Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. korvaska

    korvaska Pisálek fóra

    děkuji za radu
     
  2. lidabrunclikova

    lidabrunclikova Zelenáč fóra

    Po spuštění kina se mi ukázala tabulka že mám zapnutý adblock po tom jsem ho vypnula a odinstalovala ale pořád mi to píše to samé. Díky za rady.
     
  3. Ahoj lidabrunclikova
    ano, je to drobná, nahlášená chyba, prosím nahlédni (klikni)-> "Chyba v kině"
    Přeji hodně štěstí
     
  4. lidabrunclikova

    lidabrunclikova Zelenáč fóra

    Díky moc za radu zkusím to :)
     
  5. lidabrunclikova

    lidabrunclikova Zelenáč fóra

  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj lidabrunclikova,

    když koukám na ten tvůj poslední screen, tak tam krom oznámení o ad-blockeru je i oznámení o tom, že momentálně není žádné video k dispozici. Takže bohužel s tímto stavem nelze nic dělat, nejedná se o chybu. Jen prostě nejsou žádné reklamy.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj a vidím i jiné žádosti řešení na téma Kino, [​IMG]

    ale čekám a nic se mi jiného v kině neukazuje ... block je tam stále. No snad se to časem vyřeší :p ...
    Tak teď jsem přečetla příspěvek Pajdy ... šla znovu do kina a přes upozornění bloku mi naskočili reklamy a dali 3x plný :p ... mě žádný bloky nezastaví.

    *JÁ* jsem na dotazy šla s důvodem nějakého bloku v kině a tady četla, že nejsem jediná s tímto problémem. Sem nechtěla zbytečně psát stejné otázky, tak příště dám velký otazník i otázku a velká omluva, že jsem zahlcovala. Rozhodně to patřilo sem a se příště polepším :).

     
    Naposledy upraveno: 26/10/16
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  8. Ahoj evainfo
    děkuji za zprávu, nicméně v tvém příspěvku žádný dotaz není. Svým obsahem tedy patří do Letní kino/diskuse
    Hezkou hru
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahoj,prosím kdo mi poradí jak se mám odblokovat v kině? Děkuji za radu
     
  10. michelle.beet

    michelle.beet Zelenáč fóra

    Proč se mi při dnešní akci Hrůzostrašná noc, Halloween, Temná mračna neotevřel Strašidelný hřbitov? Mám stále napsáno, že je neaktivní. Myslela jsem si, že když už u ničeho, tak u Hrůzostrašné noci by měl fungovat. Děkuji za odpověď.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj michelle.beet

    To, že se akce jmenuje Hrůzostrašná noc, neznamená, že by musel být otevřený Strašidelný hřbitov. Plodina a akční vypadávátka jsou určeny pro všechny pěstební plochy krom hřbitova tak proto není důvod mít jej otevřen.
    Temná mračna a Halloween to jsou akce na možnost si koupit řádky do nebe a další předměty.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. michelle.beet

    michelle.beet Zelenáč fóra

    Děkuji. :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj camelopard88

    Nic takového do hry zavedeno nebylo. Předpokládám, že tvým prohlížečem je Opera a v tomto prohlížeči se tento problém vyskytuje. Bohužel je to problém prohlížeče nikoliv hry. Doporučil bych tedy změnu prohlížeče, doporučené prohlížeče jsou Firefox a Google chrome.

    Hezkou hru pezt
     
  15. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Prosím o pomoc.
    Mám prohlížeč Mozilla a nemohu se dostat na farmu. Naskočí mi rámeček Farmerama, zelené pozadí a nic.
    Ráno jsem normálně sklidila a po 11 hod. potřebuju přesadit a nic.
    Už jsem celá zoufalá.
    Jestli píšu do špatného tématu tak se omlouvám.
    Děkuji za pomoc.
     
  16. simonckej

    simonckej Zelenáč fóra

    ahoj, mně se zase po spuštění kina objeví něco jako ty satelitní snímky, ale v červené barvě, hned to ale zmizí a objeví se na fialovém podkladě nějaká zpráva v angličnině, která tam zůstane doku to nezruším křížkem. Poradíte co s tím?
     
  17. Ahoj simonckej
    protože nepíšeš, jaký prohlížeč používáš. prosím zkus hru spustit v Google Chrome. Také určitě neuškodí udělat (klikni)-> "Vše pro bezproblémový chod hry"
    Pokud by tyto základní kroky nevedly k nápravě,obrať se prosím s důvěrou na kolegy do (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
    Přeji hezkou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.