Určeno k archivaci - Všeob.dotazy 10/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem domina, 10/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. domina

    domina Pisálek fóra

    Jak získat další řemeslo v řemeslnické čtvrti?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Ahoj domina
    jestli jsi dosáhla 40. levelu a jedno řemeslo už máš, tak potom máš tyto možnosti:
    druhé řemeslo (parcelu) zakoupit za 25,- Kč nebo licenci získat při akci "Renzův jarmark" (za žetony)
    Třetí základní řemeslo získáš zdarma, až budeš mít dvě předchozí řemesla ve III. stupni.
    Popis ve FAQ (klikni)-> Řemeslnická čtvrť
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. domina

    domina Pisálek fóra

    Mockrát děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. domina
    rádo se stalo :D
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,když se dostanu na 4.stupeň marmeládníka,ukáže se mi recept na mrkvovo-jablečnou směs kterou si budu moct koupit v obchodě??...jsem zatím ve 3.stupni a v obchodě není...děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Ahoj fiorelino
    ano, po dosažení 4. st. marmeládníka se ti recept na ní objeví ve Farmářském obchodě a budeš si ho moci koupit. Doporučila bych ti, vyčkat na akci "Výprodej položek za floreny" v ní se dá recept pořídit za poloviční cenu.
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Dobrá děkuji,jen jsem se potřebovala ujistit jestli to tak je...a ještě jedna otázka,lze získat recept na olivovo-česnekovou omáčku nebo to už nejde,to bylo jen při nějaké akci??
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. vilm4 tohle ocenil(a).
  9. vilm4 tohle ocenil(a).
  10. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    *JÁ*

    Děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. fiorelino
    rádo se stalo :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já možná jen špatně hledám ale prostě najít nemůžu: ve FAQ u mixéru je v tabulce možných bonusů +15, +30, +50%. Asi jsou to BZ ale mohlo by to být i množství navíc. Můžete mi to, prosím, upřesnit?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Xenie6161

    Zmiňované bonusy +15%, +30%, +50% jsou bonusy které přidávají % BZ navíc ke sklizni určitého typu plodin
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Moc děkuji.
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hezké odpoledne, mám prosím dotaz, nikde se mi nepodařilo najít, co je TGC klub. Byly na něj vázány některé recepty k řemeslu marmeládník, přímou info jsem nikde nenašla.

    EDIT:
    Pezt
    , moc děkuji :), takové pěkné vlákno a ve vyhledávači-výsledcích zřejmě úplně zapadlo, všech 15 výsledků bylo pouze zmínkami u jednotlivých produktů v řemeslné čtvrti. Jdu si počíst :)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/16
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Ahoj. Existuje nějaký produkt na přímé navýšení řemeslných bodů u marmeládníka? Něco podobného jako je u spa Maska z moringy? Když už jsem od Ingrid získala recept, tak jsem si marmeládníka aktivovala a nyní potřebuji co nejrychleji se dostat do 4.stupně. Jsem ve 2., ale jde to pomalu, cukru je málo.
    Za odpověď předem děkuji.
     
    vilm4 a Iwuska tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krakoramaja

    Bohužel v řemesle marmeládník není žádný produkt, který by poskytoval přímý bodový postup. Můžeš si zkusit najít nějaký produkt popřípadě produkty, které budeš používat k postupu (vylepšení profese) na trhu podle ceny a jeho bodové hodnoty. Přehled produktů a jejich bodové zisky najdeš v tomto vlákně Marmeládník

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Ahoj tonda2022
    špatně není nic, jen moringa xxl získaná na jarmarku u Renza už je "složená" - tedy obsahuje už základ + upgrade. Strom je tedy potřeba dát na volnou plochu, (ne na pole) Další podmínkou je, mít aktivovanou možnost pěstovat strom moringa za 40 Zlatých banánů v 9. místnosti Starověkého opičího chrámu
    Popis ve FAQ (klikni)-> strom moringa
    Přeji hodně štěstí
     
  20. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Díky !!! Jsem tupec, stále jsem to cpal na základní strom. Už je tam.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.