Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Sopti
    Díky.
     
  2. barney75

    barney75 Rádoby autor

    Ahojky chci se zeptat ,kde se dá sehnat domek pro drůbež který dává 10 ks nářadí? děkuji :)
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aljanu tohle ocenil(a).
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Chci se zeptat. Do záložky výprodej byla před časem zařazena spec. nabídka, která se časem mění a mění se i částka platby. Opravdu se jedná o nabídky, které se tam nenechávají, jak jsem zde na fóru vyčetla. Jsou za skvělé ceny. Já bohužel mám stálou spec. nabídku pro Tebe za pouhých 625 CZK a za celou dobu se nezměnila. Můžete mi to někdo vysvětlit? Děkuji.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka

    Jsou to nové individuální nabídky pro jednotlivé herní účty, a jejich přiřazování a dle jakých kritérií nám bohužel nikdo nesdělil a nesdělí.

    Hezkou hru pezt
     
    aljanu a Bella74 tohle ocenili.
  6. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Ahoj,
    Zvláštní dotaz. Posílám dárky a to bedny s nářadím. Má to vliv, na to co už mám nasbíráno, nebo je to dárek bokem ?
    Tkz. Jde nářadí z mého, když posílám bednu? nebo to nemá vliv na moje nasbírané nářadí. Díky
     
  7. Ahoj LoryM
    pokud posíláš bedny s nářadím svým sousedům či přátelům nejde to "z tvého" - tzn.: tvé nářadí uložené ve Stodole ti neubývá. To samé platí i o dalších dárcích - např.: cukr, sůl, květinový drát atp.
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  8. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Další věc.
    Úkol, kde je k dodání HIT - gramofon.deska. Jsou tuším dva úkoly, kde jsou potřeba. Jeden mám hotový, druhý nemohu za boha najít. :( fakt neštěstí, tohle hledání..
     
  9. LoryM
    ono najít úkoly ve kterých je třeba dodat produkt Hit není tak těžké, jen využít a použít vyhledávání. Škoda, že nepíšeš, který úkol máš již splěný.
    Úkol požadující produkt Hit - Tour de farma I
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  10. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Díky. Vyhledat to prostě neumím. Nevím, kde, co mám kam napsat.
     
  11. dasa1143 tohle ocenil(a).
  12. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, chtěla bych si koupit Soví hnízdo, Slepičí hnízdo a možná i Vraní hnízdo. Může být víc těchto hnízd na jedné ploše (farma,louka,bahafarma apod.)? Děkuji
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lidus61,

    u uvedených mazlíčků platí omezení na 1 ks na plochu. Nelze umístit dva ks stejného mazlíčka na jednu herní plochu.
     
  14. Frantanec

    Frantanec Perspektivní autor

    bude mozne pri akci oad posilat ledova jedle?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Frantanec

    V tuto chvíli nevíme kdy bude akce OaD, nicméně platí pravidlo, že předměty musí být ve hře nejméně 4 měsíce poté je lze měnit. Ledová jedle byla zavedena 9.12.2016, tak od toho data počítej 4 měsíce a poté v OaD by to mohlo jít měnit.

    Hezkou hru pezt
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  16. gepko

    gepko Rádoby autor

    Ahoj, chtěla bych se zeptat kde nebo jak se dá zjistit co obsahují bedny v magickém stonku /v nebi"/. Např.- získala jsem bednu s ptáky - co tam je za ptáky a kolik, anebo jsem získala bednu se strašidelnými věcmi - co v ní je. Dá to někde zobrazit? Děkuji. Ahoj
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gepko,
    co obsahuje bedna, se ti zobrazí, když si bednu vyzvedneš z lišty (klikneš na použít). Objeví se ti okno s informací, co jsi získala.
    Přeji fajn hru
    [​IMG]
     
  18. blankak1

    blankak1 Rádoby autor

    chci se zeptat, když si v Renzově parku koupím strom Langastan XXL, můžu ho hned umístit někam na pole nebo musím mít základní?
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blankak1,
    strom Langsat XXL, který koupíš na Renzově jarmarku již základ obsahuje. Jen je potřeba mít tento strom odemčen v 10. chrámové místnosti v Opičím chrámu aby šel položit na plochu. Jinak jej budeš mít v liště, ale nebudeš moci jej použít.
    Přeji fajn hru
     
  20. Koudy_Tynusen

    Koudy_Tynusen Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím Vás, nevím jak bychom měli s přítelkyní udělat abychom byly stejný trh? Já jsem AC a ona AL a rádi bychom byly oba AL. Děkuju za odpověď.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.