím dotazu. Kino spustíš tak, že ve městě klikneš na "filmové plátno".
     
    lacrima a vilm4 tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nada1968

    A jakým způsobem jsi sousedy přijímala, posílala jsi žádost Ty a nebo přišla tobě a ty jsi ji potvrdila?
    Pokud posíláš žádost ty tak je důležité jestli vůbec dotazovaný má volné místo v sousedech a pokud má, tak tvou pozvánku musí potvrdit
    Pokud jsi měla na farmě v info okně pozvánku a potvrdila jsi ji zeleným háčkem tak by se měl dotyčný hráč objevit v tvé liště sousedů. Zkus restartovat hru a podívat se znovu.
    Vše o sousedech a sousedství najdeš v tomto vlákně Pravá lišta - sousedé

    Hezkou hru pezt
     
  15. jurvil1955

    jurvil1955 Pisálek fóra

    mám 4 farmy jen na této mi nevyskakují Hallowenké postavičky,kam se obrátit když akce již brzy skončí?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jurvil1955

    Tak nejprve zkontroluj jestli máš zapnuté objevování postaviček, to najdeš v liště akce vlevo nahoře

    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
  17. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    to vim ale mam tam napsano ad blocker ten chci vipnout nevim jak..
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tondak1985

    Tak nejprve by chtělo upřesnit jaký prohlížeč používáš abych ti mohl poradit
    A hláška by se měla objevovat jen tehdy pokud máš nějaký doplněk ve svém prohlížeči aktivován.
    Je tedy třeba jej hledat v rozšířeních prohlížeče.

    Hezkou hru pezt
     
  19. 1411MV

    1411MV Zelenáč fóra

    dobrý den kde najdu dýňový tanec potřebuji ho do stonku
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 1411MV

    Dekoraci Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl)

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.