Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj Koulička1
    zkoušela jsi se přihlásit do hry přes jiný prohlížeč? například přes Google Chrome či FireFox?
     
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Lidičky pomoc.
    Copak nám to zase udělali na trhu za novinku?
    Jdou mi z toho oči šejdrem.
    Poč musím vědět že onemu prodávajícímu vyprší za tolik a tolik času?
    K čemu nám to je?
    Stačilo mi projíždět trh očima a teď si připadám jak na zápase tenisu./Hýbu hlavou doleva a doprava....au./
     
  3. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    ahoj JÁ
    Ano zkoušela, v jiném prohlížeči jsem sice přesadila, ale měla jsem problémy i tam. Bylo to v Internet Explorer.
     
  4. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    • Velké písmo. Prosím nepiš velkým písmem je to považování za křičení. Děkuji *JÁ*
    DOBRÝ DEN,KOUPILA JSEM SI ZA 200FL BALÍČEK "TEMNÁ MRAČNA" A STÁLE MI NEJDE AKTIVOVAT. POŽADOVANÉ DEKORACE PRÝ NEMÁM V INVENTÁŘI. FLORENY SE MI ODEČETLY, TAKŽE KOUPENÝ JE. CO S TÍM?
     
  5. Ahoj nonstop
    jako první bych doporučila si přečíst pozorně oficiální informace o nabízených řádcích - (klikni)-> "Temná mračna a Halloween 2016"
    Dekorace do řádku získáš v Jackově obchodě při Děsivé noci za dodané položky
    Přeji hezkou hru
    *********************
    Ahoj trapka
    tvůj technický problém prosím konzultuj s kolegy ve vlákně (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
    Přeji hodně štěstí
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Znovu jsem si přečetla email a nechápu toto:
    Nové VOP výslovně uvádí, že využívání a zvýhodňování v rámci více účtů je zakázáno nejen mezi účty téhož uživatele, ale také mezi účty různých uživatelů.
    Hraje nás z rodiny tuto hru více. Máme se přidaní i jako sousedé. to znamená že si nebudeme moci posílat dárky? Nevím jak to mám chápat.
     
  7. Ahoj karbar
    prosím nahlédni (klikní)-> ZDE vysvětlení je určitě uklidňující.
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 a karbar tohle ocenili.
  8. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    ahoj má dotaz, již jednou jsem psala že nemáme kam dávat do kalendáře obrázky, mám plno obrázku které nejdou nikam dát, to samé je s věcmi na park vše zůstává v lištách ,napsali jste mně že s parkem vy nemůžete nic dělat, ale kalendář že by šel snad rozšířit ,ale je to již dlouho a stále se nic neděje bude se s tím něco dělat? proč nenapíšete pořadateli žádost a on něco konečně udělá ,omlouvám se že otravuji, ale mrzý mně že mám plno pěkných věcí a jsou schované a mohli by dávat užitek
     
  9. Ahoj JarkaBurka02
    v tvém příspěvku jsou tak nějak zamotané dva spolu nesouvisející problémy. O rozšíření alba na nálepky z akcí jsem já i mí kolegové moderátoři reportovali již několikrát. Co se týká dekorací, tak jednou z možností je, umístit je buď na Ostrov pokladů, případně některé i do řádků na Magickém stonku, nebo je umístit na některou z herních ploch. Rozšíření (přidání stránek do alba) je opravdu jen v kompetenci provozovatele hry. To samé platí i pro další - případné- rozšiřování ostatních herních ploch. Přidání stránek do alba znovu připomenu v dalším reportu.
    Přeji hezkou hru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Děkuji za odpověď.
    Teď jen je tam napsané, že musí být nainstalovaný software speciálně navržený pro účely pushingu. To je co? Omlouvám se ale na PC moc buňky nemám.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar

    Pokud nemáš buňky na PC tak alespoň doufám, že umíš číst a je tam jasně napsáno kdo má podobný software nainstalován tak je za toto trestán.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    pezt
    Děkuji za odpověď .
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    PostavičkaDobrý den co mi to přinese . Zajímalo by mě co mi to přinese 1-3-6-10 nevidím v tom rozdíl k čemu to tedy je vím že když mám 1 tak udělám mám 2 udělám 10 mám 20 žádnou výhodu v tom nevidím jenom když mi zbyde 1 nebo 3 atd.
    Počet strašidelných bonbónůPočet kolednických sáčků
    [​IMG]12
    [​IMG]36
    [​IMG]612
    [​IMG]1020
     
    Naposledy upraveno: 27/10/16
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj SPIN406,
    máš pravdu, že je to vždy v poměru 1:2. Jedná se o to, že rychleji nasbíráš Kolednické sáčky.
    Přeji fajn hru
     
  16. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj mám dotaz,když nasadím na pole šípek ve skladu má 149 bz a na pole přidám velikonoční marmeládu a cukino-jablečný koláč tak má mít o nějaké procento víc a má jen 81,9 bz,tak to nechápu.Děkuji za odpověd
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmarkamaja

    Můžu se zeptat na jakých polích to máš zaseto ? Pokud to nemáš na políčku 2x2, tak určitě nemůžeš mít 149 BZ z políček 1x1 nebo 2x1. BZ se vždy v secí tabulce počítá v základu na políčka 2x2.

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    • Multipost - Prosím nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij funkci "Upravit" u svého původního příspěvku. Děkuji. *JÁ*
    děkuji za odpověď a budu se těšit na rozšíření alba
    ***příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/10/16
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, poslala jsem nové sousedce lvl17 MJS a píše mi, že tam nic nemá,je použití MJS nějak omezeno lvl? Díky
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Není to kuře, prostě nová sousedka, napsala mi, že klikla na stodolu a na zásobárnu a nic tam nemá
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.