Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karolinka120484,
    bonus 75% na 24 hodin se dal aktivovat dneska do 12:29:59 přes novinky ve hře. Nejednalo se o klasický bonusový kód. Nyní již jej nemůžeš aktivovat.
    Přeji fajn hru

    EDIT:
    Nemáš zač - moc jsem tě nepotěšila.
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
    aljanu tohle ocenil(a).
  2. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No tak automatická sklizen stromů zachováná aspon u mě není ted mě zmizela vila a musel jsem už sklízet ručně.No tak uvidíme vzhledem k tomu,že je leden a psal si o tom zde už 2.11 p si dávají nějak na čas.
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Immortal67, producent hry si dává na čas kvůli vyváženosti hry, je to jeho rozhodnutí a podřídit se mu musí všechny FA teamy. Automatická sklizeň stromů je součástí pouze prémia a když nemáš premium aktivní, logicky nemáš ani tu automatickou sklizeň. V nové verzi premia zůstává automatická sklizeň zachována, takže až budeš majitelem nového premia, tak i tu sklizeň budeš mít k dispozici. Je to nyní zcela jasné?

    díky danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno: 14/1/17
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. Leonard2010

    Leonard2010 Zelenáč fóra

    mám dotaz:získal som sviečkovú dielňu III,ale medzi chlievmi není obyčajná sviečková dielňa,tak mi to nejak chybu opravte,dakujem
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Leonard2010,
    jestliže jsi získal sviečkovú dielňu III, znamená to že musíš mít i základ ( dala se získat dříve než upg.). Zkus restartovat hru, zkontrolovat lištu, plochy ( jestli jsi ji už náhodou někde neumístil), pokud máš Továreň, tak koukni i tam a když se základ nenajde, pisni na herní podporu, která prověří tvůj účet.
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  6. Leonard2010

    Leonard2010 Zelenáč fóra

    reštart bol niekolkokrát a nikde nemám základnú sviečkovú,neviem,kde je chyba,orlov mám,ale nie červenú a to mám na ploche od rána
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Leonadr2010, pak kontaktuj herní podporu. Ta prověří tvůj účet a napíše ti na email, který jsi zadal při registraci hry, kde se ti základ toulá. Tady na fóru to nevyřešíme.
    Přeji brzké vyřešení problému
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  8. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Ahoj,
    Kamrádka, dává zvířátka do aboretum a tomu podobné jak jsou ty baha výrobna atd..
    Chtěla by tam dávat zvířátka, s největší protihodnotou. Řídí, dle prodeje na trhu. Já si myslím, že je podstatné to, jakou hodnotu to má, když kliknu na dodat a tam je uvedeno, že to má takovou a makovou hodnotu. je to tak?
    A ještě jedna věc. Ty hodnoty zvířátek, jsou za jeden kus? nebo za třeba 20 žabiček - co tam třeba vidím..
     
  9. Leonard2010

    Leonard2010 Zelenáč fóra

    ok,dakujem,skúsim..niekde sa isto túla dielňa na sviečky:(
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Leonard2010 a neumístil si zcela náhodou svíčkovou dílnu do Továrny?

    danda
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LoryM,
    stáje zvěře se dávají do zvěřince. (Arboretum slouží pro stromy).
    A teď si nejsem jistá, zda máš na mysli tržní cenu = zvířata, která nejvýhodněji prodáš na trhu a nebo zvířata s nejvyšší protihodnoutou (tu zjistíš ve stodole a je uváděna za jeden kus). Do zvěřince lze umístit všechny stáje ( jedinou výjimku tvoří obří chlívky co dávají šlechtěnce).
    Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  12. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    • Pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým, stačí hráče oslovit. sopti
    sopti,
    Zkusím to znovu. Nerozumíme si.
    Dělá úkol, aby dostala místo ve zvěřinci. Musí dodávat zvířata, aby byl úkol hotov a dostala místo. Snad to píšu už dobře. Dodává zvířátka. Když klikne na dodat, tak si může vybrat, jaký chce zvíře s nejvyšší hodnotou, aby byl úkol co nejdříve. Chce tam dodávat zvířátka, které jsou drahé " jak se má řídit. Podle tržnice / hodnota zvířátka / nebo podle té tabulky, co ji vyjede, když muze dodat zvírátko.
    A hodnota zvírátek, je podle kusu ? které to nabídne, že je muze dodat.

    *odstraněna zbytečná citace*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/17
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LoryM,
    tak teď už to je jasné. Do úkolu na získání stavebních plánů na rozšíření zvěřince se dodává protihodnota zvířete ( ta, která je uvedena ve stodole). Řídit se musí podle té hodnoty co ji to nabídne u zvířete, když ji najede tabulka, která zvířata má ve stodole k dispozici. Pokud chce mít úkol dříve hotov, doporučuji si přepnout kategorii na Vyšlechtěná zvířata a ty co může postrádat ať tam vloží, přece jen to bude rychleji přibývat. A ta hodnota je za jeden kus, takže já když tam vložím 8 mývalů, tak se mi přičte celkem 4000 protihodnoty (8*500).
    Přeji fajn hru
    [​IMG]
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  14. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Ahoj,
    Bedna XXL v potrebách.
    Píšou, že dostanu 500 náhodných predmetu. Co si mám pod tím predstavit. Dostanu 500 hrebenů ? nebo od vseho 500. Vubec to nechapu.

    A děkuji za odpovědi.
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LoryM,
    500 náhodných předmětů dostaneš celkem. Já z bedny XL dostala třeba toto:
    [​IMG] Přeji fajn hru
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  16. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Tak pak číslovka 500 neznamená dohromady 500 fyzických předmětu..?
    Pardon, já si neprecetl, že to XL je 100 a nesečetl, co vidím..
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    LoryM,
    Bedna XL obsahuje 100 ks náhodně zvoleného nářadí.
    Bedna XXL obsahuje 500 Ks náhodně zvoleného nářadí.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  18. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    • Zde není volná diskuse a tvůj příspěvek neobsahuje otázku. Pajda361
    No a do tý doby ručně,fakt bezva vymyšlený.To holt jim to nevynášelo jak si představocvali takto utnuli,ted přídou za půl roku s verzí kde budou mírný úpravy a bude to dražší,jelikož začínám mít představu,že zde jde o peníze až v první řadě.Začíná mě po těch letech nebavit.
     
    aljanu a Apachie1 tohle ocenili.
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Nevím jestli jsem tady správně a na foru jsem to jinde nenašla.....kolo štěstí se mi navýšilo na možný dosažený počet 20 pokusů místo dosavadních 10. Je to na pořád? nebo je to časově omezená akce?
    A druhý dotaz,ale asi je mi jasná odpověď, nehodilo se mi odkliknout (objevilo se mi to v okamžiku kdy jsem vypínala farmu a na zbytek dne odcházela pryč) a použít bonus za vyplnění dotazníku a až teprve dneska jsem zjistila, že akce byla do včera, takže je mi jasný, že mám asi smůlu, že jo? Díky
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008,
    navýšení volných pokusů na kole štěstí na 20 je trvalé. Více info ZDE.
    Pokud sis nevyzvedla bonus +75% BZ na 24 hodin, tak jsi bohužel o něj přišla.
    Přeji fajn hru

    Edit: Nemáš zač. ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/1/17
    aljanu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.